Witaj!

[Propozycja] Wymienianie się
Yoda22
Azkaban




Posty: 20
Tematy: 5
Sty 2016
Hufflepuff

#1
Chciałbym zaproponować żeby wprowadzili wymienianie się bo słyszałem ze często ludzie mają problemy z tym systemem wyrzucania na ziemie. Dobrze będzie gdy się kliknie prawym na kogos wybierze się opcje Wymienianie (lub cos innego) wtedy by można klikac ready lub gotowy (czyli gdy się kliknie zieloną wełne) i nikt by nie zabierał lub co innego
Mikowskyy
Udzielający się na forum



Donator

Posty: 1,105
Tematy: 60
Gru 2014
172
Ravenclaw
#2
Dość ciekawy pomysł, albo jakąś komendę na to, np jak w przypadku galeonow jest /zaplac. Tu można jakąś inną która da podobny efekt ale z innymi itemami.
Anonek
Czarodziej




Posty: 330
Tematy: 19
Gru 2016
98
#3
Po co? Wymienianie się można załatwić drogą IC i tylko item wyrzucić a jesli ktos zabierze ooc nie pizac akcji to wzywa sie moda
Schrodinger
Czarodziej




Posty: 568
Tematy: 29
Gru 2014
643
Ravenclaw
#4
No jak to po co? Skoro to ułatwi niektórym rozgrywkę to czemu nie? Po coś w sumie wprowadzili ten system z menu gracza i jeśli nie byłoby to zbyt trudne do wykonania to czemu nie dodać tej opcji wymiany? Ja jestem za, a więcej argumentów chyba nie trzeba podawać .
Zamaskowany
Czarodziej




Posty: 139
Tematy: 26
Lip 2016
91
Ravenclaw
#5
Z tego co pamiętam to juz kiedyś było, bądź coś podobnego. Jest to bardzo dobry pomysł, który oszczędził by moderacji bezsensownych interwencji przy krazdziezy itema OOC. Jestem za.
PrawdziwyZiela
Udzielający się na forum



Donator

Posty: 1,341
Tematy: 59
Mar 2015
750
Hufflepuff
#6
Także jestem nastawiony do tej propozycji pozytywnie. Ten system z wywalaniem przedmiotów i pojawianiem się hologramów jest do kitu, tzn może funkcjonować jeżeli właśnie taka opcja wymiany.
Matthew10
Azkaban




Posty: 577
Tematy: 33
Lip 2017
Hufflepuff

#7
Również jestem za jak niektórzy co tu pisali.Pomijając fakt, że jeśli ma się np. postać dziecka to trudno jest dosięgnąć przedmiot bo jest się bardzo niskim ok. 55% lub tam 60.A hologram jest wyżej oczywiście i trudno jest go dostać.Na sam koniec oczywiście jestem za
Adrian
Czarodziej




Posty: 451
Tematy: 36
Maj 2015
480
Ravenclaw
#8
Już widzę to kopiowanie itemków jak na serwerach hardcore, gdzie mały bug skutkował pomnożeniem majątku gracza stokrotnie ;/
„Forgive your enemies, but never forget their names.” ~ John F. Kennedy
em411
Head Administrator



Head Administrator

Posty: 363
Tematy: 61
Gru 2014
779
Hufflepuff
#9
Na chwilę obecną, zalecamy wyrzucanie przedmiotów podczas kucania, wtedy nie tworzy się hologram. System powstanie, ale na pewno nie w najbliższym czasie, mamy inne priorytety.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.