Witaj!

Najlepsze serie fabularne w MC
Evoken
Czarodziej




Posty: 3
Tematy: 1
Kwi 2018
0
#1
Hej, tak jak w tytule, zamierzam tworzyć najlepsze serie fabularne z Minecrafta na youtube : ) Od dosyć długiego czasu pracowałem nad tym, aby móc w końcu zacząć wypuszczać moje pierwsze filmy i otworzyć swój kanał także to co tworzę jest wysokiej jakości, a przynajmniej staram się aby takie było ; )

Filmy
 
Na ten moment filmów za dużo nie ma, temat otworzyłem, aby poszukać pomocy bo np. bez aktorów dubbingowych za wiele nie zrobię. Ale to nie jedyny powód, drugi i bynajmniej nie mniej ważny to po prostu dzielenie się moją zajawką z ludźmi : ) Aktualnie widownię mam prawię zerową, a tworzę to wszystko w głównej mierze po to, by podzielić się z kimś moją pasją i stworzyć jakąś tam społeczność skupiającą ludzi z podobną banią.


Pierwszy film to film testowy, który został wyjątkowo nagrany z widoku postaci, wyszedł ździebko za długi, jednak postanowiłem tak to zostawić bo swój czas wolę poświęcić na kolejną produkcję


Co zamierzam tworzyć?

W chwili obecnej moim celem jest produkcja pod tytułem "Postać w Złotej Masce" Tytuł ten będzie się obracać, tak jak pierwsze wideo w klimatach fantasy, jednakże bardziej w stronę Gothica, którego tak btw. jestem ogromnym fanem ; )Ze strony technicznej zmieni się to, że ujęcia będą bardziej dynamiczne i będzie ich dużo, bardziej będzie to przypominało jakiś serial, aniżeli gościa odgrywającego jakaś opowieść. Pojawi się więcej bohaterów za czym idzie więcej dialogów, znajdzie się też więcej akcji i typ prowadzenia opowieści zmieni się na bardziej przyjemny do oglądania. Oczywiście na tym filmie się moja twórczość nie skończy, następne co zamierzam nagrać to serię fantasy w uniwersum Askary, która będzie moją "flagową serią" (Postać w złotej masce odgrywa się w tym samym uniwersum) Co do tej serii to taka ciekawostka bo to od niej zaczęły się moje plany związane z nagrywaniem na youtube, pracuję nad nią od bardzo dawna, ale dopiero teraz mogę się tym podzielić ze względu na sprzęt gotowy sprostać moim wszystkim wymaganiom. Tak, tak bardzo kładę nacisk na jakość. Jeśli ktoś nie przepada za klimatami fantasy to nie musi od razu wychodzić. Nie zamierzam ograniczać się wyłącznie do fantasy, choć w fantasy jest mi najłatwiej to pojawią się też filmy stricte przygodowe, horrory i temu podobne. Myślę, że w tym roku pojawi się jeden horror film i byyyć może przygodowy, oba filmy będą trwać koło 60 minut, a jakością nie będą odstępować od mojej flagowej serii.

Oprócz tego mam zamiar w niedalekiej przyszłości tworzyć wielką mapę RP na najaktualniejszą wersję MC, z której będę pokazywać mój postęp i to co zbudowałem, będzie to jedyny typ materiału, na którym usłyszycie mnie tak "luźno" Mapę zamierzam opublikować za darmo (Każdy będzie mógł ją wykorzystać na własny sposób) a ja spróbuję otworzyć na niej serwer RP, nie obędzie się tu bez pomocy, ale do tego jeszcze sporo czasu ; )


Pomoc
W jaki sposób można mi pomóc?
  • Podkładanie głosu pod postacie - Na obecną chwilę tego najbardziej szukam, wiadomo lepiej mieć do każdej postaci osobnego aktora, niż wiele postaci mówiących jednym głosem. Nie zraźcie się tym, że kładę taki nacisk na jakość bo idąc tym tokiem rozumowania nic nie nagram : D Jakieś wymagania mam, aczkolwiek nie oczekuje gruszek na wierzbie, tym bardziej na tym etapie. Każdy jakoś zaczyna, z mojego dubbingu na ten moment nie jestem zbyt zadowolony, ale będę pracował dalej i pogodziłem się z tym, że pierwsze filmy pod tym względem mogą trochę odstawać od reszty. Co do moich wymagań to aktor musi: być po mutacji (Chyba oczywiste), posiadać w miarę sprawny mikrofon, aby przesyłać mi kwestię bez szumów i innych zniekształceń - tu można pomóc sobie różnymi programami do usuwania szumu oraz musi postarać się oddać emocje itd. Chciałbym od razu zaznaczyć, że nagrywanie dubbingu odbywa się "samodzielnie" Czyli nie tak jak to zazwyczaj się odbywa "na żywo" Tylko ja wam wysyłam kwestię, a wy mi odsyłacie gotowe nagrania. Dlaczego tak? Szanuję czas innych i już teraz mogę przewidzieć, że nie raz byłyby odwoływane spotkania bo ktoś się nie stawił.
  • Budowanie - W taki sposób też można, ale muszę was trochę rozczarować bo nie ma możliwości postawienia serwera, na którym wszystko jest i wy do tego coś dokładacie. Jeśli jednak ktoś naprawdę chce to może zbudować coś co omówimy wcześniej razem i mi to przesłać, ja daną lokację przekopiuje na mój świat i wykorzystam do filmów. Jeśli chodzi o tę formę pomocy to pewnie wymagania się tu znajdują: Lokacje muszą trzymać jakiś tam poziom, jednak tutaj akurat wygląda to tak, że niektórym lokacjom mogę już ja dodać kolorytu, drugą sprawą jest umiejętność posługiwania się resource packiem Conquest bowiem to na tych teksturkach głównie buduję.
  • Modyfikacje - Jest ktoś tutaj utalentowany jeśli chodzi o zabawę z javą i ogólnie modyfikacje do minecrafta? Jeśli tak i przy okazji podoba mu się to co tworzę to chętnie skorzystam z pomocy bo tej nie za wiele. Modyfikacje i inne ulepszenia nie muszą być grywalne, byle by miały wykorzystanie w filmach np. jakiś nowy mob, zaklęcie, animacja itp. Przy okazji jakieś prostsze rzeczy typu przeniesienie jednego bloku z moda do drugiej modyfikacji, zamiana teksturek czy modeli zwierząt.
  • Grafiki i modele - Tak samo jak wyżej, jeśli ktoś jest to całkiem nieźle poprawiłby jakość moich filmów i stworzyłby szansę na wymyślenie czegoś czego do tej pory nie mogłem ; ) Pomóc można robiąc między innymi skiny, teksturki, modele przedmiotów, bądź też nowych stworków.
LENIWIECHERE
Czarodziej




Posty: 372
Tematy: 51
Wrz 2016
354
Slytherin
#2
Hapel.PL Strona do reklamowania
WCHODZISZ NA WŁASNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ
Evoken
Czarodziej




Posty: 3
Tematy: 1
Kwi 2018
0
#3
Staram się nie robić tego w sposób inwazyjny, co do samego Hapela to w przyszłości zamierzam stworzyć serwer RP (Co można wyczytać w pierwszym poście) i z chęcią zobaczę jak wygląda taka rozrywka tutaj Smile
Endik
Czarodziej




Posty: 346
Tematy: 26
Sie 2015
79
Slytherin
#4
[(Nie)] Fajnie, że reklamujesz swoje serie tutaj.
SirLexPLAY
Pan Serek




Posty: 435
Tematy: 43
Lis 2016
Hufflepuff

#5
No, proszę Pana, nie o takich rzeczach na naszym forum.



Zamykam i przenoszę do kosza.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.