Witaj!

Zaakceptowane Podanie na Ucznia
KonLub45
Azkaban




Posty: 5
Tematy: 2
Sie 2016
Hufflepuff

#1
Imię i nazwisko: Gerry Fire
Miejsce urodzenia: Szpital św. Munga w Londynie
Status krwi: 50%
Cechy charakteru: Gerry od małego uwielbiał pomagać rodzicom w pracy, dzięki czemu jeśli ktoś go o coś poprosi to Gerry z przyjemnością to wykona. Jeżeli ktoś miał by w czymś problem to mógł by mu pomóc. Gerry od zawsze był nieśmiały co powodowało brakiem przyjaciół, ale jak już kogoś dobrze  pozna to się staje dla tej osoby otwarty.
Gdy jego rodzice wychodzili na jakieś spotkanie to Gerry zaczynał majsterkować przy różnych rzeczach, Co spowodowało że Gerry stał się bardzo cierpliwy.
Gdy Gerremu się nudziło lub był smutny przedmioty same upadały i się psuły.
Wygląd postaci: Gerry zazwyczaj ubrany jest w niebieskie dżinsy i zielona bluske, szare buty, i zawsze nosił przy sobie medalion z podobizną jego rodziców. Ma niebieskie oczy oraz brązowe włosy. 
Historia postaci: Gerry urodził się w Szpitalu św. Munga w Londynie, Jego rodzina bardzo się ucieszyła. Po ukończeniu 8 lat Ojciec Gerrego umarł od ugryzienia wilkołaka, jego matka mocno się załamała, ale Gerry próbował ja pocieszać, W końcu tylko on jej został. Gdy miał 9 lat odkrył razem z jego matką że jest czarodziejem, ponieważ gdy się złościł, smucił lub nudził przedmioty same zaczęły upadać i się rozbijały. Gerry od małego uwielbiał naprawiać zepsute przedmioty, co sprawiało że 
każdego dnia stawał się bardziej cierpliwy. 
W 11 urodziny od samego poranka ciszył się jak nigdy dotąd, ponieważ w jego urodziny miała przyjechać cała rodzina. Po zjedzeniu tortu i odpakowaniu wszystkich prezentów przyleciała sowa i dała mu jeszcze jeden prezent którym okazał się list z Hogwartu. następnego dnia udał się z mamą na ulice Pokątną gdzie kupił wszystkie potrzebne przedmioty. Strasznie się smucił że musi opuścić dom rodzinny bo nigdy nie był dalej niż poza swoją okolicą.

Udziel poprawnych odpowiedzi:
Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: Cześć, jak się nazywasz?
UczeńKlasa1 [GerryFire]: Cześć, nazywam się Gerry, Gerry Fire. A ty jak się nazywasz?

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: (Ej, wiesz gdzie jest Pałac Kultury w Warszawie?)
UczeńKlasa1 [GerryFire]: (Nie, niestety nie mam pojęcia)

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: *podaje Ci talerz, wypełniony jakąś zupą*
UczeńKlasa1 [GerryFire]: *odbiera talerz z zupą* Dziękuję, to bardzo miłe z twojej strony.

Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze: O serwerze dowiedziałem sie z youtube ponieważ szukałem czegos właśnie w stylu Hapel.

Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl? Tak przeczytałem

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
Mikowskyy
Udzielający się na forum



Donator

Posty: 1,105
Tematy: 60
Gru 2014
172
Ravenclaw
#2
Wstrzymane!
Dopisz negatywne cechy charakteru.
No objawienie mocy magicznej opisz w historii, list przynosi sowa nie daje mama.
KonLub45
Azkaban




Posty: 5
Tematy: 2
Sie 2016
Hufflepuff

#3
Mikowskyy napisał(a): (17.04.2018 08:27)Wstrzymane!
Dopisz negatywne cechy charakteru.
No objawienie mocy magicznej opisz w historii, list przynosi sowa nie daje mama.
Poprawione :)
KonLub45
Azkaban




Posty: 5
Tematy: 2
Sie 2016
Hufflepuff

#4
poprawione Smile
Mikowskyy
Udzielający się na forum



Donator

Posty: 1,105
Tematy: 60
Gru 2014
172
Ravenclaw
#5
Zaakceptowane!
Trafiasz do...
[Obrazek: OGMPvHO.png]
Na serwerze zgłoś się po rangę, pisząc: /helpop Zaakceptowano moje podanie. [Link do podania].



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.