Witaj!

Zaakceptowane Podanie na Dorosłego
Leaner999
Czarodziej




Posty: 42
Tematy: 13
Wrz 2017
2
Ravenclaw
#1
Imię i nazwisko: Grzegorz Harris

Data i miejsce urodzenia: Szpital im. Tadeusza Rydzyka w Toruniu 2040r.

Status krwi: 50% 

Historia postaci: Grzegorz Harris urodzony w 2028 roku w polskim mieście o nazwie Toruń. Nadano mu imię po jego zmarłym ojcu. W młodości Grzegorz wraz z matką Elżbietą Harris przeprowadzili się do Hogsmeade gdzie młody Grzegorz rozwijał skrzydła. Matka chłopaka uważała zawsze Grzegorza za utalentowane dziecko. Dzieciaki z którymi bawił się uważali go za [i]dziwaka[/i], dlatego obrzucali go czym popadnie. Kiedy młode dziecię chodziło do szkoły był stalkowany przez kolegów co spowodowało przeróżne komplikacje w jego życiu. Pewnego dnia kiedy zabrali zabawkę polakowi, jego złość była na tyle mocna że spowodowała ukazanie mocy - wszystkie zabawki jego prześladowców unosiły się w powietrzu. Zszokowani rówieśnicy w popłochu uciekli z miejsca zdarzenia przez co, później narobił sobie problemów. Zmartwiony chłopiec udał się do matki w celu uzyskania odpowiedzi dlaczego wokół unosiła się masa przedmiotów. Starsza dziecka na początku myślała że znowu zmyśla jakąś historie która nie jest warta świeczki, lecz po pewnym czasie doszła do tego że jej dziecko przebudziło w sobie magiczną moc. W dniu jedenastych urodzin przez komin domu wleciał jeden list który wprost trafił w dłoń chłopca który dotyczy przyjęcia dziecka do szkoły magii i czarodziejstwa w Hogwarcie. Zszokowane dziecko myśląc że to pieniądze otworzył kopertę, ale zauważył tam tajemniczo błyszczący list.  Jego rodzicielka natychmiastowo wzięła go w rękę i zaczęła czytać. Uradowany rodzic zaczął czytać list na którym widniało przyjęcie do szkoły magii i czarodziejstwa w Hogwarcie, ucieszony chłopiec wsłuchiwał się w historie matuli jak była kiedyś potężną czarodziejką. Minęło kilka dni kiedy wraz z chłopcem udała się po zakup niezbędnych rzeczy na pokątnej do życia w Hogwarcie, dzień później odstawiła go na peronie 9 3/4 i pożegnała płacząc w swoją chustkę. Młody Grzegorz odnosił przeciętne wyniki, co przyczyniało się że zdawał do następnych klas. Kilka lat później zszokowany chłopiec otrzymał list pożegnalny który był ostatnim listem od jego Matki z powodu tego że zmarła na nieuleczalną chorobę raka płuc. Pogrążony Polak wpadł w depresje która trwała jakiś czas, lecz chłopak znalazł kobiete która była dla niego niczym matka i dzięki niej wyszedł z depresji. Chłopiec także znalazł swoją nową pasje do magomedycyny o której bardzo dużo czytał jak i zawsze marzył założyć swoją firmę która miała opierać się na dekorowaniu wnętrz jak i produkcji własnych firmowych mebli. Grzegorz nie miał dużej zdolności do latania od czasu do czasu mu wyszło, ponoć był najgorszym uczniem który nie mógł sobie poradzić z miotłą przez lata. Jego ulubionymi przedmiotami była astronomia jak i latanie zawsze marzył być kimś wielkim w quidittchu. Niektórzy w Hogwarcie przezywali go od mądrali z powodu tego że zawsze się mądrował i wiedział najlepiej. Możemy także powiedzieć o jego osiągnięciach jako redaktor szkolnej gazety która naprawdę była dobrej jakości i nie zawierała bzdur. Gregory miał swoich wrogów którzy prawie doprowadzili go do stanu krytycznego a nawet śmierci, chłopak po ukończeniu swojej szkoły przeprowadził się do Doliny Godryka i mieszka tam do dzisiaj ze swoją dziewczyną, rozwijając pasje...

Wygląd postaci: Grzegorz jest ubrany zwyczajnie, ale dostojnie. Na jego głowie widnieje blond czupryna którego grzywka zasłania mu jedno oko. Na prawym oku ogromna blizna spowodowana wypadkiem z psem który go w dzieciństwie w tamto miejsce zadał cios łapą. Mężczyzna jest odpowiednio szczupły, ma na siebie nałożoną czarną marynarkę która odstaje aż do kolan. Na dłoniach czasami można zuważyć kremowej barwy rękawiczki które nosi po swoim ojcu. Spodnie wykonane z dobrego jakościowo materiału. Także posiada czarne zwyczajne buty. Jest białej karnacji. Na szyii nosi czarną apaszkę. Ogólnie jest zadbany. Chłopak zawsze jest czysty. Na prawej dłoni ucięty najmniejszy palcec. Na lewej dłoni nosi natomiast sygnet Torunia. Ma czarnego koloru bokserki. Można zauważyć oczy barwy niebieskiej. Posiada duży zarost osadzony na twarzy. Jego oczy wydają się zmęczone po przez woreczki pod nimi.
Cechy charakteru: Grzegorz nienawidzi czarnej magii, ponieważ jest najgorszym czym może być na tym świecie. Jest bystrym chłopakiem jak inteligentnym. Budzi się w nim ogromna kreatywność. Mężczyzna jest roztropny, zawsze myśli z głową. Zawsze był oryginalny, była to jego największa zaleta. Nie miał problemu z akceptacją innych towarzyszy, chyba że w dzieciństwie w dorosłym życiu to się zmieniło. Był ogromnie dobrotliwy, zazwyczaj zawsze coś zarzucił biedakowi który leżał bez grosza na ulicy. Czasami nawet był odważny, ale zależy kiedy, umiał przeciwstawić się swojemu wrogu bez najmniejszego problemu. Był wierny swoim pracodawcą i przyjacielom jak i kobietą. Jedną z wad była agresja z powodu tego że kiedy jest bardzo oburzony może wszystko zrobić... Chłopak często patrzy podejrzanie na ludzi.

Wyniki z OWuTeM-ów:
Astronomia –  5
Eliksiry –  2
Historia Magii – 2
Mugoloznawstwo - 1
Opieka Nad Magicznymi Stworzeniami –  1
Obrona Przed Czarną Magią –  2
Starożytne Runy – 3
Transmutacja – 1
Zielarstwo –  2
Zaklęcia i uroki - 2

Latanie - 5
Numerologia - 3

Skąd dowiedziałeś się o serwerze? Dawno temu od kolegi... ( MK )

Co to jest IC i jak je zapisujemy? IC - In Character - Wszystko co się dzieje w grze, niema nic po za nią. Nie można używać informacji OOC w grze IC.
Co to jest OOC i jak je zapisujemy? OOC - Out Of Character - Wszystko co się dzieje poza grą naszej postaci, nie możemy używać OOC w IC

Napisz akcję, w której twoja postać porządkuje strych w swoim domu i napotyka się na pamiątkę z czasów szkolnych.

*Grzegorz wchodząc na strych, wcześniej otwiera schody które udostępniły mu wejście do niego*

  O boże jaki bajzel... 

*Podrapał się po głowie zastanawiając się jak mogło dojść do takiego syfu na strychu*

 Gdybym miał chęć na te sprzątanie, ale cóż kiedyś trzeba zacząć

*Zrobił grymas na twarzy, po czym przystąpił natychmiastowo do sprzątania*

 Tyle pudeł że z tego fundamenty na dom mógłbym postawić...

*Kolejno chwyta za pudła, puste pudła zgniata i wyrzuca do worka na śmieci który wcześniej przygotował. Następnie chwyta za zmiotkę do kurzu, którymi likwiduje wszystkie pajęczyny jak i kurze na starych meblach*

 Interesująca szafa, pamiętam jak ją wychaczyłem kilka lat temu w okazyjnej cenie *szczery uśmiech na twarzy*

*Otwiera starą szafę z której wysypuje się mnóstwo rupieci, jak i wieszaki i niektóre ciuszki które znajdowały się w szafie*

 Naprawdę, musiało do tego dojść *rozejrzał się wokół siebie i spogląda na porozrzucane starocie wokół niego*

*Dostrzegł w pewnym momencie kilka zdjęć z dzieciństwa, które po chwili złapał i zaczął je przeglądać*

O boże jak ja kiedyś wyglądałem, to mi się wierzyć nie chce *zażenowany zakrył zdjęcie, po czym wziął kolejne tym razem głośno się śmiejąc* 

Zapamiętam te piękne czasy! *schował wszystkie stare zdjęcia do kieszeni, następnie wyszedł ze strychu zostawiając cały ten bajzel*


Czy przeczytałeś regulamin? Tak, przeczytałem i się w pełni z nim zgadzam.

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.

(POZWOLENIE NA NAZWISKO RODU MAM OD GŁOWY RODZINY JEŚLI BĘDZIE WYMAGANA ZGODA PROSZĘ PISAĆ A JĄ POKAŻE)
AlexiTheWolfie
Udzielający się na forum



Weryfikator

Posty: 1,403
Tematy: 3
Sie 2015
53
Slytherin
#2
Więc proszę o pokazanie tej zgody (najlepiej na discordzie).
Leaner999
Czarodziej




Posty: 42
Tematy: 13
Wrz 2017
2
Ravenclaw
#3
Zgoda wysłana na discordzie, jak coś mogę dać linka..

@edit - tutaj jeszcze masz linka na imgura jak cuś - https://imgur.com/a/t5DQr
AlexiTheWolfie
Udzielający się na forum



Weryfikator

Posty: 1,403
Tematy: 3
Sie 2015
53
Slytherin
#4
Wstrzymane.
Popraw błędy w budowie zdań. Wyeliminuj powtórzenia.
"Pewnego dnia kiedy zabrali zabawkę polakowi, które spowodowało ukazanie mocy" tu mi coś nie pasuje. Część po przecinku znika.
Uzasadnij mi, czemu akurat w tym jednym przypadku zamiast tradycyjnego przylotu sowy z jednym listem, nagle pojawia się ich miliard (*dotyczących [...]) wlatujących przez komin.
"Minęło kilka dni matka wraz z chłopcem udałą się po zakup niezbędnych do życia rzeczy w Hogwarcie . Wtedy matka pożegnała się z chłopcem." z tego zdania mogę wywnioskować, że
1. Twoja postać urodziła się pod koniec czerwca (być może tak miało być, nie wiem)
2. Matka zostawiła dzieciaka na Pokątnej, bądź jeszcze zanim tam dotarli.
3. Zamiast w Hogwarcie, młody uczył się u Ollivandera, Malkin itd.
"Pogrążony polak wpadł w depresje [...]" <- o ile nie chodzi Ci o język polski (który swoją drogą miał do tego prawo w takiej sytuacji), wyraz "Polak" wypada pisać z wielkiej litery.
Nie mieszaj czasów. Po przeczytaniu wyglądu, nie wiem czy mam dalej czytać - może on już leży w grobie, a ja tylko marnuję sobotę?
W akcji błędy z gwiazdkami. Na prawdę mam wątpliwości, czy nie potrzeba Ci jeszcze kilkudziesięciu godzin grania uczniem.
3 szanse, 3 dni na poprawę.
Leaner999
Czarodziej




Posty: 42
Tematy: 13
Wrz 2017
2
Ravenclaw
#5
@edit - poprawione
AlexiTheWolfie
Udzielający się na forum



Weryfikator

Posty: 1,403
Tematy: 3
Sie 2015
53
Slytherin
#6
Radzę popracować nad językiem polskim.
Akcept.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.