Witaj!

Podanie na Nauczyciela
Rayven
Adept Magii



Donator

Posty: 621
Tematy: 26
Gru 2014
508
Ravenclaw
#1
[IC]

Imię i nazwisko: Davon Axel Meaddl
Wiek: 26
Miejsce urodzenia: Szpital św. Munga, Londyn, Anglia.
Wykształcenie(Hogwart = Podstawowe): Hogwart
Posada, na którą aplikujesz: Nauczyciel Smokologii
Dlaczego to właśnie ty powinieneś otrzymać tę posadę?:*
**Do zamku przyleciał kruk, z przyczepionym do nogi listem o następującej niżej treści.**
Szanowna dyrekcjo
W dniu dzisiejszym aplikuje na posadę nauczyciela Smokologii. Niestety nie posiadam oceny z OWUTEM'ów, bo przez głupotę młodości nie przystąpiłem nigdy do egzaminów ze Smokologii, ale mimo tego czynna praca w rezerwacie i kilka lat studiowania smokologii dały mi sporą wiedzę w dziedzinie nauki o smokach. Nad to jestem osobą spokojną, skrupulatną i odpowiedzialną, dlatego uważam, że posada nauczyciela byłaby dla mnie idealna.
Z uszanowaniem
**Podpis.**
Oceny z SUMów i OWUTEMów(z przedmiotu, którego chcesz nauczać lub wszystkie, jeśli składasz podanie na inną posadę):
Owutemy:


Numerologia - PO
Ziu - PO
Wróżbiarstwo - PO
Eliksiry - Z
OPCM - W
Transmutacja - W
Zielarstwo - W
HM - PO
ONSM -
Smokologia -  Brak
Astronomia - PO
Mugoloznastwo - PO
Starożytne runy -

[OOC]
Nick w grze: Rayven
Czy masz jeszcze inne konta?: Tak
Czy masz już jakieś doświadczenie(jeśli tak, to jakie?): Nie, ale raczej to jest najmniejszy problem, po za tym szybko się przystosowuje.
Argumentacja OOC(Dlaczego ty i czemu startujesz na tę posadę?):*
Dlaczego ja? Hm, może dlatego, że mam pełno czasu i wolną, zrównoważoną postać. A startuje na tę posade bo zawsze chciałem czegoś uczyć w Hogwarcie, a Smokologia razem z Zielarstwem zawsze było jednym z ciekawszych przedmiotów hogwarckich według mnie.
Nazwa Skype: domiki99.99
DC: Rayven#6245

„It's only after we've lost everything that we're free to do anything.”
Nico
Mokry



Donator

Posty: 240
Tematy: 15
Sty 2015
227
Gryffindor
#2
do rozmowy z modnem



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.