Witaj!

Zaakceptowane Podanie na Ucznia
ew411
Pani Sekretarka




Posty: 14
Tematy: 11
Sty 2018
39
Slytherin
#1
Imię i nazwisko: Eve Le Verrier
Miejsce urodzenia: Rhossili (Walia, Zjednoczone Królestwo Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej) 
Status krwi: 50%
Cechy charakteru: Eve jest radosna i beztroska, jednak też nieśmiałą. Nie radzi sobie z nawiązywaniem nowych znajomości no chyba, że ktoś pierwszy do niej podejdzie, za to kocha przyrodę, zwierzęta i dobre książki. Raczej jest osobą, która robi a dopiero później myśli. Dziewczynka jest jak otwarta księga, wszystko można wyczytać jej z oczu. Jednak Jej największą wadą jest upartość, zawsze musi dostać to co chce. 
Wygląd postaci: Ta Młoda Czarownica to niewysoka długowłosa blondynka z błszczącymi zielonymi oczami. Jej owalna twarz w kolorze oliwkowym ma drobną bliznę na policzku, która ani trochę jej nie przeszkadza.  
Historia postaci: Rodzina Le Verrier, pomimo nazwiska ma głębokie brytyjskie korzenie. Dziadek Eve (mugol) był znanym francuskim śpiewakiem operowym w którym zakochała się Babcia dziewczynki (z pokolenia na pokolenie Brytyjka i czarownica). Z tego związku urodził się piękny chłopiec o imieniu Jean Louis. Po śmierci dziadka, rodzina postanowiłam powrócić do Wielkiej Brytanii i tym sposobem osiedlili się w pięknym nadmorskim miasteczku tam też Tata Eve poznał swoją żonę, półkrwi czarownicę Sophie. Po paru latach pojawiła się na świecie mała dziewczynka. Eve Le Verrier miała piękne i beztroskie dzieciństwo pełne miłości rodziny. Dziewczynka kochała przesiadywać nad klifem i patrzeć na bezkresne wody, chociaż szczerze bała się otwartych mórz. Jej moc objawiła się kiedy mając 5 lat bardzo chciała ciasteczko a nie mogła je dosięgnąć i przy pomocy lewitacji ściągnęła je prosto w swoje małe rączki przy okazji strącając cały słoik który zranił jej policzek na którym została blizna. W wieku 11 lat ku wielkiej radości rodzinny Eve dostałam list z Hogwartu. Rodzice od razu zabrali Dziewczynkę na ulice Pokątną, żeby kupić najpotrzebniejsze rzeczy. Młoda czarownica podczas spacerowania między sklepami zauważyła małego szarego przestraszonego kotka, od razu do niego podbiegła i wzięła na ręce. Rodzice, gdy zauważyli tą sytuacje nie pozwolili zabrać Córce kotka. Zapłakana Eve wracała już do domu, kiedy Tata zauważył że zwierzątko wraca razem z Nimi postanowił przygarnąć kotka i zapewnić mu kochający dom. W dniu wyjazdu, Eve pojawiła sie na peronie 9 i 3/4 razem z całą rodziną i małym przyjacielem, szarym kocurkiem o imieniu Boris. Dziewczynka była podekscytowana, ale też zasmucona bała się rozstania z Mamą, Tatą i Babcią, ale wiedziała, że musi sobie poradzić sama.   

Udziel poprawnych odpowiedzi:
Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: Cześć, jak się nazywasz?
Hej, Ja? *rozgląda się niepewnie* aa.. ee.. Eve Le Verrier, a Ty? *Pyta lekko zarumieniona* 

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: (Ej, wiesz gdzie jest Pałac Kultury w Warszawie?)
(Witaj, Pałac Kultury i Nauki znajduje się w Warszawie na Placu Defilad 1)

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: *podaje Ci talerz, wypełniony jakąś zupą*
*Spoglądam niepewnie na talerz zupy podany przez Stevena, ale w końcu dziękuję i odbieram posiłek od kolegi* 

Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze: Byłam już tutaj uczennicą kilka lat temu i postanowiłam wrócić Smile Nie pamiętam skąd wtedy się dowiedziałam o tym serwerze. 

Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl? Tak

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
Mikowskyy
Udzielający się na forum



Donator

Posty: 1,105
Tematy: 60
Gru 2014
172
Ravenclaw
#2
Zaakceptowane!
Trafiasz do...
[Obrazek: OGMPvHO.png]
Na serwerze zgłoś się po rangę, pisząc: /helpop Zaakceptowano moje podanie. [Link do podania].



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.