Witaj!

Zgłoszenie Hachi (Niesłuszne trawbany, wyrzucanie bez powodu)
GrubaTrcza
Czarodziej




Posty: 43
Tematy: 7
Wrz 2017
18
Hufflepuff
#1
Przechodzę sobie przez dziedziniec, witam się, odchodzę i wyrzucenie bez powodu. To już zignoruję, ale!

2 minuty później piszę mniej więcej "Uspokój się". W czasie kiedy przypadkowa postronna osoba mnie DMowała, a inne osoby też były wyrzucane 'za nic', ja nic nie zgłosiłem, mimo to zostałem zgłoszony za 'fałszywe zgłoszenia', oraz bez sprawdzania dostałem 1500 traw bana.

Dopowiem jeszcze tyle: Jeśli wątek zamknie ona sama, jeśli zostanie on zamknięty bez wyjaśnień bądź jeśli zostanie z góry stwierdzone że ona nie jest winna, zgaduję że sam zostanę uznany za winnego, to wrzucać to będę dopóki ktoś odpowiednio nie zareaguje

Proszę też nie mścić się na niewinnych osobach za niepowodzenia życiowe, bo zgaduję że o to chodziło.

Odpowiednie screeny:
[Obrazek: unknown.png?width=841&height=473]

[Obrazek: unknown.png?width=841&height=473]
"Latający Holender to ja!"
~~~~
Pieselowskyy
Azkaban




Posty: 21
Tematy: 7
Maj 2017
Gryffindor

#2
ty no nie wiem..
Marsen
Czarodziej



Donator

Posty: 188
Tematy: 16
Gru 2014
330
Slytherin
#3
Moderator Hachi nie wyrzucała bez powodu. Chodziło by zredukować spam na czacie OOC, dlatego każdy, który pisał bez przerwy OOC, poza osobami biorącymi szczególny udział w akcji, jest sam sobie winien i nie powinien pisać skarg. Odnosząc się do twojej końcowej wiadomości: Ostrzegam Cię, że jeśli będziesz cały czas zakładać wątki, to nie zostanie do zbagatelizowane i otrzymasz bana na forum.

Dodatkowo to nie Hachi nadawała trawabany a Ixu.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.