Witaj!

[Problem]hapel updater
xkrokolTV
Czarodziej




Posty: 16
Tematy: 9
Gru 2016
2
Hufflepuff
#1
Specyfikacja techniczna komputera: Intel® Pentinium® CPU G3240/RAN:4GB
Wersja systemu: x64
Opis problemu:kiedy pobieram pliki przez hapel updater w czasie pobierania wyskakuje mi błąd robiłem wiele rzeczy usuwałem modpacks folder usuwałem folder.pl gdzie się instaluje hapel.pl i pobierałem nowy updater
Screeny: https://imgur.com/a/atPuK
Treść błędu: (jeżeli występuje, podajemy link do pastebin)

Przed założeniem tematu, przeczytałem/am FAQ launchera, i nie znalazłem/am rozwiązania swojego problemu.
Woolf
Gość z kawiarni




Posty: 569
Tematy: 15
Gru 2014
244
Hufflepuff
#2
Ale wiesz, że nie musisz za każdym razem wchodzić przez czapkę?
Wystarczy, że zrobisz update raz na tydzień/dwa, a resztę czasu możesz odpalać przez sklauncher
W rzeczy samej, nic nie jest złem
ani dobrem samo przez się, tylko myśl nasza czyni to i owo takim.
Matthew10
Azkaban




Posty: 577
Tematy: 33
Lip 2017
Hufflepuff

#3
A usuwałeś sklauncher lub .minecraft?
xkrokolTV
Czarodziej




Posty: 16
Tematy: 9
Gru 2016
2
Hufflepuff
#4
Woolf napisał(a): (23.11.2017 23:27)Ale wiesz, że nie musisz za każdym razem wchodzić przez czapkę?
Wystarczy, że zrobisz update raz na tydzień/dwa, a resztę czasu możesz odpalać przez sklauncher

Ale woolf coś mi się w plikach porąbało i nie mogę wejsc nawet nie pokazuje się przycisk graj!
Ridi_FX
Azkaban




Posty: 187
Tematy: 27
Lip 2016
Ravenclaw

#5
Usuń launcher wraz z updaterem i wszystko co z nimi związane. Potem zainstaluj to.
xkrokolTV
Czarodziej




Posty: 16
Tematy: 9
Gru 2016
2
Hufflepuff
#6
Ridi_FX napisał(a): (24.11.2017 00:13)Usuń launcher wraz z updaterem i wszystko co z nimi związane. Potem zainstaluj to.


Usunąłem updater a z launchera używam oficjalego mc ale ponowne zainstalowanie updatera nic nie dało
SirLexPLAY
Pan Serek




Posty: 435
Tematy: 43
Lis 2016
Hufflepuff

#7
Czy problem ustąpił?

Zostawiam w tym dziale aż do piątku. W piątek o którejś godzinie przerzucam do archiwum.
xkrokolTV
Czarodziej




Posty: 16
Tematy: 9
Gru 2016
2
Hufflepuff
#8
Problem ustąpił do zamknięcia



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.