Witaj!

Sayonara
Veniqui
Fałszywy Odmieniec



Donator

Posty: 683
Tematy: 39
Gru 2015
1,005
Slytherin
#1
Witam, także mój czas tego toksycznego i głupiego pedała nadszedł czas. Miałem zamiar pożegnanie pisać już parę razy, ale w końcu mam powód. 
No cóż, przykro mi powodu, że dane jest mi odejść z serwera, z którym wiążę naprawdę te dobre jak i złe wspomnienia wielu spin, niepotrzebnych emocji. Chciałbym wszystkim tym graczom, którzy wdawali się ze mną w rozgrywkę podziękować. Mam nadzieję, że nie muszę Was wszystkich oznaczać.

Myślę, że przyjdzie nam jeszcze pograć razem kiedyś czy to na haplu, gdzie wypowiedzenie złego słowa jest równe z banem czy na innych serwerach RolePlay, sesjach itp itd. 
Podobnie jak Merlin0, kontaktu nie mam zamiaru urywać z każdym jak ktoś ma ochotę porozmawiać zapraszam na discorda bądź ts'a. 
Powodzonka Rycerze! Wiecie gdzie nas szukać!
Adrian
Czarodziej




Posty: 451
Tematy: 36
Maj 2015
480
Ravenclaw
#2
Papa chudy byku
„Forgive your enemies, but never forget their names.” ~ John F. Kennedy
Tlenusss
trawiarz




Posty: 468
Tematy: 19
Sie 2017
226
Ravenclaw
#3
cze Przemek
pdw
Pingo
Czarodziej




Posty: 238
Tematy: 16
Gru 2014
307
Gryffindor
#4
Widzimy się wieczorkiem Wink
Anonek
Czarodziej




Posty: 330
Tematy: 19
Gru 2016
98
#5
Serwus
Froxel
Czarodziej




Posty: 247
Tematy: 29
Gru 2014
352
Gryffindor
#6
Powodem Twojego bana kochany chłopcze nie jest wypowiedzenie złego słowa, tak jak błędnie twierdzisz i wprowadzasz w błąd graczy, którzy o sprawie pojęcia na mają.

Proszę bardzo na osłodzenie rozłąki 86 screenów przedstawiających powód, dla którego się z nami pożegnałeś.
https://imgur.com/a/VN37a



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.