Witaj!

Zaakceptowane Podanie na Ucznia
Lena Megiala
Czarodziej




Posty: 11
Tematy: 2
Lut 2018
8
Ravenclaw
#1
Imię i nazwisko:Luna (Megia)
Miejsce urodzenia: Nieznane
Status krwi: 75% dziadkowie od taty byli mugolami, rodzice czarodziejami (ona nie zna jest sierotą)
Cechy charakteru: Luna jest miłą i przyjacielską osobą. Zawsze kiedy trzeba jest chętna do pomocy. Kiedy jest taka potrzeba zawsze dzielnie stawia czołu lękom. Bardzo lubi czytać książki, najchętniej te opowiadające o magii. Wychowanie w sierocińcu odbiło się na jej psychice, boi się że mogą ją znowu skrzywdzić (psychicznie i fizycznie) dlatego czasami źle reaguje na pewne sprawy. Poza tym jest bardzo mądrą i inteligentną dziewczynką o wielkich ambicjach. Jest pomysłowa i kreatywna.
Wygląd postaci: Luna ma jasno fioletowe włosy i niebieskie oczy, rodzice próbowali rzucić zaklęcie obronne na nią żeby zanim pójdzie do Hogwartu nic się jej nie stało. Zaklęcie się udało ale był jeden efekt uboczny, Jej włosy zmieniły kolor na fioletowy. , Oczy ma po tacie(naturalne). Normalnie nosi niebiecką bluzkę bez rękawów i szarą spódniczkę.
Historia postaci: Lena jako niemowlę została porzucona przez rodziców. Jedyne co wiedziała o cobie to to że urodziła się 31 grudnia i że miała na imię Luna. Dobrze się dogadywała z paniami z sierocińca, jednak z z swoimi rówieśnikami miała BARDZO złe stosunki. Gdy miała około 10 lat pojechali z sierocińcem w góry. Mieliśmy po przyjedźcie do hotelu trochę czasu wolnego. Poszłam się przejść kiedy banda chłopaków z sierocińca mnie zaczepiła i zaczęła jej dokuczać. Bardzo się wsiekła, wtedy zdarzyło się coś dziwnego. Chłopacy nagle nie mogli nic powiedzieć. Po chwili przestraszona pobiegłam w stronę hotelu. Od tego czasu wszyscy uważali mnie za jakąś czarownice. W jej jedenaste urodziny gdy siedziała w swoim pokoju w sierocińcu do okna zapukała sowa. Luna znalazła koło niej list, wzięła go i przeczytała. Z każdą kolejną stroną coraz bardziej rozumiała kim jest. A był to list z Hogwartu. Pokazała to swojej ulubionej pani , poszła ona z nią na ulice pokątną. Pierwszy widok ją oczarowała po znalezieniu różki udały się na peron 9 3/4. Dzięki pomysłowości Luny dotarły na czas na peron którym miała odjechać. Postanowiła wtedy że zostanie potężną czarownicą i odnajdzie swoich rodziców którzy jak podejrzewa są czarodziejami.

Udziel poprawnych odpowiedzi:
Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: Cześć, jak się nazywasz?
Chej jestem Luna a ty?

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: (Ej, wiesz gdzie jest Pałac Kultury w Warszawie?)
(Tak, trochę znam tamtą okolicę)

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: *podaje Ci talerz, wypełniony jakąś zupą*
Co to? *pyta się odbierając talerz*

Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze: Ogłądałam sobie YT i trafiłam na filmik z tego serwera

Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl?   Tak   

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
Prosiła bym do Gryfonów oglądałam wszystkie części

Liczę na szybką odpowiedz Shy
Wystarczy?!!!! Angry
Cyan_Assassin
Czarodziej




Posty: 4
Tematy: 1
Lut 2018
3
#2
Ciekawa i orginalna historia Big GrinD
//Mikowskyy +15 warna za Wypowiedź w nie swoim podaniu.
Mikowskyy
Udzielający się na forum



Donator

Posty: 1,105
Tematy: 60
Gru 2014
172
Ravenclaw
#3
Wstrzymane!
- Dopisz status krwii, IC możesz nie znać.
- Luna ma jasno fioletowe włosy i niebieskie oczy. Powód takich włosów i oczów? Jeśli brak proszę o zmiane. Przy okazji rozwiń wygląd do pełnych zdań.
Lena Megiala
Czarodziej




Posty: 11
Tematy: 2
Lut 2018
8
Ravenclaw
#4
Poprawiłam Shy
Mikowskyy
Udzielający się na forum



Donator

Posty: 1,105
Tematy: 60
Gru 2014
172
Ravenclaw
#5
Wstrzymane!
Dalej nie ma statusu krwii. Po urokach nie jest to dziedziczne zmień.
Lena Megiala
Czarodziej




Posty: 11
Tematy: 2
Lut 2018
8
Ravenclaw
#6
Jest status krwi Wink
Mikowskyy
Udzielający się na forum



Donator

Posty: 1,105
Tematy: 60
Gru 2014
172
Ravenclaw
#7
Zaakceptowane!
Trafiasz do...
[Obrazek: 3dqndfR.png]
Na serwerze zgłoś się po rangę, pisząc: /helpop Zaakceptowano moje podanie. [Link do podania].



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.