Witaj!

Podanie na Nauczyciela
Purne
Azkaban




Posty: 31
Tematy: 9
Lis 2017

#1
Imię i nazwisko: Carrick Procter 
Wiek: 40 lat
Miejsce urodzenia: Ashford w Walii
Wykształcenie: Ukończyłem Hogwart, aktualnie szkolenia i praca w Rezerwacie Smoków
Posada, na którą aplikujesz: Nauczyciel Transmutacji
Dlaczego to właśnie ty powinieneś otrzymać tę posadę?: Od najmłodszych lat pasjonowałem się dziedziną transmutacji, co podtrzymywać i szkolić pomagała mi moja matka Anna Procter, przez okres nauki w Hogwarcie byłem wiele razy uznawany i nagradzany za swoje wyniki z dziedziny Transmutacji, przewyższałem swoją wiedzą wielu uczniów z tamtego okresu, swoją wiedzę po ukończeniu szkoły nadal poszerzałem i nadal się szkoliłem i szlifowałem swoje umiejętności w Transmutacji. Chciałbym dzielić sie swoją wiedza i umiejętnościami z transmutacji z nowym młodym pokoleniem uczniów, zarażając ich swoją pasją. I mam nadzieje ze wielu uczniów wyjdzie spod mojej opieki lepszymi oraz zdolniejszymi i bogatszymi o nowe doświadczenia i przydatną w zyciu wiedzę.
Oceny z SUMów i OWUTEMów; Na obu egzaminach uzyskałem wybitnego z Transmutacji

[OOC]
Nick w grze: Purne
Czy masz jeszcze inne konta?: Tak
Czy masz już jakieś doświadczenie(jeśli tak, to jakie?): Na haplu jeszcze nie uczyłem.
Argumentacja OOC(Dlaczego ty i czemu startujesz na tę posadę?): Jako jeden z nielicznych ogarniam system transmutacji jaki został na haplu ustalony, i mam co do niego propozycję kilku poprawek ktore będę najpewniej chciał wprowadzić za zgodą mistrza gry, przez swoją wędrówkę na poprzedniej postaci zdobywałem wiele razy WYBITNE oceny z transmutacji.
Nazwa Skype: Posiadacie moje komunikatory.
modno
Nauczyciel Eliksirów




Posty: 513
Tematy: 71
Gru 2014
704
Ravenclaw
#2
Akcept
You have nothing to fear,if you have nothing to hide



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.