Witaj!

Podanie na Nauczyciela
PrawdziwyZiela
Udzielający się na forum



Donator

Posty: 1,341
Tematy: 59
Mar 2015
750
Hufflepuff
#1
Imię i Nazwisko:
Lisa Yrell

Wiek:
32

Miejsce urodzenia:
Szkocja, Inverness 

Wykształcenie:
- Szkoła Magii i Czarodziejstwa w Hogwarcie,
- Brytyjski Uniwersytet Magiczny na kierunku magomedycyny,

Posada, na którą aplikujesz:
Nauczyciel Smokologi

Dlaczego to właśnie ty powinieneś otrzymać tę posadę?:

**Do dyrekcji Hogwartu przyleciała jasnobrązowa sowa, która w odpowiednim miejscu upuściła kopertę z listem w środku. Po jej otworzeniu można zauważyć kartkę, na której napisane są dane słowa. Są one napisane dosyć ładnym pismem.**

Szanowna Dyrekcjo,
     Uprzejmie chciałabym poprosić o zmienienie posady z gajowej na nauczycielkę smokologi. Posiadam odpowiednie klasyfikacje by uczyć owego przedmiotu oraz jako Dyrektorka Departamentu Kontroli nad Magicznymi Stworzeniami, który ma pod swoją pieczą Brytyjski Rezerwat Smoków jestem w stanie wiele zaoferować uczniom. Ponadto także jak Państwo wiecie ukończyłam Brytyjski Uniwersytet Magiczny na kierunku magomedycyny, więc w przypadku jakiejkolwiek dolegliwości na mojej lekcji jestem w stanie w bardzo szybkim tempie temu zapobiec. Chciałabym się także pochwalić stypendium ze smokologi, kiedy jeszcze uczęszczałam do szkoły jako uczennica.
     W kwestii mojej wcześniejszej posady jako gajowej - na czas poszukiwań mogłabym się nadal zajmować lasem tak jak zajmowałam się nim dotychczas, a jeżeli nie znajdzie się odpowiednia osoba na tą posadę to jestem w stanie przejąć oba stanowiska. Dyrekcja wie, że moja osoba często wypędzała uczniów oraz nieproszonych gości z lasu.
     Liczę na pozytywne rozpatrzenie mojego podania i z cierpliwością czekam na odpowiedź.
Z poważaniem:
Lisa Yrell

Oceny z SUMów i OWUTEMów:
SUMy - Wybitny
OWUTEMy - Wybitny

[OOC]
Nick w grze:
PrawdziwyZiela

Czy masz jeszcze inne konta?:
Mam

Czy masz już jakieś doświadczenie(jeśli tak, to jakie?):
Prowadziłem kilka lekcji za Mokrego kiedy był nauczycielem ONMS'u. Jakieś zastępstwa też tam były.

Argumentacja OOC:
Hmm, co tu dużo pisać. Gram tutaj już od dłuższego czasu, kilka razy chciałem zostać nauczycielem ONMS'u, ale niestety nie wyszło, zaś smokologia również jest mi dosyć bliska. Raczej nie będzie problemu z robieniem lekcji jak może się niektórym wydawać pod warunkiem zmienienia ich występowania w dni od poniedziałku do czwartku, a jest miejsce, więc żadnego problemu raczej nie powinno być. Po za tym wszystkim posiadam też jakieś notatki z lekcji, które kiedyś Marsen prowadził. 

Nazwa Skype:
Każdy ma.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.