Witaj!

[Ucz1] Daniel Harris
Lothies
Czarodziej




Posty: 3
Tematy: 2
Lis 2017
4
#1
[Obrazek: ggJllhu.png]
Jest to chłopiec urodzony 11 lat temu w miejscowości znajdującej się na terenie Polski, a tak dokładnie w szpitalu znajdującym się we Wrocławiu.Chłopiec jest czarodziejem w 75%.Aktualnie zamieszkuje w domku, którego miejsce się mieści w Dolinie Godryka.Chłopiec od nowego roku będzie uczęszczał do klasy I i ma nadzieję, że jego domem będzie dom Roweny Ravenclaw.
Wygląd:
- 1OOC:

Opis wyglądu postaci: 
Co możesz zauważyć patrząc na Daniela? Jest to chłopak o blond włosach oraz zielonych oczach, niczym obrany owoc kiwi.Jego głowa jest zaokrąglona, a jego brwi są bardzo wyraźne.Nos nie przypomina jakiegoś określonego kształtu co u niektórych ludzi nawet można zauważyć.W co on się ubiera, jaki ma ubiór? Otóż jego ubranie jest stosowane do sytuacji.Ale standardowo ubiera się w koszulkę oraz bluzę lub sweter.Jak wygląda reszta ubioru? Można dużo powiedzieć o dalszym wyglądzie, gdyż spodnie to są jeansy, dresy lub inne spodnie, które uwielbia nosić jak i jego rodzeństwo wraz z rodziną.Ach... teraz obuwie, czyli trampki, adidasy i inne. 
Cechy charakteru postaci:
Och... cechy...Jest to zazwyczaj chłopak o pogodnym nastroju.Nie można zapomnieć o tym, że jest uzdolniony umysłowo.Jest odważny i męski co można powiedzieć o nim znając go przez jakiś już czas.Co do cech można powiedzieć, że jest przyjacielski, lojalny oraz oczywiście uczciwy.Do jego negatywnych cech należy naiwność.Daniel jest osobą, która zazwyczaj jest wczytaną w lekturę.

Historia: 
(zostanie uzupełniona.)

Rodzina:
Artur Harris - Ojciec
Bella Harris - Matka
Andrew Harris - Brat
Ethan Harris - kuzyn
Aaron Harris - kuzyn 
(zostanie z czasem zaaktualizowane) 
Relacje: 
(w przyszłości zostanie uzupełnione)

Ciekawostki: 
- Oprócz języka Angielskiego zna: 
- Polski ; Francuski
- Chciałby być potężny jak Harry Potter
Johan
Czarodziej




Posty: 41
Tematy: 8
Lis 2017
14
#2
Hmm, jaki sens ma robienie kp dzień po założeniu postaci? Dostaniesz tą repke ale na więcej nie licz.
,,Zgredek nikogo nie chciał zabić.  Co najwyżej pokiereszować albo poważnie uszkodzić" ~ Zgredek
Lothies
Czarodziej




Posty: 3
Tematy: 2
Lis 2017
4
#3
Johan napisał(a): (19.11.2017 00:00)Hmm, jaki sens ma robienie kp dzień po założeniu postaci? Dostaniesz tą repke ale na więcej nie licz.

Nie ma nigdzie napisane, że nie mogę zrobić karty postaci po jednym dniu jej posiadania.
Anonek
Czarodziej




Posty: 330
Tematy: 19
Gru 2016
98
#4
Lothies napisał(a): (19.11.2017 00:09)
Johan napisał(a): (19.11.2017 00:00)Hmm, jaki sens ma robienie kp dzień po założeniu postaci? Dostaniesz tą repke ale na więcej nie licz.

Nie ma nigdzie napisane, że nie mogę zrobić karty postaci po jednym dniu jej posiadania.

No nikt Ci nie zabroni ale to nie ma sensu ;-;
Naruse
Czarodziej




Posty: 71
Tematy: 3
Lip 2017
39
Gryffindor
#5
XD zobaczyłam post anonka i już miałam pisać staczasz sie
Karta eh nie.
Temohpab
Azkaban




Posty: 19
Tematy: 1
Cze 2017

#6
lol ja tez robie dzien po zalozeniu postaci jak mam wenę
KociNinja
Czarodziej




Posty: 124
Tematy: 23
Sty 2017
70
Gryffindor
#7
To Harry Potter był potężny?
Mapi
Antychryst Alchemista



Pracownik Hogwartu

Posty: 451
Tematy: 62
Sty 2016
712
Slytherin
#8
Ja też zazwyczaj zakładam KP zaraz po zaakceptowaniu podania. Niby co w tym złego? XD



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.