Witaj!

[APELACJA] kacpi1310
kacper123456
Azkaban




Posty: 6
Tematy: 1
Cze 2018

#1
Osoba nakładająca karę: Froxel
Powód nałożenia kary: Odwalanie oszukiwanie itd
Czas trwania kary: perm
Opis sytuacji: no nie wiem juz co mam pisac w tych apelacjach. Moze zacznijmy tak...
Tak wiem
Nie chcecie mnie widziec
Zrobilem wiele zle, bylem samolubny itd. Nie bede sie tu plaszczyl bo to niewiele da, ba - nie da nic. Po prostu czuje pustke po moim trwajacym juz 2,2.5 mies. banie. Bardzo lubilem grac na haplu, tak jak i wyglupiac sie z kolegami na lekcjach czy pod Wielką Salą. Codziennie wlaczam komputer, i widze ikone na pulpicie - Hapel.pl. Czasem nawet chce mi sie plakac z tego, ze juz nigdy nie ujrze zawsze zabawnego i pomocnego staruszka jakim byl modno, czy nie posmieje sie z akcji pod Wielką Salą. Zawsze milo to wspominalem. Nie bede tu juz nawet pisal o nieprzespanych nocach czy jakichs myslach depresyjnych, choc takie bywaly. Fakt, zgrywalem szkolnego bandziora i popisywalem sie na sile - to byl ogromny blad.
Nie wiem co mam wam powiedziec lub jak zadoscuczynic za to wszystko. Chce tu wrocic. To jest jak moj drugi dom. Prosze, wybaczcie. Moglbym nawet zachecic do gry kolegow itp.

Froxel, Emil i SirLex - skruszcie ta kamienna powloke ktora pokrywa wasze serca.

kacpi1310
Anonek
Czarodziej




Posty: 330
Tematy: 19
Gru 2016
98
#2
Nie pisz już tych apelacji, złamałeś obietnicę, na którą sam się zgodziłeś a teraz chcesz złamać tego zasady?
kacper123456
Azkaban




Posty: 6
Tematy: 1
Cze 2018

#3
Łamać TEGO zasady? Czego TEGO? Jeżeli chodzi o obietnicę - fakt, popełniłem ogromny błąd, ale chyba każdy wie, jak człowiek działa pod wpływem emocji.
TestingNow
Robotyczny czarodziej




Posty: 424
Tematy: 48
Kwi 2017
428
Slytherin
#4
Powinieneś dziękować osobom, które nie chcą abyś otrzymał unbana. Dzięki nim obietnica będzie cały czas spełniona a właśnie w tym momencie uczysz się na swoich błędach. W przyszłości będziesz mądrzejszy, dlatego już się nie będziesz unosił emocjom. Jeżeli masz problem z panowaniem nad sobą polecam pogadać z rodzicem, pedagogiem, psychologiem, kimkolwiek zaufanym.

Idź i nie grzesz więcej.

Poznaj konsekwencje swojej woli. Czy jak zdradzisz żonę to jej też powiesz, że wybacz, poniosło mnie, to przez emocje? Myśl przed czynem. Nie masz już czego tu szukać. Spaliłeś most za sobą. Żegnamy  Rolleyes
⛲Eviva l'arte. Wasze życie nic nie warte.⛲
kacper123456
Azkaban




Posty: 6
Tematy: 1
Cze 2018

#5
Most zawsze można odbudować. Szczególnie jak ma się materiały.
Anonek
Czarodziej




Posty: 330
Tematy: 19
Gru 2016
98
#6
No ty akurat nie masz
kacper123456
Azkaban




Posty: 6
Tematy: 1
Cze 2018

#7
Zdziwiłbyś się
KociNinja
Czarodziej




Posty: 124
Tematy: 23
Sty 2017
70
Gryffindor
#8
Jeśli nie panujesz na emocjami to faktycznie porozmawiaj z kimś, nie dobieraj tego jako ataku tylko jako propozycje.
kacper123456
Azkaban




Posty: 6
Tematy: 1
Cze 2018

#9
Gdzie powiedziałem że nie panuje? U każdej osoby czasem emocje biorą górę i to jest normalne, chyba że o czymś nie wiem.
Juliax
Czarodziej




Posty: 125
Tematy: 9
Sie 2017
41
#10
Kacpi. Słynny i niepowtarzalny. No okej. Zrobił wiele złego. Dużo graczy no nie chce go na serwerze. Ale człowiek uczy się na błędach. Każdy jest jaki jest i może on próbować nad sobą panować lecz wątpię że zmienić.A jakby znalazl się ktoś, kto by mu pomógł się ogarnąć z RP i zachowaniem? Byloby mu latwiej. Wiec dlaczego nie chcecie dac mu szansy? Może znajdzie się parę osób które będą chciały mu pomóc a w tym ja.Jestem za Unbanem dla Kacpiego



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.