Witaj!

Zaakceptowane Podanie na Ucznia
AdaSmih
Czarodziej




Posty: 6
Tematy: 2
Sty 2018
0
#1
Imię i nazwisko: Alice Smih
Miejsce urodzenia:  Wielka Brytania 
Status krwi: 50%
Cechy charakteru: pewna siebie zwłaszcza przy trudnych chwilach, odważna nie boi się żadnego wyzwania , Szczera mówi wszystko nie zwracając uwagi do kogo to mówi, waleczna potrafi obronić każdego większość ludzi dziękuje jej za to , szlachetna potrafi postępować dobrze mimo jej ciętego języka, wulgarna jak na 11 lat używa dużo wulgaryzmów , jest nie cierpliwa kiedy ma coś dostać , buntownicza jest buntowniczką odkąd zmarł jej ojciec.

Wygląd postaci:  Włosy przemalowane na morsko niebieskie naturalnie blond niebieskie oczy, biały kolor skóry mocny make-u, 160 wzrostu. Lekka blizna nad prawym okiem po bójce z koleżanką. Włosy średniej długości opadające jej na ramiona , ubiór najczęściej biła czarny z elementami szarego, zawsze pomalowane paznokcie na czarno , Jej waga jest dopasowana do jej wzrostu więc nie ma możliwości żebyś zobaczył kobietę otyłą tylko zgrabną i z dobra sylwetką, jest wysportowana jednak wygląda jak modelka a nie kobieta która bez przerwy ćwiczy biegając na mieście jak na 11 lat jest bardzo buntownicza i zachowuje się jak by była pełno letnia. 

Historia postaci: Historia Alice jest dość dziwna ponieważ kiedy Alice się urodziła wykazywała niezwykłe zdolności magiczne potrafiła podnosić przedmioty bez wypowiadania zaklęć w oczach miała nie zwykły błysk , kiedy była zła w domu padał deszcz , rodzice nie potrafili zapanować nad jej mocami czekali tylko na lis od dyrektora Hogwaru  , po 11 latach dostała list do Hogwart'u dla Alice był to ciężki rok ponieważ w dniu jej 11 urodzin zginą jej ojciec. Dlatego Alice razem z matką zdecydowały że pójdzie do Hogwart'u. Następnego dnia Alice wraz z matką udały się na pokątną tam kupiła swoją różdżkę i potrzebne jej rzeczy parę książek i zeszytów następnie udały się  na peron 9 i 3/4.Alice wbiegła i zniknęła w murze. Wywaliła się i wpadła na jakiegoś gościa po czym pomyślała że to będzie najlepsza szkoła. Wsiadała do pociągu i odjechała z resztą uczniów. 

Udziel poprawnych odpowiedzi:
Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: Cześć, jak się nazywasz?
Części nazywam się Alice Smih. A ty *uśmiecha się*
Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: (Ej, wiesz gdzie jest Pałac Kultury w Warszawie?)
(nie bardzo mi przykro ale nie wiem gdzie jest pałac kultury w Warszawie sprawdź na mapie albo zapytaj kogoś innego)

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: *podaje Ci talerz, wypełniony jakąś zupą*
Nie dziękuję nie mam ochoty *Oddaje talerz*

Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze: Szukałam takiego serwera i wpisałam w google serwer Harry Potter minecraft 

Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl?  Owszem 

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
Mikowskyy
Udzielający się na forum



Donator

Posty: 1,105
Tematy: 60
Gru 2014
172
Ravenclaw
#2
Wstrzymane!
- No to tak postać MUSi iść w wieku 11 lat do Hogwartu jak chcesz mieć postać tam, rodzice mogli ja wypisać ale wtedy nic i tak nie da, byś musiała napisać podanie na dorosłego.
- Historia do poprawy: Napisz od momentu narodzin, poprzez objawienie mocy, dostanie listu z Hogwartu, zakupy na Pokątnej i odjazd z peronu 9 i 3/4.
- Do cech charakteru dopisz negatywne.
Tu czegoś brakuje. Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: (Ej, wiesz gdzie jest Pałac Kultury w Warszawie?)
Tak Kultury w Warszawie znajduję się w centrum warszawy
Polecam: Poradnik
3 dni, 3 szanse!
AdaSmih
Czarodziej




Posty: 6
Tematy: 2
Sty 2018
0
#3
Poprawiłam błędy który zostały wyszczególnione mam nadzieję że będzie teraz idealnie.
Mikowskyy
Udzielający się na forum



Donator

Posty: 1,105
Tematy: 60
Gru 2014
172
Ravenclaw
#4
Wstrzymane!
Opisz jak się ujawniła moc. Na Przekątna? Na Nokturn? Zmień.
AdaSmih
Czarodziej




Posty: 6
Tematy: 2
Sty 2018
0
#5
Mikowskyy napisał(a): (30.01.2018 13:52)Wstrzymane!
Opisz jak się ujawniła moc. Na Przekątna? Na Nokturn? Zmień.
Dzięki zapomniałam

powinno być dobrze

skończyłam
Mikowskyy
Udzielający się na forum



Donator

Posty: 1,105
Tematy: 60
Gru 2014
172
Ravenclaw
#6
Wstrzymane!
Dalej źle pomocnik. Drugie pytanie.
AdaSmih
Czarodziej




Posty: 6
Tematy: 2
Sty 2018
0
#7
Dobra nie mam pojęcia jak bardziej to zmienić nie wiem gdzie jest  dokładnie jest pałac kultury w Warszawie .
Mikowskyy
Udzielający się na forum



Donator

Posty: 1,105
Tematy: 60
Gru 2014
172
Ravenclaw
#8
Wstrzymane!
- Dopisz przeprowadzke albo zmień miejsce urodzenia na Wielką Brytanie.
AdaSmih
Czarodziej




Posty: 6
Tematy: 2
Sty 2018
0
#9
zmieniałam miasto urodzenia
Mikowskyy
Udzielający się na forum



Donator

Posty: 1,105
Tematy: 60
Gru 2014
172
Ravenclaw
#10
Zaakceptowane!
Trafiasz do...
[Obrazek: 58FGqR8.png]
Na serwerze zgłoś się po rangę, pisząc: /helpop Zaakceptowano moje podanie. [Link do podania].



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.