Witaj!

Podanie na Nauczyciela
Ferith
Szanz




Posty: 135
Tematy: 25
Sty 2015
127
Slytherin
#1
Imię i nazwiskoEdward Dragovich
Wiek: 23
Miejsce urodzenia: Londyn, Szpital św. Munga
Wykształcenie(Hogwart = Podstawowe)
- Ukończona Szkoła Magii i Czarodziejstwa w Hogwarcie;
- Ukończone kursy amnezjatorskie;
- Kilkuletnie doświadczenie jako pracownik Imperium na wysokich stanowiskach.
Posada, na którą aplikujesz: Nauczyciel Mugoloznawstwa
Dlaczego to właśnie ty powinieneś otrzymać tę posadę?:*

**Do dyrektora Szkoły Magii i Czarodziejstwa w Hogwarcie przyleciała szarobiała sowa wraz z zapieczętowanym w kopercie listem, po odebraniu oraz odpieczętowaniu koperty można było dostrzec równy kawałek pergaminu na którym zapisano starannym pismem za pomocą czarnego atramentu treść listu.**

Szanowny Panie Dyrektorze,

Piszę ten list z przyjemnością by aplikować na stanowisko nauczyciela w szkole, w której tyle lat przyszło mi spędzić na nauce. Moja wiedza z zakresu Mugoloznastwa jest wystarczająca by nauczyć młode pokolenie czegoś przydatnego do życia, by w chwili spotkania z człowiekiem niemagicznym potrafiły się z nim dogadać. Jako rzetelna i wykwalifikowana osoba uważam, że przyjęcie mnie w mury zamku nie będzie złą decyzją.

Dlaczego uważam, że byłbym dobrą osobą na stanowisku nauczyciela?

Na wcześniejszym mym stanowisku w Hogwarcie jako pielęgniarz dowiodłem tego iż jestem odpowiedzialny, a w chwili gdy jest potrzebna pomoc zawsze można na mnie liczyć. Dzięki mojemu doświadczeniu z magomedycyny jestem w stanie udzielić pierwszej pomocy poszkodowanym w razie nagłego wypadku. 

Opanowanie i cierpliwość, te cechy powinien posiadać każdy nauczyciel, a ja aplikując na wyżej wymienione stanowisko wiem, że te umiejętności u mnie są rozwinięte na wysokim poziomie dzięki czemu będę mógł wykonywać swoją pracę jeszcze lepiej. 

Przez tyle lat ile uczyłem się w Szkole Magii i Czarodziejstwa w Hogwarcie uważam, że przyswoiłem wystarczającą wiedzę by pojąć jak musi funkcjonować proces nauczania z zakresu Mugoloznastwa, dlatego też myślę, że jestem godzien powierzenia mi tej posady.

Mam nadzieję, że przekonałem Dyrekcje do swej osoby i w przyszłości dostanę zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną.

Z poważaniem,
Edward Dragovich

Oceny z SUMów i OWUTEMów(z przedmiotu, którego chcesz nauczać lub wszystkie, jeśli składasz podanie na inną posadę)

OWUTEMy: Zadowalający


[OOC]

Nick w grze:
Shaanz

Czy masz jeszcze inne konta?:
Tak

Czy masz już jakieś doświadczenie(jeśli tak, to jakie?)
Doświadczenia tak owego nie posiadam, lecz zdarzyło się kilkukrotnie, że na innej postaci odgrywałem kursy z danej dziedziny dla stażystów, dlatego też myślę, że podołałbym zadaniu uczenia w Hogwarcie i szybko bym nabył doświadczenia. Plus byłem pielęgniarzem przez pewien okres czasu, niestety musiałem zrezygnować.

Argumentacja OOC(Dlaczego ty i czemu startujesz na tę posadę?):
Startuje na tą posadę gdyż ma postać interesuje się mniej więcej w tą stronę i jest to ciekawa oferta pracy. Jestem aktywnym graczem a nauczanie w zamku na pewno jest ciekawym i przyjemnym zajęciem przez które nie trzeba afczyć w gabinecie w Ministerstwie czy przy trzech miotłach bo nie ma z kim odgrywać, również chcę spróbować swych sił w nauczaniu by nabrać doświadczenia którego mam jak na razie niewiele. Myślę, że spiszę się na tym stanowisku a dyrekcja nie będzie żałować przyjęcia mnie w mury zamku po raz kolejny.

Nazwa Skype
Dyrekcja posiada
Nico
Mokry



Donator

Posty: 240
Tematy: 15
Sty 2015
227
Gryffindor
#2
Przyjety



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.