Witaj!

Podanie na Nauczyciela
Blusimusic
Władca Gwiazd



Pracownik Hogwartu

Posty: 1,045
Tematy: 40
Sie 2015
179
Hufflepuff
#1
Lightbulb 
[IC]

Imię i nazwisko:
Hubert Storm

Wiek:
62 lata

Miejsce urodzenia:
Szpital św. Munga w Londynie

Wykształcenie:
Podstawowe

Posada, na którą aplikujesz:
Nauczyciel Mugoloznawstwa

Dlaczego to właśnie ty powinieneś otrzymać tę posadę?:*
**Do dyrekcji Hogwartu przyleciała szara sowa z listem.**
Droga Dyrekcjo!
Chciałbym złożyć moją skromną kandydaturę na nauczyciela Mugoloznawstwa.
Od młodzieńczych lat interesuję się światem mugoli i znam go świetnie. Po ukończeniu Hogwartu wyruszyłem na podróż po świecie i poznałem wiele rzeczy związanych z nimi. Chciałbym przekazać młodzieży tą wiedzę, która jest niezwykle ciekawa i przydatna! Jestem człowiekiem z doświadczeniami, który uwielbia o nich opowiadać. Mimo swojego wieku mam dużo energii i zapału do pracy. Do rozwiązywania konfliktów nigdy nie używam przemocy i myślę, że to ważna cecha nauczyciela. Potrafię ciekawie opowiadać i zachęcić osoby do słuchania moich wypowiedzi. Wiem już nawet jak mam zamiar prowadzić lekcje! Oczywiście nie zabraknie dodatkowych zajęć dla osób, takich jak ja. Właśnie ich mi brakowało i nie chcę, aby moi uczniowie mieli tak samo. Obiecuję, że nie będę bez uprzedzenia opuszczał zajęć i będę stosował się do regulaminu, który znam. Oczywiście u mnie na lekcjach nie będzie super łatwo. Jestem dość wymagający, lecz pomocny. Jeżeli jakiś uczeń ma problem, pomogę mu go rozwiązać. Oprócz samego wykładania uwielbiam rozmawiać na różne tematy, więc lekcje nie będą na pewno polegały na ciągłym gadaniu o jednym i tym samym. Myślę, że tyle wystarczy mojego opisu, a dużo opowiem na rozmowie kwalifikacyjnej!
[Obrazek: mnVUh4V.png]         

Oceny z SUMów i OWUTEMów: 
Mugoloznawstwo - Wybitny

[OOC]
Nick w grze: 
BlueMusic
Czy masz jeszcze inne konta?: 
Tak
Czy masz już jakieś doświadczenie(jeśli tak, to jakie?):
Byłem nauczycielem Astronomii na innej postaci.
Argumentacja OOC(Dlaczego ty i czemu startujesz na tę posadę?):*
Poprzednim razem zrezgynowałem głównie z tego powodu, że Astronomia powinna być w późnych godzinach, a mi to nie pasowało. Za to Mugoloznawstwo może zostać poprowadzone wcześniej, bo nie jest do tego potrzebna widoczność na niebie. Mam sporo wolnego czasu i mogę prowadzić lekcje i poza nimi pilnować uczniów w Hogwarcie oraz odgrywać z nimi różne akcje. Nie mam problemów z pisaniem akcji. Znam zasady ortografii i interpunkcji. Gram na serwerze według regulaminu i postanowień. Oczywiście proszę nie oceniać mnie po poprzedniej postaci, gdyż odgrywałem ją według charakteru, dlatego niektóre rzeczy się działy.
Nazwa Skype: 
Myślę, że jest zbędna, bo dyrekcja ma mojego Discord'a.
Blusimusic
Władca Gwiazd



Pracownik Hogwartu

Posty: 1,045
Tematy: 40
Sie 2015
179
Hufflepuff
#2
Jestem dalej zainteresowany.
modno
Nauczyciel Eliksirów




Posty: 513
Tematy: 71
Gru 2014
704
Ravenclaw
#3
Zglosie sie na discordzie na rozmowe
You have nothing to fear,if you have nothing to hide



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.