Witaj!

Podanie na Woźną
Julia154
Azkaban




Posty: 126
Tematy: 8
Maj 2015
Hufflepuff

#1
[IC]

Imię i nazwisko: Adelaide Josepha Conway
Data i miejsce urodzenia: 20.09.2002r. Szpital Św. Munga.
Wykształcenie: Podstawowe.
Posada, na którą aplikujesz: Woźna.
Dlaczego to właśnie ty powinieneś otrzymać tę posadę?

**Do Dyrekcji Hogwartu przyleciała stara dość sowa o brązowym upierzeniu, a dokładniej płomykówka. W szponach trzymała schludną, białą kopertę, która w środku zapisana była wyraźnymi i starannymi literami.**

Droga Dyrekcjo! 
Chciałabym wyrazić tym listem motywacyjnym swoją wielką radość, jaką jest możliwość aplikowania na wolne stanowisko placówki szkolnej, a dokładniej posady woźnej. Liczę, że tym samym skłonię szanowną kadrę do pozytywnego rozpatrzenia mojej kandydatury.

Jestem Angielką w starszym wieku, w tym roku ukończyłam już sześćdziesiąt lat. Niestety nie mogę pochwalić się wybitnym doświadczeniem, jednak jestem przekonana, że posada, na którą aplikuję, pozwoliłaby mi takowe zdobyć. Od wielu lat mieszkam samotnie na obrzeżach Hogsmeade, gdyż przeszło dwadzieścia lat temu odszedł mój mąż, umierając na smoczą ospę. Mimo że los nie potraktował mnie łagodnie, chcę dalej realizować marzenia i czerpać radość ze spędzania czasu z młodzieżą. W młodzieńczych latach to Hogwart ukształtował mój charakter, spędziłam tam najlepsze chwile i właśnie z nim chcę wiązać życie zawodowe. Jestem sumienną kobietą, dobrze dogaduję się również z dziećmi, co nie jeden może potwierdzić. Czasu, jak i chęci do pracy mi nie brakuje. Mam pewność, że moja obecność wpłynęłaby pozytywnie na uczniów. Pilnowałabym ich na szkolnych korytarzach, a w razie czego starała się przywrócić uczniów do porządku.

W obecnej chwili jestem bezrobotna, a praca fizyczna, jak sprzątanie i czyszczenie nie jest dla mnie wyzwaniem. Osobiście twierdzę, że nadałabym się na stanowisko woźnej jak nikt inny.

Mam nadzieję, iż przekonałam do pozytywnego rozpatrzenia mojego listu.
Z wyrazami szacunku,
Adelaide Josepha Conway 


Oceny z SUMów i OWUTEMów:
Astronomia – N
Eliksiry – O
Historia Magii – Z
Mugoloznawstwo – T
Latanie – Zaliczone
Numerologia – W
Opieka Nad Magicznymi Stworzeniami – N
Obrona Przed Czarną Magią – T
Starożytne Runy – T
Transmutacja – T
Wróżbiarstwo – O
Zaklęcia i Uroki – N
Zielarstwo – PO

[OOC]

Nick w grze: Julia154
Czy masz jeszcze inne konta?: Tak.
Czy masz już jakieś doświadczenie: Niestety brak mi doświadczenia, jednak liczę, że przez tą posadę takowe zdobędę.
Argumentacja OOC: Od pewnego czasu gram częściej na serwerze, tak też brakuje mi powoli akcji na postaci dorosłej. Chciałabym ją rozwinąć jak tylko się da oraz spróbować swoich sił jako pracownik Hogwartu. Na serwerze gram prawie trzy lata, tak też potrafię odgrywać rozbudowane oraz ciekawe akcje. Adelaide jest barwną postacią o ciekawej przeszłości, a dodatkowo potrafię wczuć się w odgrywaną przeze mnie postać. Woźna więc byłaby ciekawym urozmaiceniem nie tylko dla mnie, jak i innych graczy.
Nazwa Skype: puszus101
Nico
Mokry



Donator

Posty: 240
Tematy: 15
Sty 2015
227
Gryffindor
#2
do rozmowy z modnem
Nico
Mokry



Donator

Posty: 240
Tematy: 15
Sty 2015
227
Gryffindor
#3
Przyjęta



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.