Witaj!

Zoe Draytron [Dor]
Carter
Azkaban




Posty: 61
Tematy: 8
Lip 2017
Ravenclaw

#1
[Obrazek: vGvYZUr.png]

Data urodzenia:
7 czerwca **34 lata wcześniej**

Czystość krwi:
Czysta krew

Przynależność rasowa lub etniczna:
Brytyjka

Aktualne miejsce zamieszkania:
Willa rodowa Draytron'ów w Londynie

Wykształcenie:
Ukończona Szkoła Magii i Czarodziejstwa w Hogwarcie

Posada którą zajmuje:
Bezrobotna

Stan cywilny:
Panna

[Obrazek: tumblr_inline_p2hekkrA0P1tkz0bn_500.gif]
Opis wyglądu postaci: 
Zoe...hm nie odstępuje jakoś specjalnie od kobiet w swoim wieku. Ma długie, gęste i zadbane ciemnobrązowe włosy, które falami opadają na jej smukłe ramiona, lecz często również można zauważyć iż są związane w niedbały koczek. Jej duże zielone oczy i zadarty mały zgrabny nosek idealnie komponują się z nielicznymi piegami obok niego. Przez tyle lat uśmiechu na ustach w kącikach ust pojawiły się widoczne zmarszczki. To samo można powiedzieć o czole, na którym powolutku kreskowe zmarszczki zaczynają nabierać na sile. Posiada pełne malinowe, wilgotne usta, które przysłaniają białe równe ząbki. Mierzy niespełna sto sześćdziesiąt cztery centymetry  przez co jest średniego wzrostu. Gdy tylko się na nią spojrzy można zauważyć piękne kobiece krągłości, zwłaszcza na pośladkach na, których spędziła bardzo dużo czasu by wyglądały tak jak na chwilę obecną. Jej kształt ciała to zdecydowanie klepsydra. Pod jej lewym obojczykiem znajduje się maleńki tatuaż  przedstawiający osiem małych ptaszków lecących po łuku w stronę ramienia. Na jej prawym nadgarstku również znajduje się tatuażyk przedstawiający kontury wszystkich kontynentów świata. Jakby tak spojrzeć na jej lewą stopę można zauważyć znamię wielkości dwudziestogroszówki przedstawiającą nic innego tylko kleksa, lecz niektórzy mówią, że jest na wzór rozlanego serduszka. Osoby z którymi przebywa mogą śmiało powiedzieć iż Zoe nigdy nie nosi sukienek oraz spódnic chyba, że okoliczności tego wymagają. Zdecydowanie woli ubierać obcisłe spodnie i zwiewne koszulki lub bluzki, oczywiście tak aby nadal wyglądać elegancko jak na  dostojny ród przystało. Zawsze na nadgarstkach ma pełno różnych bransoletek z wieloma zawieszkami. Natomiast jej lewą rękę zdobi piękny pierścień, przedstawiający widoki z górskich miejsc Kornwalii.

Cechy charakteru postaci:
Zoe to miłośniczka stworzeń magicznych oraz zaklęć. Uwielbia wsadzać nos w nieswoje sprawy co często, a raczej zawsze prowadzi ją do zguby jak to każdego Draytrona. Od małego bywa zawzięta oraz skupiona na własnych celach. Jest do zdecydowana kobieta, która zawsze wie czego chce. Dość łatwo wyprowadzić ją z równowagi, przez co non stop można zobaczyć ją w nie humorze. Wykazuje się dużym sprytem w wielu sytuacjach lżejszych jak i tych zagrażających życiu. Dla obcych potrafi być istnym potworem, lecz dla znajomych jest dosyć miła. Zawsze potrafi pokazać, że jest wytrwała i silna. Strasznie uwielbia “szpanować” dosłownie wszystkim, jak nie szatami to miotłami, jak nie miotłami to posiadłościami. Po prostu lubi, gdy ludzie jej zazdroszczą. Samodzielność to u niej ogromny plus. Wolałaby oberwać cruciatusem niż poprosić kogoś o pomoc. Uraziła by wtedy swoją ogromną dumę. Mimo, że stara się mówić szczerze, jest wybitnym kłamcą. Wykryć to u niej mogą tylko osoby, które są z nią naprawdę blisko. Jej zdaniem nadawałaby się idealnie na gwiazdę pop, kocha  być w centrum uwagi, gdy ludzie ją adorują. W wolnych chwilach sięga po swoje ulubione książki, siadając na fotelu obok kominka. Jej największą wadą jest to, że słabo u niej z punktualnością. Wyczynem jest to iż komuś uda się ją zawstydzić. Lubi zawierać nowe znajomości, ponieważ łatwo jej to przychodzi. Zdecydowanie nauczyła się tego od Lily. Ogólnie bardzo ambitna z niej kobitka. Za często pokazuje pazurki.

[Obrazek: tumblr_oh9s9k6laW1up42jgo8_540.gif]

Historia: 

Rodzina:
Prof. Elizabeth Draytron
Prof. Rufus Draytron [Nie żyje]
Diana Draytron [Nie żyje]
Helena Solberg-Draytron [Nie żyje]
Edwin Draytron [Nie żyje]
Moira Draytron
Prof. Elizabeth Draytron
Fredric Draytron [Nie żyje]
Gracie Draytron
Ezray Johansen
Nora Draytron
Artem Draytron [Nie żyje]
Simon Draytron [Nie żyje]
Rhaegar Draytron
Carter Draytron [Nie żyje]
Lily Draytron
Dennis Draytron
Mary Draytron
Floriano Draytron
Federico Draytron
Bill Draytron
Morpheus Draytron
+Habooth's
Johansen's 
Solbreg's

[Obrazek: giphy.gif]

Relacje: 

Luca Wright - "To dość skomplikowany temat. Nie mam pojęcia od czego się to zaczęło. Żadne z nas nie określiło się dotąd kim dla siebie jesteśmy. Zależy mi na nim i mam nadzieję, że nie wystraszy się jak dowie się najnowszą informację. Wiem, że będzie ciężko praktycznie zawsze ale próbuję nie zważać na to co będzie, lecz na to co jest. Dziękuje Lu, że tak nagle się pojawiłeś."

Clementine Moon - "O merlinie drogi! Clemcia to taka urocza młoda dziewczyna. Aż jej zazdroszczę tych pięknych włosów i rysów twarzy! Po prostu chodząca gwiazda. Uwielbiam ją! Nigdy nie spotkałam jeszcze takiej osoby, która jest równie szalona co ja. Mimo, że poznaliśmy się nie dawno to po prostu czuję, że mimo iż jej młodego jakże nastoletniego wieku możemy się zaprzyjaźnić. Clemcia! Nie przejmuj się tym gnomem co ostatnio mówiłaś, tylko idź przed siebie. Głowa do góry, klata do przodu, tyłek do tyłu i idziesz! Poznawaj, zarywaj czy coś i samo coś wyjdzie. Trzymam kciuki młoda!"

Marta Ince - "Kolejna młodociana kobietka! Ja nie mogę ta to już w ciąży jest, a dopiero ponoć Hogwart skończyła! Czuję się przy niej jak babcia. Kurcze trzeba to zmienić, może jakiś eliksir odmładzający. Ogólnie wydaje się być bardzo miła i ułożona. Zobaczymy co dalej wyjdzie z ten znajomości. Będę jej robić herbatki cieplusie i obiadki w końcu się przemęczać nie może. Ostatni nawet zabalowała na tym całym ślubie tego popaprańca od Clemci. Masakra jak taka orka się może ruszać. No cóż i tak ją lubię!"

Logan Margel - "Znajomy? Kolega z pracy? Sama już nie wiem. Przyjemnie mi się z nim rozmawia. Ma ogromną wiedzę jak i umiejętności. Czuję się przy nim jak nastolatka. Zaczęło się wszystko od ataku na Hogsmeade, a potem na uratowaniu mu nogi. Żałuję, że tak często go widuję ale w końcu jest strasznie zapracowanym człowiekiem. Kiedyś zaprosze go na herbatke..ale to jeszcze nie ten moment."

Anastasius Osbert - "Cudowny człowiek. Bije od niego pozytywna energia. Posiada ogromną wiedzę, której my zwykli ludzie nie dostrzegamy. Trochę na początku nie rozumiałam sensu w tych słowach jednak po dłuższym zastanowieniu pomyślałam, że on ma rację! Ludzie muszą poznać prawdę jak najszybciej, a Anastasius jest odpowiednim człowiekiem by tą prawdę głosić."

[Obrazek: tumblr_o5bm80rEzs1rlapeio1_540.gif]

Ciekawostki:
~~Jej patronusem jest kura~~
~~Uwielbia balonówki Doolby'ego~~
~~Jest oburęczna~~
~~Lubi słuchać muzyki klasycznej~~
~~Jej różdżka jest wykonana z dębu, a rdzeń to włókno ze smoczego serca~~
~~Nienawidzi kiedy ktoś przy niej beknie, pierdnie lub wyda inny dziwny dźwięk~~
~~Codziennie o godzinie 17-stej pije herbatke~~

[Nick w grze: Louie]
Kaliaa
Czarodziej




Posty: 51
Tematy: 4
Lut 2017
41
Hufflepuff
#2
Podoba mi się. Czekam na rozwój.
Juliax
Czarodziej




Posty: 125
Tematy: 9
Sie 2017
41
#3
Fajna karta, repka.
Adrian
Czarodziej




Posty: 451
Tematy: 36
Maj 2015
480
Ravenclaw
#4
Słodziutko.
„Forgive your enemies, but never forget their names.” ~ John F. Kennedy
Carter
Azkaban




Posty: 61
Tematy: 8
Lip 2017
Ravenclaw

#5
@reffka
Carter
Azkaban




Posty: 61
Tematy: 8
Lip 2017
Ravenclaw

#6
@reffff 
Dropsik1337
Czarodziej




Posty: 227
Tematy: 42
Sie 2017
213
Hufflepuff
#7
Slodziutka



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.