Witaj!

[Zobacz, nie pożałujesz] Wanted members of the family Dragovich!
Xaradus
Czarodziej




Posty: 240
Tematy: 16
Gru 2014
126
#1
Twoje życie jest tak nudne że nie wiesz co z nim zrobić? Masz oryginalny pomysł na kreowanie postaci i czas na jego realizacje? Myślisz że nadajesz się na członka rodziny Dragovich? Przekonajmy się tego właśnie teraz, właśnie tu.


Członek zacnego rodu Dragovich musi mieć przede wszystkim oryginalne pomysły, być ogarniętym, poświęcać na grę sporo czasu i dobrze się bawić. W rodzie są zasady których trzeba przestrzegać inaczej grozi Ci wieczne potępienie i skazanie na śmierć. Taki żart, po prostu trzeba ich przestrzegać żeby nie było lipy.


Poszukiwani to:


Dziecko, wiek 8 lat syn/córka Briana Dragovich w wiadomości prosi się o dopisek [BD] w temacie.

Dziecko, wiek 5 lat syn Liliany Dragovich (Oddany do wychowania Brianowi) w wiadomości prosi się o dopisek [LD] w temacie.

Dziecko, wiek 2/3 lata syn/córka Fabiana Dragovich w wiadomości prosi się o dopisek [FD] w temacie.

Adoptowane dziecko, wiek 11/12 lat (OOC I klasa) syn/córka Fabiana Dragovich w wiadomości prosi się o dopisek [FD] w temacie

Skrzat, najzwyklejszy skrzat rodu Dragovich w wiadomości prosi się o dopisek [Skrz] w temacie


Dokładnie 5 osób może spotkać zaszczyt zostania członkiem rodu Dragovich, rodu z tradycjami i wieloma pokoleniami. (Tak skrzata też wliczyłem) Więc nie czekajcie za długo i piszczcie na pw, może los się do was uśmiechnie. Co jest oferowane i tak dalej dowiecie się też na pw.
[Obrazek: http://www.lovethispic.com/uploaded_imag...-Gif.gif?1]

W sprawach do moich postaci wymienionych poniżej pisz na to konto.
Aleksander Gingerblade, Elias Lavenhart, Philip Malte.

FreeKilling
Mugol


 
#2
Witam.
Prosiłbym o zarezerwowanie pozycji Skrzata, gdyż muszę ubiegać się o multikonto.
Silexan
Mugol


 
#3
A odgrywać syna lesbijki to już mega zaszczyt XD
Kolorowo15
Czarodziej




Posty: 278
Tematy: 28
Gru 2014
Ravenclaw

#4
Loszkowa 11/10

Vandea kocha małe szkrabki jak swoje własne. A poza nią powodzenia w szukaniu Szparagus X:
Xaradus
Czarodziej




Posty: 240
Tematy: 16
Gru 2014
126
#5
Ref, pierwsza osoba znaleziona.
[Obrazek: http://www.lovethispic.com/uploaded_imag...-Gif.gif?1]

W sprawach do moich postaci wymienionych poniżej pisz na to konto.
Aleksander Gingerblade, Elias Lavenhart, Philip Malte.

Geralt
Azkaban




Posty: 88
Tematy: 11
Sty 2015
Slytherin

#6
Hmm, ciekawa propozycja. Szczególnie chciałbym odgrywać syna Brian'a w wieku 8 lat, ale będę musiał się ubiegać o multikonto, a nie wiem czy zdołam przekonać Administratorów RP. Narazie proszę o zarezerwowanie tego członka dla mnie, jak wyjdzie? Zobaczymy.
Avian
Azkaban




Posty: 182
Tematy: 35
Gru 2014

#7
Nie.
Geralt
Azkaban




Posty: 88
Tematy: 11
Sty 2015
Slytherin

#8
No widzicie, było miło!
God
Azkaban




Posty: 531
Tematy: 83
Gru 2014
Slytherin

#9
A co jak zobaczyłem ten wątek i pożałowałem? ;_;
Geralt
Azkaban




Posty: 88
Tematy: 11
Sty 2015
Slytherin

#10
Co pożałowałeś?



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.