Witaj!

[APELACJA] Pingo
Pingo
Czarodziej




Posty: 238
Tematy: 16
Gru 2014
307
Gryffindor
#1
Osoba nakładająca karę: SirLexPlay
Powód nałożenia kary: "Rozrzucanie sporych sum galeonów w randomowych skrzynkach."
Czas trwania kary: Permanentny
Opis sytuacji: Jakiś miesiąc temu, w nocy wyciągnąłem swoje uczciwie zdobyte pieniądze(Z ataku na Ministerstwa) ze skrzynek oraz te galeony, które rzeczywiście zostały nielegalnie skopiowane. Następnie zacząłem latać po kilku skrzynkach i umieszczałem w nich po kilka kupek. Po rozrzuceniu swojego majątku legalnego i nielegalnego, wyszedłem z serwera i więcej na niego nie wchodziłem. Kilka dni później zostałem zbanowany przez SirLexa.

Argumentacja: Argumentacji przeciwko karze niestety nie mam, bo do wszystkiego się przyznaje. Na swoją obronę mogę dodać tyle, że podczas rozrzucania galeonów, w dużej części były to pieniądze uczciwie przeze mnie zdobyte. Oczywiście w ruch poszły też pieniądze skopiowane. Co do samego kopiowania galeonów, współuczestniczyłem w tym i pomogłem je ukryć. Mimo to, nigdy wcześniej z nich nie korzystałem, bo najzwyczajniej nie miałem takiej potrzeby. Nic nie nabywałem, a galeonów uczciwie zdobytych miałem pod dostatkiem. Jedynym razem gdy poszły one w ruch, był właśnie wtedy gdy zostały umieszczone w losowych skrzynkach. Nad apelacją myślałem już trochę czasu. Po miesiącu ochłonąłem i mimo początkowej obojętności, stwierdziłem, że jednak szkoda tak burzyć za sobą mosty powrotne. Gram tu od około pięciu lat i wciąż mam w sobie chęć na kontynuowanie tworzonej przez wszystkich opowieści. Przyrzekam, że już nigdy więcej nie wmieszam się w coś zabronionego przez regulamin i proszę o ostatnią szanse. Jeśli serwer jakoś szczególnie ucierpiał przez ten wybryk, chętnie go wspomogę jakąś drobną kwotą.
Froxel
Czarodziej




Posty: 247
Tematy: 29
Gru 2014
352
Gryffindor
#2
Ze względu na uruchomioną moderację postów na Twoim koncie akceptuje wątek.
Na wstępie także informuje, że wszystkie osoby, które nie mają związku ze sprawą, a mimo tego będą usilnie dorzucały swoje pięć groszy i wybujałe filozofię będą warnowane. Oczekuj na werdykt moderatora nakładającego karę - SirLexPlay.
Ostateczną decyzję podejmie jednak Szanowny Pan Prezes, Główny Administrator serwera em411.
SirLexPLAY
Pan Serek




Posty: 435
Tematy: 43
Lis 2016
Hufflepuff

#3
No tak. Rozpowszechniłeś między innymi galeony ZBUGOWANE, coś czego absolutnie nie szanujemy na naszym serwerze. Są gracze, którzy bardziej przewinęli bugując naprawdę spore sumy galeonów. Tych graczy karaliśmy miesięcznym banem, a Ty natomiast zostałeś ukarany banem permanentnym - który już zresztą odsiedziałeś miesiąc i siedem dni. A więc jaki wniosek? Uważam, że powinieneś dostać unbana, jednak poczekajmy jeszcze na werdykt Szanownego Pana Prezesa, Głównego Administratora serwera em411.
em411
Head Administrator



Head Administrator

Posty: 363
Tematy: 61
Gru 2014
779
Hufflepuff
#4
Wstępnie apelacja zostaje zaakceptowana, proszę o kontakt na Discordzie, aby ustalić szczegóły.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.