Witaj!

Podanie na Nauczyciela- Zielarstwo.
Adrian
Czarodziej




Posty: 451
Tematy: 36
Maj 2015
480
Ravenclaw
#1
Star 
[IC]

Imię i nazwisko:
Danny White
Wiek:
40 lat
Miejsce urodzenia:
Londyn, Anglia
Wykształcenie(Hogwart = Podstawowe):
Ukończony Hogwart
Ukończony Uniwersytet we Francji na wydziale Zielarskim z tytułem Magcenta
Ukończony Brytyjski Uniwersytet Magiczny na wydziale Zaklęć z tytułem Profesora
Posada, na którą aplikujesz:
Nauczyciel zielarstwa
Dlaczego to właśnie ty powinieneś otrzymać tę posadę?:*
Zielarstwo to dziedzina która od wielu lat mi towarzyszy, już jako młody chłopak podziwiałem różnorakie czy to mugolskie, czy magiczne roślinki. W swoim życiu uczniowskim, spędzałem na tym przedmiocie więcej czasu niż na jakimkolwiek innym, nie opuszczałem prawie żadnych lekcji, przykładałem się do lekcji praktycznych, nie byłem uczniem idealnym lecz starającym się, co poskutkowało moją późniejszą drogą wyboru; ukończyłem uniwersytet we Francji uzyskując po kilku latach tytuł Magcenta. Po powrocie do Anglii zostałem nauczycielem Zielarstwa w Hogwarcie, tam rozwijając swoje zainteresowanie prześledziłem każdą szklarnię co do metra, wiem co gdzie się znajduje, w szkolnej bibliotece podszkoliłem wtedy swoją podstawową wiedzę, uczniowie wiele mogliby się tam poduczyć, zasoby są wystarczające. Hogwart jako szkoła jest inspiracją całego mojego życia, wartości jakie z niego wyniosłem towarzyszą mi po dziś dzień, spędzone chwile przy kominku w wielkiej sali pozostają w pamięci na zawsze. Chciałbym aby uczniowie uczący się tam teraz, także mogli wspominać te czasy z takim zapałem w sercu, jaki posiadam ja. Posiadam pracę w imperium magicznym, ubezpieczam mieszkania, osoby prywatne i innego typu przedsiębiorstwa, w żadnym wypadku nie powinno to kolidować  z pracą w Hogwarcie.
Plan nauczania opracowałem własnoręcznie już wiele lat temu, nadal mam notatki z lekcji które mogą mi się teraz przydać, inspirowałem się moim nauczycielem Matthewem Skeetem, który rozwinął w szkole zielarstwo na wysoki poziom. Mam zamiar sprawdzać wiedzę uczniów regularnie, wykonując im niezapowiedziane kartkówki, czy też  odpytania. Na podstawie ocen uzyskanych przez cały rok pracy uczeń uzyskał by możliwość napisania egzaminu, bądź wręcz przeciwnie, nie zostałby dopuszczony. Egzaminy przeprowadzałbym z dwóch części, pisemnej oraz praktycznej w szklarniach.
Oceny z SUMów i OWUTEMów:
SUMy- Powyżej Oczekiwań
OWUTEMy- Wybitny

[OOC]
Nick w grze:
Adrianoski
Czy masz jeszcze inne konta?:
Posiadam jeszcze jedno nieaktywne konto ucznia.
Czy masz już jakieś doświadczenie(jeśli tak, to jakie?):
Owszem, nauczałem w Hogwarcie, w 2016 roku.
Argumentacja OOC(Dlaczego ty i czemu startujesz na tę posadę?):*
Moje zainteresowanie zielarstwem ma początki już w 2013 roku, od zawsze faworyzowałem ten przedmiot, lubię rośliny i ich zastosowania, znam się na tym także w rzeczywistości, od swoich pierwszych kroków mam styczność z rolnictwem, aktualnie jestem w technikum rolniczym gdzie rozwijam swoje zdolności, co prawda w rolnictwie nie ma magicznych mandragor czy też chochlików, ale te dwie gałęzie stykają się w pewnym momencie tworząc całość, wiem jak uprawiać roślinki, stosować zmianowanie czy też wykonywać odpowiednie nawadnianie, nie mam zamiaru nauczać tutaj zaawansowanych technik rolniczych, lecz kilka ciekawostek na lekcjach zawsze urozmaici jej przebieg. Jestem chętny w pozyskiwaniu wiedzy na temat zielarstwa, rozwój nigdy nie przeszkadza, nauczanie tego przedmiotu tylko mi to ułatwi. Chciałbym powrócić do Hogwartu ponownie moją główną postacią, stworzyć miła atmosferę i udowodnić, że ja też potrafię zrobić coś w kierunku rozwoju. Oczekuję nawiązania nowych ciekawych znajomości, odkrycia nowych talentów, szczególnie u młodszych graczy, większość moich znajomych z hapla odeszło już z gry, albo po prostu wymienili mnie na innych znajomych, nie grałem tutaj aktywnie już naprawdę bardzo długo, nie dziwię się więc zaistniałym obrotom spraw. Kolejną ze spraw, jest rozwinięcie i urozmaicenie życia mojej postaci, mężczyzna który osiągnął już trochę w swoim życiu nie może siedzieć na czterech literach w domu zajmując się, ot to kolejnymi pokoleniami dzieci, chciałbym powrócić tą postacią do rozgrywki, która mogłaby napisać kolejny scenariusz w jego historii.
Nazwa Skype:
Jestem pewnie, że kontakt do mnie posiadacie.
„Forgive your enemies, but never forget their names.” ~ John F. Kennedy
Adrian
Czarodziej




Posty: 451
Tematy: 36
Maj 2015
480
Ravenclaw
#2
Nadal aktualne.
„Forgive your enemies, but never forget their names.” ~ John F. Kennedy



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.