Witaj!

Podanie na Nauczyciela
IxuGaming
Ten gad




Posty: 198
Tematy: 31
Paż 2015
130
Gryffindor
#1
Exclamation 
Imię i nazwisko: Aron Lestrange
wiek: 17 lat 
miejsce urodzenia: Hiszpania, jeden z tamtejszych mugolskich szpitali. 
Wykształcenie (Hogwart=Podstawowe):
-Ukończona Szkoła Magii i Czarodziejstwa Hogwart

Posada, na którą aplikujesz: Nauczyciel Astronomii 
Dlaczego to właśnie ty powinieneś otrzymać tę posadę?: 

**Do dyrektora placówki przyleciał czarny niczym smoła kruk, który następnie usiadł mu na ramieniu i podał list trzymany w dziobie. Po odebraniu owego papieru, wzbił się w powietrze, znikając z oczu pracownikowi Hogwartu**
Szanowna Dyrekcjo!
Piszę do państwa ten list, gdyż znalazłem ogłoszenie mówiące o tym, iż potrzebujecie nauczyciela astronomii.Uważam że to ja właśnie powinienem otrzymać tę posadę, gdyż posiadam dość duże informacje na temat owej dziedziny jaką jest astronomia. Ostatnimi czasy, pracowałem w Magicznym Obserwatorium Astronomicznym i awansowałem na dyrektora owej placówki, co chyba znaczy pozytywnie o moich umiejętnościach. Potrafię także (a przynajmniej mam spore nadzieje) nawiązać dobre kontakty z młodszymi osobami, nawiązując z nimi więź i potrafiąc nauczyć w ciekawy sposób wielu tematów, które zawarte są w programie nauczania astronomii. Przez 4 lata pełniłem funkcję prefekta owej szkoły, wywiązując się rzetelnie z obowiązków wtedy mi narzuconych oprócz oczywiście nauki w tamtym oto czasie. Mam wiele pomysłów na prowadzenie zajęć dla wszystkich klas, oraz, jeśli uczniowie wykażą inicjatywę, możnaby stworzyć kółko/klub astronomiczny. 
Mam nadzieję iż moje zgłoszenie zostanie pozytywnie przez Państwa rozpatrzone i mam nadzieję iż spotkamy się na rozmowie kwalifikacyjnej. Z góry dziękuję. 
Z wyrazami szacunku, Aron Lestrange

Oceny z SUMów i OWUTEMów(z przedmiotu, którego chcesz nauczać lub wszystkie, jeśli składasz podanie na inną posadę):

Sumy:
Astronomia - brak
Owutemy: 
Astronomia - zadowalający

[OOC]
Nick w grze: IxuGaming
Czy masz jeszcze inne konta?: Tak
Czy masz już jakieś doświadczenie(jeśli tak, to jakie?): Aktualnie moje posiadane doświadczenie wyniosłem z lekcji astronomii w hogwarcie, oraz odgrywałem dość długo w MOA, lecz zawodowych doświadczeń w roli nauczyciela jeszcze nie posiadam. 
Argumentacja OOC(Dlaczego ty i czemu startujesz na tę posadę?): Dlaczego ja? Otóż Aron od jakiegoś czasu próbuje dostać się do hogwartu w celu nauczania w nim, a jako że nadarzyła się ciekawa okazja przedmiotowa to postanowiłem spróbować swoich sił. OOC posiadam także wiedzę na temat samej astronomii. Czemu? Z racji braku nauczyciela, chciałem zacząć nauczać "młode pokolenie" o owej głębokiej niczym czarna dziura dziedzinie nauki, zwanej astronomią. Posiadam wieczorami dosć czasu, aby móc prowadzić lekcje, więc myślę, że naszykowanie sobie godzinki na odgrywanie akcji nauczania, nie byłoby problemem. Gram już jakiś czas na serwerze i przyglądając się innym graczom jak odgrywają rolę nauczyciela, myślę, że podołałbym owemu zadaniu. 
Nazwa Skype: modno i death myślę że posiada ją mojego skype jak i discorda.
"Trzeba być bardzo dzielnym by stawić czoło wrogom, ale tyle samo męstwa wymaga wierność przyjaciołom"[Obrazek: https://media.giphy.com/media/Bh3YfliwBZNwk/giphy.gif]
Nico
Mokry



Donator

Posty: 240
Tematy: 15
Sty 2015
227
Gryffindor
#2
Za młody, next time



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.