Witaj!

[Problem] Karty czarodziejów
Rayven
Adept Magii



Donator

Posty: 621
Tematy: 26
Gru 2014
508
Ravenclaw
#1
Specyfikacja techniczna komputera: Niepotrzebne
Wersja systemu: Niepotrzebne
Opis problemu: Dziś około godziny 20, chciałem pokazać kart czarodziejów graczowi Kora, niestety jeden z segregatorów w jakiś sposób się zbugował tuż po przekazaniu i znikneły wszystkie czerwone, niebieskie i fioletowe karty w nim. Nadmieniam, że miałem całą ich kolekcje co może potwierdzić Syncro i częściowo hachi bo jej też się chwaliłem.
Screeny: Tutaj jest ostatni screen jeszcze jak nie miałem całej kolekcji, ale jest już ukazana zdecydowana większość. https://i.imgur.com/pqtMkff.png
Treść błędu: Zniknięcie kart
Przed założeniem tematu, przeczytałem/am FAQ launchera, i nie znalazłem/am rozwiązania swojego problemu.

Dodam jeszcze, że wydałem na nie kilka kafli więc troche szkoda i wolałbym je odzyskać.

„It's only after we've lost everything that we're free to do anything.”
Dofosh
Czarodziej




Posty: 29
Tematy: 8
Paż 2015
10
Slytherin
#2
Odpowiedź jest prosta: Okradła Cię xD
Rayven
Adept Magii



Donator

Posty: 621
Tematy: 26
Gru 2014
508
Ravenclaw
#3
Nie, nie okradła.

Po wyrzuceniu, jeden z segregatorów zamiast wypasc normalnie, zamienił się w napis i mysle, ze to spowodowało usunięcie kart.

„It's only after we've lost everything that we're free to do anything.”
Dofosh
Czarodziej




Posty: 29
Tematy: 8
Paż 2015
10
Slytherin
#4
Dlaczego jesteś tego taki pewien? Wątpię że by znikły same bo tak
Rayven
Adept Magii



Donator

Posty: 621
Tematy: 26
Gru 2014
508
Ravenclaw
#5
Bo już raz się taka sytuacja powtórzyła, że wszystkie karty segregator pochłonął.

„It's only after we've lost everything that we're free to do anything.”
Dofosh
Czarodziej




Posty: 29
Tematy: 8
Paż 2015
10
Slytherin
#6
No to masz winowajce, pisz do kogoś z administracji by ci oddał te karty.
Rayven
Adept Magii



Donator

Posty: 621
Tematy: 26
Gru 2014
508
Ravenclaw
#7
Ale po jakiego grzyba spamisz w tym wątku? Właśnie po to to napisałem, żeby ktoś zwrócił mi uprzejmie karty, nikogo nie interesują twoje teorie, czy ktoś kogoś okradł czy nie.

„It's only after we've lost everything that we're free to do anything.”
Dofosh
Czarodziej




Posty: 29
Tematy: 8
Paż 2015
10
Slytherin
#8
Nie prościej byłoby napisać na pw do jakiegoś moderatora skoro masz dowody na to że posiadałeś te karty? Byłoby to szybsze i nie zaśmiecałbyś forum.
Rayven
Adept Magii



Donator

Posty: 621
Tematy: 26
Gru 2014
508
Ravenclaw
#9
To nie takie proste oddać, te karty ich nie da rady wyciągnąć od tak chyba, bo one sie losowo wybierają, więc jakby kto`s miał otwierać czekoladową żabe po żabie to zajęłoby to kilka całych dni, żeby wydropić wszystkie.

„It's only after we've lost everything that we're free to do anything.”
Falcon78
Czarodziej




Posty: 30
Tematy: 3
Sty 2018
19
Ravenclaw
#10
O ile się nie mylę, to Emil jest w stanie Ci przywrócić ekwipunek, na przykład z wczorajszego dnia. Odezwij się do niego.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.