Witaj!

Poszukiwana rodzina.
Samuel
Czarodziej




Posty: 12
Tematy: 2
Gru 2017
1
#1
Samuel White Riannon poszukuje rodziny. Jest to czystokrwista, 15 letnia postać wyrzucona z Hogwartu w 2ooc. Odszedł on z dwóch rodów, jednego czystokrwistego a drugiego pół.
Zaoferować mogę "dość dobry" poziom roleplay, jednakże czasami dopuszczałem się złamania regulaminu.
Umiem kręcić ludźmi jak fidget spinnerem a moja postać to zło wcielone.
Kocha każdą ze swoich rodzin (póki w niej jest).
Wymagam jedynie dużo czasu na grę i dobrą ortografię.
David
Azkaban




Posty: 53
Tematy: 2
Lis 2016
Ravenclaw

#2
Wiadomość od Adriana:

Z Whiteów to ty kolego nie odszedłeś, ja cię wyrzuciłem.. bo ileż można człowieku cię prosić abyś nie odwalał, nie było tygodnia.. ba nawet trzech dni w których byś czegoś nie odpierniczył, a to jakieś porwanie, albo łamanie regulaminu kończące się banem.. no porażka, nie polecam użytkownika żadnemu szanującemu się rodowi.
Zygfryd
Czarodziej




Posty: 309
Tematy: 28
Gru 2014
810
Slytherin
#3
(Jak można wyrzucić kogoś z rodu za odwalanie? Za cokolwiek xD Ród to nie jest gildia czy inny klan, jeżeli jesteś w rodzie to jesteś w nim do końca życia. Polecam tego allegrowicza)
Skacz jak ci każę, będę patrzył jak skaczesz.

DC: Patryk #6537
Matthew10
Azkaban




Posty: 577
Tematy: 33
Lip 2017
Hufflepuff

#4
I tak już odwalał zaczął CM robić i odgrywać jakąś niby "przyjaciółkę" gdy ja w niego Somnusa Maximę + Petryfikusa rzuciłem.Więc nie polecam.
Naruse
Czarodziej




Posty: 71
Tematy: 3
Lip 2017
39
Gryffindor
#5
CZASAMI DOPUSZCZAŁEŚ SIĘ ŁAMANIA REGULAMINU

C
Z
A
S
A
M
I
Samuel
Czarodziej




Posty: 12
Tematy: 2
Gru 2017
1
#6
Do zamknięcia, postac RIP
Revanek
Czarodziej




Posty: 37
Tematy: 5
Lip 2017
7
Slytherin
#7
Wiadomość od Adriana: Zygfrydziu, potrakuj to jako wydziedziczenie (którym zresztą było), za niedostosowanie się do zasad panujących w rodzie i notoryczne podważanie autorytetu ojca.
Samuel
Czarodziej




Posty: 12
Tematy: 2
Gru 2017
1
#8
@up Wydziedziczenie w ic z powodu ooc? wtf



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.