Witaj!

Zaakceptowane Podanie na Ucznia
Rower02
Czarodziej




Posty: 12
Tematy: 5
Sty 2018
4
Gryffindor
#1
Imię i nazwisko: 
Arthur Orlin
Miejsce urodzenia: 
Jeden z mugolskich szpitalów w Londynie
Status krwi: 
50% krwi
Cechy charakteru:
Arthur, Arthur, Arthur... Co ja mogę o sobie powiedzieć? Wśród moich rówieśników cechuje się odwagą, a może nawet i męstwem. Jeśli mam się z kimś zaprzyjaźnić, to często się wstydzę, ale wierzę w to, że kiedyś to się zmieni. Moją słabością, i wielką wadą jest agresja, no co ja poradzę, że mam słabe nerwy. Jeżeli ktoś by potrzebował mojej pomocy to w większości przypadków bardzo chętnie pomogę. Szczery to ja jestem... Czasami aż za bardzo. Jeżeli chodzi o przyswajanie mojej wiedzy to bardzo szybko ją przyswajam, no ale... Po prostu mi się nie chce. Teraz kolejna moja wada, czyli wulgarność. No tak, wulgarny jestem i bardzo rzadko się przed tym "hamuję". W stosunku do rodziców, lub osoby starszej/dorosłej jestem dosyć lojalny. Do nowo poznanych ludzi nie jestem zbytnio zaufany, ale z czasem to się zmienia. Gdybym musiał skłamać, by uratować mi kogoś bliskiego to bez wahania zrobiłbym to. Niestety, a może i stety często trzymam ręce w kieszeni spodni.
Wygląd postaci:
Z tego co widzę to jestem wysokim chłopakiem. Mam brązowe, średniej długości włosy, które bardzo często układam. Moje oczy są koloru ciemno-zielonego, które przyciągają uwagę innych osób. Mam mały, ale to serio mały nos, na który praktycznie nikt nie zwraca uwagi. Jego uszy są średniej wielkości, ale urody mu nie dodają. Usta są tak samo jak nos małe. Dobra, koniec tego omawiania twarzy. Chodzę najczęściej w czarnych, białych, lub zielonych różnych koszulkach, a jeżeli miałbym założyć bluzę to tylko czarną, szarą, lub ewentualnie zieloną. Na mojej lewej ręce prawie zawsze widnieje złoty zegarek. Przy moich spodniach od czasu do czasu widnieje brązowy i długi pasek. Moje spodnie to najczęściej luźne dresy, długie lub krótkie różnorakiego koloru. Jeżeli chodzi o moje buty to zazwyczaj są to białe, sportowe buty. A, zapomniałem, że jeżeli byłaby konieczność założenia eleganckich butów, to będę się wahał, ale je założę.
Historia postaci:
Moje dzieciństwo było raczej normalne, aż do pewnego czasu. Moich rodziców raczej szanowałem, ale czasami miałem pewne problemy z nimi, no jak to dziecko. Chodziłem normalnie z początku do mugolskiej szkoły, i miałem tam raczej średnie oceny. Ludzie mnie tam za bardzo nie lubili bo mówili, że jestem jakimś "kiepskim odmieńcem". Najwięcej problemów miałem z wyższymi od siebie klasami. Miałem tam ogólnie trzech przyjaciół, z którymi często się spotykałem i chodziłem do rano do szkoły. Zawsze stawaliśmy w swojej obronie i tak dalej. Któregoś dnia gdy miałem 10 lat, tuż przed moim 11 urodzinami miałem strasznie ponury i zły dzień, wstałem jakby "lewą nogą". Gdy zmierzałem do szkoły uderzałem w różne rzeczy by się wyładować i tak dalej. Gdy już byłem przy szkole zobaczyłem, że spóźniam się już 5 minut. Od razu zacząłem biec i wbiegłem do szkoły. Po powrocie ze szkoły wciąż byłem zdenerwowany tak samo jak od rana i zacząłem rozrzucać po moim pokoju papiery z biurka. Po wyrzuceniu dużej ilości papierów spojrzałem za siebie a tutaj zauważyłem, że papiery lewitują. Byłem strasznie zdziwiony i zaskoczony, ponieważ nie wiedziałem co się dzieje. Zacząłem łapać wszystkie papiery, lecz to wszystko zakończyło się niepowodzeniem. W końcu po pewnym czasie papiery znowu opadły, mało tego ułożyły się w ten sposób jak jeszcze nie były rozrzucone. Dzień później, czyli w moje urodziny rozmyślałem nad tym całym zdarzeniem, ale po powrocie do szkoły już kompletnie o tym zapomniałem. Poszedłem do salonu, gdzie czekała moja rodzina z tortem urodzinowym. Zjadłem pyszny tort, umyłem ręce a następnie poszedłem do mojego pokoju, gdzie zauważyłem list. Ów list wziąłem w ręce i poszedłem z nim do ojca. Ojciec poszedł do kuchni, a ja za nim. Ojciec powiedział, że zostałem zaproszony do Szkoły Magii i Czarodziejstwa Hogwart. Ojciec wszystko mi o tym wytłumaczył i powiedział, że jestem półkrwi. Po tym wszystkim dodałem jeszcze pytanie: "Mam jeszcze takie jedno pytanko... Czy ty i mama to czarodzieje?". Ojciec wtedy odpowiedział mi: "Tak, twoja matka to czarodziejka ze statusem 0% krwi, a ja jestem czystokrwisty, czyli 100% krwi", Kiwnałem głową, i poszedłem do swojego pokoju. Następnego dnia razem z rodzicami udałem się do Dziurawego Kotła i przeszliśmy na ulicę Pokątną. Kupiłem tam z rodzicami białą sowę śnieżną, wszystkie potrzebne podręczniki, kociołek, a potem to co najbardziej chciałem czyli różdżkę. Następnie udaliśmy się na Peron 9 i 3/4 a tam pożegnałem się z rodzicami, a matka wręczyła mi zegarek ze zdjęciem rodziny. Po pożegnaniu się z rodzicami od razu wbiegłem do pociągu, a tam znalazłem przedział z pewnym chłopakiem, z którym się zaprzyjaźniłem[...].

Udziel poprawnych odpowiedzi:
Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: Cześć, jak się nazywasz?
*Słysząc, że zbliżył się do Arthur'a jakiś uczeń spojrzał na niego i wyciągnął ręce z kieszeni.* No... No cześć, jestem Arthur Orlin, *Uśmiechnął się, po czym wyciągnął swoją prawą dłoń do owego ucznia.* A ty to kto?

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: (Ej, wiesz gdzie jest Pałac Kultury w Warszawie?)
(Mordo, nie mieszkam w Warszawie więc Ci nie pomogę.)

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: *podaje Ci talerz, wypełniony jakąś zupą*
*Spojrzał na twarz ucznia, a następnie na talerz z zupą.* Chłopie, co to jest za zupa?

Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze:
To było dawno, ale raczej z internetu.
Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl?
Oczywiście, że tak.

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
Wilk
Siemowit




Posty: 512
Tematy: 6
Lip 2017
95
Hufflepuff
#2
Po pierwsze co się stało z twoimi pozostałymi postaciami? Napisz mi wszystko na pw.
Rower02
Czarodziej




Posty: 12
Tematy: 5
Sty 2018
4
Gryffindor
#3
Wilk napisał(a): (14.07.2018 14:38)
Po pierwsze co się stało z twoimi pozostałymi postaciami? Napisz mi wszystko na pw.

Napisałem :3
Wilk
Siemowit




Posty: 512
Tematy: 6
Lip 2017
95
Hufflepuff
#4
Zaakceptowane!
Trafiasz do...
[Obrazek: 58FGqR8.png]
Na serwerze zgłoś się po rangę, pisząc: /helpop Zaakceptowano moje podanie. [Link do podania].



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.