Witaj!

[Problem]
Kawka
Czarodziej




Posty: 7
Tematy: 2
Lut 2018
0
Hufflepuff
#1
Specyfikacja techniczna komputera: Intel® Core™2 Duo CPU T6600 @ 2.20GHz 2.20 GHz | 4 GB RAM'u
Wersja systemu: x64
Opis problemu:

Po kliknięciu w ikonkę SKlauncher'a włącza się "logo", a gdy znika nie włącza się nic. Czyli jakby program się nie włączał. Dodam, że ta sama sytuacja występuje gdy dodam SKlauncher jako luncher domyślny na Updater.

Screeny: Myślę, że nie są potrzebne.
Treść błędu: 

Przed założeniem tematu, przeczytałem/am FAQ launchera, i nie znalazłem/am rozwiązania swojego problemu.
Matthew10
Azkaban




Posty: 577
Tematy: 33
Lip 2017
Hufflepuff

#2
Próbowałeś kilka razy klikać?
Kawka
Czarodziej




Posty: 7
Tematy: 2
Lut 2018
0
Hufflepuff
#3
Matthew10 napisał(a): (04.02.2018 20:04)Próbowałeś kilka razy klikać?

Oczywiście, żaden sposób nie pomaga. (Nie jestem aż tak ułomny, żeby nie wiedzieć jak się włącza coś na komputerze za pomocą ikonki ;D)
Matthew10
Azkaban




Posty: 577
Tematy: 33
Lip 2017
Hufflepuff

#4
Aktualizowałeś javę/usuwałeś .minecraft?
skmedix
ʌǝp ɹǝɥɔunɐlʞs



Head Administrator

Posty: 90
Tematy: 7
Cze 2015
419
Hufflepuff
#5
Usuń folder sklauncher z .minecraft i uruchom launcher ponownie.
Medix does not exist
Kawka
Czarodziej




Posty: 7
Tematy: 2
Lut 2018
0
Hufflepuff
#6
Dziękuję za odpowiedzi. To było moje strasznie głupie niedopatrzenie, mogłem się domyślić, że tak trzeba. Jak na razie działa ;D

Emm, prawie wszystko idealnie, ale gry próbuje dołączyć do gry wyskakuje mi wiadomość :

[Obrazek: thY7ZRJ.png]
(Domyślam się, że może chodzić o brak tego moda, ale nie jestem pewien.)
Google tłumacz pomógł i okazało się, że mod BiblioCraft, który jest na wersji 1.11.5 koliduje ze wszystkimi modami na 1.7.10 i trzeba było by go podmienić. Tak też zrobiłem, ale okazało się, że ten mod na 1.11.5 jest jakoś schowany i nie mogę go znaleźć. Wypróbowałem więc przeglądarkę w folderze i myślałem, że znalazłem. Nie niestety, okazało się, że to nie to i zepsułem sobie modpack cały xd

Wszystko działa jak należy, proszę zamknąć wątek Big Grin



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.