Witaj!

Sowa Błysk.
Helimer2
Czarodziej




Posty: 5
Tematy: 1
Mar 2018
2
#1
Imię Stworzenia:
Błysk, dla bliższych Błysio, dawniej Puchacz.
Wiek:
(Dodam)
Co to za stworzenie?:
Sowa śnieżna.
Aktualne miejsce zamieszkania:
Hogwart.
Zdjęcie Postaci:
Właściciel:
Brak.
Opis wyglądu postaci:
A więc tak - Pióra sowy od zawsze były białe, ponieważ to biała śnieżna sowa. Błysk jest dość małą i młodą sową, lecz często wykorzystuje tą niskość. Sowa wyróżnia się bardzo szerokimi i puchatymi skrzydłami, z elementami czarnych piór. Błysk ma lekko zakrzywiony, średniego wzrostu dziób. To samo tyczy się jego łap, zakończonych długimi i ostrymi pazurami, które bardzo przydają się mu do polowań, i również do obrony. Błysk ma jeszcze zielone, male oczka, które są okalane brązowymi "okularami", które od czasu do czasu są spotykane u sów.
Cechy charakteru postaci:
Błysk bardzo przywiązuje się do swojego właściciela, i po jego śmierci praktycznie nie wie co ma robić. Błysk jest wręcz bardzo emocjonalną sową. Gdy ktoś będzie chciał skrzywdzić kogoś z bliskich rówieśników sowy, ona nie zawaha się obronić tej osoby. Sowa traktuje z wielkim szacunkiem ludzi. Błysk nienawidzi towarzystwa nietoperzów i kotów. Błysk bardzo często wskakuje właścicielowi na głowę. Błysk uwielbia bardzo szybko latać, ponieważ sprawia mu to wielką frajdę. Błysk od czasu do czasu lubi roznosić listy, przy tym dla zabawy dziobać. Błysk nie lubi gdy ktoś mu wyrywa pióra, lub atakuje. Błysk ogółem uwielbia zajadać różnoraki chleb.
Historia Postaci:
(Poznacie ją niedługo.)
Relacje:
Chris Reinhart - Lubię z nim rozmawiać i przebywać. Gdy jestem w obecności jego towarzystwa nigdy się nie nudzę! On to jednak lubi stworzenia!/Patrykolol
Ambrose Parker - Dawno go nie widziałem, rozmawiał ze mną nie raz i muszę powiedzieć, że to nie jest zły człowiek, wręcz przeciwnie./Tlenusss
Li Huang - Evan kazał mi ją obserwować tylko nie mam pojęcia po co... Chciałbym ją jeszcze poznać z kilku innych stron./Ambi
Ellien Sfampert-Smerther - Poznałem go akurat w Hogwarcie. Pokarmił mnie i coś do mnie mówił, i tak nie zrozumiałem./fab250
Evan Riannon - Mój pierwszy właściciel, odkąd poprzedni umarł. Evan według mnie używał mnie tylko jako "Latającej poczty" nic innego, a chciał bym był przy nim.
Antonina Riannon - Fajna dziewczyna, często ją widuję na przykład pod wielką salą./Antoninaa

(K.P jest naprawdę robiona na odwal, ogarnę to później.)
PatrykoLol
Azkaban




Posty: 104
Tematy: 15
Sie 2017
Hufflepuff

#2
Leci Repeczka Heart
Helimer2
Czarodziej




Posty: 5
Tematy: 1
Mar 2018
2
#3
@up Dziękuję Heart
Zmija
Azkaban




Posty: 92
Tematy: 8
Gru 2014

#4
/Wyobraź sobie przekleństwa/
.... co to jest!?
Serio? Karta sowy? Napisz jeszcze w karcie że to sierota, bo jej rodzice zostali zabici przez czarnoksiężnika. Nosz kur...
Relacje?! TO JEST SOWA! JAK MA MIEĆ RELACJE! Ktoś jej da mysz, ta nawet nie zapamięta kto to był! Cry  Jak sowa ma traktować coś z szacunkiem! Skąd zna pojęcie szacunku! Co to jest szacunek dla sowy? Karta napisana okropnie i bez sensu. Nie rozumiem chęci tworzenia postaci stworzeń, a jeszcze bardziej tworzenia dla nich kart postaci! No chyba istnieją granice absurdu.  Sick
Matthew10
Azkaban




Posty: 577
Tematy: 33
Lip 2017
Hufflepuff

#5
A mnie nie da do relacji. Foch ;-;
Zmija
Azkaban




Posty: 92
Tematy: 8
Gru 2014

#6
Serio? Rozpaczasz za nie byciem w relacjach, bezsensownej karty postaci?
Już uchylę się od dalszych komentarzy, jak bardzo to głupie.
Blusimusic
Władca Gwiazd



Pracownik Hogwartu

Posty: 1,045
Tematy: 40
Sie 2015
179
Hufflepuff
#7
Zmija ma rację.
Matthew10
Azkaban




Posty: 577
Tematy: 33
Lip 2017
Hufflepuff

#8
@Zmija Ja to specjalnie napisałem ;---;
LENIWIECHERE
Czarodziej




Posty: 372
Tematy: 51
Wrz 2016
354
Slytherin
#9
Mamy 2063. Moze sowy przez ten czas ewoluowały jak patusiarscy uczniowie Hogwartu?


@Up
Sowy w fabule takie glupie nie byly. Rolleyes
WCHODZISZ NA WŁASNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ
Helimer2
Czarodziej




Posty: 5
Tematy: 1
Mar 2018
2
#10
Zmija napisał(a): (14.04.2018 12:15)Relacje?! TO JEST SOWA! JAK MA MIEĆ RELACJE! Ktoś jej da mysz, ta nawet nie zapamięta kto to był! Cry 

Wyobraź sobie sytuację - ma pewna osoba naszyjnik, dzięki któremu można się porozumieć ze zwierzęciem. NO TO PROSZĘ BARDZO

Zmija napisał(a): (14.04.2018 12:25)Serio? Rozpaczasz za nie byciem w relacjach, bezsensownej karty postaci?
Już uchylę się od dalszych komentarzy, jak bardzo to głupie.

"ROZPACZASZ" XDDDDDDDD



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.