Witaj!

Podanie na Nauczyciela
Graxeen
Czarodziej




Posty: 10
Tematy: 7
Maj 2017
3
Slytherin
#1
[IC]

Imię i nazwisko: James Saunders
Wiek: 32 lat
Miejsce urodzenia: Londyn
Wykształcenie(Hogwart = Podstawowe): Podstawowe
Posada, na którą aplikujesz: Bibliotekarz
Dlaczego to właśnie ty powinieneś otrzymać tę posadę?: ** Do dyrekcji przyleciała sowa z listem**
Droga dyrekcjo!
Chciałbym zgłosić się na bibliotekarza w Hogwarcie. Jestem bardzo pracowitym człowiekiem i wykonuję powierzone mi zadania. Jestem miły i mam bardzo dobre podejście do dzieci. Uwielbiam czytać książki i dbam o lektury które są w moim domu.  Jestem porządnym człowiekiem, więc w bibliotece nie zapanuje chaos. przeczytałem już wiele lektur,  
więc będę w stanie polecić uczniom dobrą literaturę. Będę przebywał w bibliotece dużo czasu. Mam nadzieję, że moja aplikacja zostanie rozpatrzona pozytywnie.
James Saunders

Oceny z SUMów i OWUTEMów(z przedmiotu, którego chcesz nauczać lub wszystkie, jeśli składasz podanie na inną posadę): 
Astronomia –T

Eliksiry – T
Historia Magii – T
Mugoloznawstwo - W
Latanie – N
Numerologia – N
Opieka Nad Magicznymi Stworzeniami – Z
Obrona Przed Czarną Magią – Z
Starożytne Runy – O
Transmutacja – N
Wróżbiastwo – T
Zaklęcia i Uroki – N
Zielarstwo – N



[OOC]
Nick w grze: endergrax
Czy masz jeszcze inne konta?: Tak
Czy masz już jakieś doświadczenie(jeśli tak, to jakie?): Nie
Argumentacja OOC(Dlaczego ty i czemu startujesz na tę posadę?):* Od długiego czasu jestem graczem hapla i znam panujące tu zasady. Mam dużo czasu który moge poświęcić na pilnowanie bilbioteki szkolnej.Potrafię odgrywac dobre akcje. 
Nazwa SkypeBig Grinyrekcja ma mojego DC.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.