Witaj!

Podanie o pracę. [Bibliotekarz]
Adrian
Czarodziej




Posty: 451
Tematy: 36
Maj 2015
480
Ravenclaw
#1
[IC]

Imię i nazwisko: Danny White
Wiek: Ukończone 40 lat
Miejsce urodzenia: Klinika Magicznych Chorób i Urazów Szpitala Świętego Munga
Wykształcenie: Ukończona Szkoła Magii i Czarodziejstwa w Hogwarcie
Ukończone studia w Paryskim Uniwersytecie Magicznych na kierunku zielarskim
Zaliczony czarocjat na kierunku zaawansowanych zaklęć w Brytyjskim Uniwersytecie Magicznym



Posada, na którą aplikujesz: Bibliotekarz
Dlaczego to właśnie ty powinieneś otrzymać tę posadę?: Jestem solidnym, odpowiednio wykształconym oraz zrównoważonym pracownikiem. Posada bibliotekarza odpowiada moim aktualnym aspiracją, stąd moje podanie. Lubię pracować z młodymi, utalentowanymi umysłami którym mogę wdrążyć wiedzę do mózgownic, idealnie dopasowując im w tym przypadku książki, pod ich zainteresowania. Pracowałem w tej placówce pewien okres czasu, znam zasady w niej panujące oraz samą szkołę, jej tajne przejścia czy korytarze, więc nie zgubię się w pierwszym lepszym dniu pracy. Uważam, iż praca bibliotekarza powinna się opierać na dawaniu satysfakcji uczniom przychodzącym do biblioteki, to też chcę robić, takie będzie moje zadanie.
Pozdrawiam serdecznie, Danny White

Oceny z SUMów i OWUTEMów:
[OOC]
Nick w grze: Adrianoski
Czy masz jeszcze inne konta?: Owszem
Czy masz już jakieś doświadczenie: Nauczałem Zielarstwa, prowadziłem wykłady w BUM, przygotowywałem lekcję w Hogwarcie będąc uczniem.
Argumentacja OOC: Szczerze mówiąc, chciałbym spróbować zostać po raz pierwszy bibliotekarzem, od zawsze ta funkcja jest zaniedbana a w szkole przydałoby się odnowić kronikę oraz pokazać graczom, iż można prowadzić ciekawe rozgrywki w bibliotece, też ćwiczyć różne techniki podstawowych zaklęć tak jak to robił Potter w łóżku, czy ćwiczyć do lekcji, mógłbym także dawać małe ''korki'' dla osób które nie zrozumiały lekcji, oczywiście za pomocą książek znajdujących się w księgozbiorze, jest wiele możliwości które zamierzam wykorzystać.
Nazwa Skype: zlakowski2000
„Forgive your enemies, but never forget their names.” ~ John F. Kennedy
Nico
Mokry



Donator

Posty: 240
Tematy: 15
Sty 2015
227
Gryffindor
#2
do rozmowy z modnem



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.