Witaj!

Zaakceptowane Podanie na Ucznia
kajtequu
Czarodziej




Posty: 2
Tematy: 2
Sty 2018
0
Ravenclaw
#1
Imię i nazwisko: Tekaart Midlefich
Miejsce urodzenia: Glasgow, Szkocja, Wielka Brytania
Status krwi: 75%
Cechy charakteru: Tekaart jest sympatyczny, miły, pomocny i inteligentny, chociaż czasem zdarza mu się mocno zdenerwować. Lubi pomagać innym oraz jest kulturalny. Uwielbia zwierzęta, zwłaszca ptaki, jego ulubionym zwierzeciem jest jego kanarek Maks. Opiekuje się nim bardzo konsekwentnie. Ma tylko jeden lęk, a jest to klaustrofobia, czyli lęk przed ciasnymi przestrzeniami. Bardzo kocha swoich rodziców, dziadków i rodzeństwo.
Prawie zawsze ma dobry humor, ale jak każdy czasem ma zły dzień. Jego ulubionym zajęciem jest obserwacja nieba i wypatrywanie różnych ptaków i zapisywanie ich nazw w kajeciku.
W szkole dobrze się uczy i nie sprawia problemów, ale od czasu do czasu pokłóci się ze swoimi kolegami albo wykręci jakiś numer w szkole.
Wygląd postaci: Jest to chłopak, który jak jego koledzy nie jest atletycznej budowy, chociaż w przyszłości chce zostać atletą. Posiada krótkie włosy w kolorze ciemnego-blondu. Ma niebieskie oczy oraz trzy piegi pod oczyma. Lubi ubierać się jak prawdziwy mężczyzna - jeansy, skórzana kurtka i buty za kostkę. Lubi ubierać się oryginalnie i nie boi się nowych kreacji.
Historia postaci: Tekaart pochodzi z przeciętnej szkockiej rodziny. W dzieciństwie często z rodzicami wyjeżdżał na wakacje do różnych zakątków świata. Spędzał dużo czasu z przyjaciółmi na podwórku.
Kiedy pewnego razy wyjechał ze swoim tatą na biwak, próbowali rozpalić ognisko, ale skończyły im się zapałki. Teki (Jest to zdrobnienie od Tekaart) wtedy był bardzo smutny i płacząc powiedział : "Chciałbym, żeby to ognisko się zapaliło !". Wtedy na ognisko padła iskra i rozpaliła ognisko. Tak objawiły sie moce Tekaart'a. W dniu jego jedenastych urodzin do okna jego balkonu (Rodzina Midlefich'ów mieszkała w bloku) zaczęła pukać sowa. Jego mama otworzyła okno i odebrała list. Rodzice pokazali mu list i wszystko mu opowiedzieli. Następnego dniaa pojechali z nim na ulicę Pokątną i kupili mu potrzebne rzeczy. Następnie poszli na peron i pokazali mu jak dostac się na peron 9 i 3/4, a on szczęśliwy pojechał do Hogwartu.

Udziel poprawnych odpowiedzi:
Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: Cześć, jak się nazywasz?
Cześć ! *Zdenerwowany odpowiada*: Tekaart Midlefich, a Ty?

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: (Ej, wiesz gdzie jest Pałac Kultury w Warszawie?)
(Wiem, podaj mi swojego Skype'a to ci wyjaśnię Big Grin)

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: *podaje Ci talerz, wypełniony jakąś zupą*
Dziękuję! *Bierze talerz od Stevena*

Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze: W internecie. Szukałem serwera RP o tematyce Harry'ego Potter'a.

Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl? Tak

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
Veenq
Ernie Lavenhart



Donator

Posty: 238
Tematy: 17
Paż 2015
96
Gryffindor
#2
Całkiem ładne podanie, tylko pamiętaj, że objawienie mocy to nie jest "Chcę" i to się dzieje. Ale i tak...

Zaakceptowane!
Dobry umysł.. Bardzo dobry.. Trafiasz do...

[Obrazek: 3dqndfR.png]

Na serwerze zgłoś się po rangę, pisząc: /helpop Zaakceptowano moje podanie. [Link do podania].



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.