Witaj!

Podanie na Nauczyciela
TestingNow
Robotyczny czarodziej




Posty: 424
Tematy: 48
Kwi 2017
428
Slytherin
#1
[IC]

Imię i nazwisko: Carl Fox
Wiek: 17
Miejsce urodzenia: Londyn
Wykształcenie(Hogwart = Podstawowe): Szkoła Magii i Czarodziejstwa Hogwart
Posada, na którą aplikujesz: Nauczyciel Zaklęć i Uroków

Dlaczego to właśnie ty powinieneś otrzymać tę posadę?:*
[b]**Do dyrekcji przyleciał tukan. W swoim lekko zakrzywionym dziobie trzymał szarozieloną kopertę, która zawierała podanie.**[/b]
Szanowna Dyrekcjo,
jeszcze niedawno uczęszczałem do tej placówki. Doskonale dzięki temu wiem w jaki sposób działa i funkcjonuje. Przez ostatnie lata, nie ukrywam, że przedmiot- Zaklęcia i Uroki nie był prowadzony ani systematycznie, ani dokładnie. Miałem dużo czasu będąc uczniem na rozmyślanie. W taki sposób wymyśliłem ogromną ilość usprawnień nauczania. Pewnie szanowna Dyrekcja zapyta, dlaczego moje pomysły miały by wogóle być dobre skoro nie posiadam doświadczenia. Otóż, dlatego że jeszcze niedawno sam byłem uczniem przez co zdobyłem wiedzę, w jaki sposób uczyć się aby usprawnić ten proces. Ze względu na nieregularne prowadzenie zajęć byłem zmuszony do bycia samoukiem i do samodoskonalenia się. Jak to moje wyniki z egzaminów prezentują, osiągnąłem dużo. Uważam, że wiedząc w jaki sposób uczyć i wiedząc co należy poprawić, mogę się czuć odrębny od reszty kandydatów. Uważam, także że ta szkoła potrzebuje nie tylko poprawki przy jednym elemencie. Jeżeli zostanę zatrudniony to postaram się przywrócić Hogwartowi dawny blask i prestiż. To mogę od siebie zaoferować. Dziękuję za czas.
Carl Fox

Oceny z SUMów i OWUTEMów(z przedmiotu, którego chcesz nauczać lub wszystkie, jeśli składasz podanie na inną posadę):  
SUMy: Zadowalający 
OWUTEMy: Wybitny

[OOC]

Nick w grze: TestingNow
Czy masz jeszcze inne konta?: Tak, ale łącznie posiadałem pięć.
Czy masz już jakieś doświadczenie(jeśli tak, to jakie?): Brak doświadczenia na posadzie nauczyciela.

Argumentacja OOC(Dlaczego ty i czemu startujesz na tę posadę?):*
Od początku mojego pobytu na Haplu chciałem doświadczyć tego, jak to jest być nauczycielem. Zdaję sobie sprawę, z tego, że ta rola jest bardzo wymagająca i aby ją spełniać trzeba posiadać dużo czasu. Ja ten wymagany czas posiadam i zapewniam o tym, że mogę go przeznaczyć na posadę nauczyciela. Nigdy jeszcze nim nie byłem. Uważam, że to pora aby się sprawdzić. Mam kilka pomysłów na nowatorskie prowadzenia zajęć czy innych wydarzeń, które zaplanowałem. Jedyną barierę jaką tu widzę to wiek, ale na to nie poradzę. Mam nadzieję, że to podanie zostanie zaakceptowane, a jeśli nie to liczę na to, że chociaż pomoże otworzyć przede mną przyszłą drogę. Dziękuję za poświęcenie chwili.

Nazwa Skype: Posiadane przez dyrekcję.
⛲Eviva l'arte. Wasze życie nic nie warte.⛲
HoopDead
Emeryt



Donator

Posty: 134
Tematy: 33
Gru 2014
245
Gryffindor
#2
Za młody na posadę nauczyciela Zaklęć i Uroków, poczekaj trochę czasu i spróbuj ponownie.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.