Witaj!

[Ucz.1] Madeline Habooth
FajnaDziewczynka
Azkaban




Posty: 1
Tematy: 1
Gru 2017

#1
[Obrazek: tumblr_olrg8hVXEn1qmnv97o1_500.gif]
Madeline Habooth! 
Piętnastoletnia dziewczynka urodzona dnia 13 października w HaboothTown, aktualnie uczęszcza do szkoły Magii oraz Czarodziejstwa w Hogwarcie! Jej przynależność rasowa to - Brytyjka a czystość krwi wynosi okrągłe sto procent! 
W Hogwarcie jest na roku trzecim a należy do domu Salazara Slytherina a poza jest Haboothem.
[Obrazek: 0a3c1757fae29dbcad6222981645c92d--mel-ma...rtinez.jpg]
Wygląd
Dziewczynka posiada długie włosy, które są praktycznie ciągle farbowane w dosyć oryginalny sposób! Jedna z połowa włosów posiada jeden kolor natomiast druga całkowicie inny! Posiada bardzo duże oczy a żeby dowiedzieć się jego koloru należy spojrzeć głęboko w nie albo zapytać. Jest bardzo malutka i drobna poza jednym malutkim szczegółem posiada nieco większe biodra co wprawia ją w kompleks. Dziewczynka prawie nigdy nie ubiera się w szatę swojego domu a raczej w swoje własne mugolskie ciuszki, które zazwyczaj odsłaniają jej za dużo. Warto wspomnieć, że posiada białe ząbki z ogromną szparą między nimi! Nosek jest nieco krzywiutki, ale dostrzec to można jedynie pod pewnymi kątami i jak się ktoś uważnie na tym skupi, ponadto posiada malutką bliznę po prawej stronie górnej wargi, którą często zasłania makijażem, który ma praktycznie zawsze! Często też rzucają się w oczy jej malutkie dłonie a na samym końcu czyli paluszkach pofarbowane paznokcie!
 
Charakter
Madeline jest bardzo, ale to bardzo otwartą dziewczynką na wszelkie znajomości! Zazwyczaj jest bardzo miła dla wszystkich ale szczerze dla dziewczyn ponieważ uważa, że powinny one się trzymać razem a chłopców jedynie wykorzystywać! Po głębszym poznaniu Madeline można poznać jej bardzo wrażliwą i prawdziwą stronę, ale trzeba najpierw ją poznać więc do dzieła! Wydawać by się mogło, że nie przejmuje się ona opinią innych oraz ma dystans do siebie, niestety jest to kłamstwo ponieważ przejmuje się strasznie swoim wyglądem oraz opinią innych chociaż nie okazuje tego publicznie. Jest ona także roześmiana i bardzo głośna a przez jej nieco piskliwy głos może czasami irytować. 
[Obrazek: tumblr_ocmdzjXNY31um8d21o8_400.gif][Obrazek: tumblr_ou8q4uanIS1wpxeago1_250.gif]

Historia
 

Rodzina
Każdy członek Habooth


Relacje
Morgana Relith - Morganka! Starsza dzie- W sumie to już chyba kobieta! Jest dziwna... I głupia ale ją lubię, chociaż mogłaby przestać być tak wulgarna i udawać taką mroczną chyba bo to jest głupie i wygląda.. No żałośnie *Westchnęła głośno* Powinnaś się zachowywać jak dama!
Angelina Shay - Angelina! Dziewczyno Ty to musisz naprawdę uważać na tych chłopców..... Ile ja muszę Cię jeszcze dziewczyno nauczyć. Zaraz Ci pokażę czego nauczyły mnie dziewczyny w U S A! Musimy w końcu pofarbować te paznokcie
Kargath Lavenhart - Kaaaargath! Uwielbiam go denerwować udając, że się w nim zakochałam! Nigdy bym tego nie zrobiła... Choooooooooociaż w dalekiej przyszłości jakby wyprzystojniał! Ale uważam go za superaśnego przyjaciela! Mam nadzieję, że kiedyś zostanie gejem i będziemy najlepszymi psiapsiami!
Anduin Habooth - A n d u ś, kochany kuzyn, który kiedyś zostanie tym no.... Jak to się mówi w tej polityce? Ministrem i najwyższym Nadhaboothem! Tak tego mu życzę! A i jeszcze tego tej jak to się... Mistrzowskiej sztuki walki szermierka!!
[Obrazek: tumblr_ognmefTssF1vv9fhwo1_500.gif]
Ciekawostki
- Uwielbia ogórki konserwowe oraz ketchup!
- Dodaje ketchup do prawie każdej potrawy, której się da!
- Uwielbia słodycze ale boi się ich jeść ponieważ bardzo łatwo tyje!
- Ma słaby metabolizm!
- Nie tyka niczego co ma w sobie olej palmowy!
- Uwielbia malować siebie, swoje paznokcie i przyjaciółki!
- Uważa, że sfinks jest najpiękniejszym kotem na ziemi!
- Panicznie boi się psów
- Posiada alergię na: Kurz, żyto, sierść, brzoskwinie, maliny, laktozę.
- Jest słodka


Jest to faza wczesnego dostępu jeżeli ktoś ma ochotę pojawić się w relacji oczywiście posiadając jakąkolwiek relację z moją postacią to zapraszam na discorda albo wiadomość prywatną! Wszystko będzie rozwijane!
Veniqui
Fałszywy Odmieniec



Donator

Posty: 683
Tematy: 39
Gru 2015
1,005
Slytherin
#2
fiu fiu szukasz moze chlopaka??? znam takiego jednego itachi yrell
Noxxx
Czarodziej




Posty: 87
Tematy: 6
Gru 2017
166
#3
fajna
Azriel
Azkaban




Posty: 43
Tematy: 7
Sie 2017

#4
- Dodaje ketchup do prawie każdej potrawy, której się da!

Ja dodaje majonez  Heart Rolleyes Big Grin
merlin0
Weteran




Posty: 1,084
Tematy: 162
Gru 2014
2,523
Ravenclaw
#5
Piękna Heart
Hachi
Szczęśliwa ósemka




Posty: 247
Tematy: 30
Paż 2015
396
Slytherin
#6
kozak babol



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.