Witaj!

Zaakceptowane Podanie na Ucznia(POPRAWIONE)
adax
Czarodziej




Posty: 4
Tematy: 1
Sie 2018
0
#1
Imię i nazwisko: Adam Green
Miejsce urodzenia: Wielka Brytania niepubliczny szpital w Londynie  
Status krwi: 25%
Cechy charakteru: Moje charaktery to uczciwość bo jak znalazłem pieniądze to oddałem dla właściciela. Nieśmiałość bo jak widzę dziewczynę to robię się czerwony . Uczynny bo jak widzę starszą panią to zawsze pomogę.  Niecierpliwość bo jak mama robi ciasto to nie mogę się doczekać. Łakomstwo bo co 2 godziny muszę jeść.
Wygląd postaci: Mam czarne włosy. Zawsze ubieram się  w czarne ubranie bo jestem w żałobie od śmierci taty . Jestem trochę gruby bo lubię trochę jeść. Ale jestem wysoki mój wzrost to 160 cm. Kolor oczu to niebieski. Mam bliznę na lewej ręce .

Historia postaci: Moje  życie przed dojściem do Hogwartu  wyglądało tak. Kiedy miałem 7 lat to uciekłem z domy bo bałem się mojej opiekunki bo miała wielki pryszcz na nosie i ciągle mówiła że mnie cyganie zabiorą. wtedy biegłem przed siebie i nagle spotkałem wilka który był bardzo wściekły to się wystraszyłem i  niechcący użyłem magi wtedy wilk został odepchnięty na jakieś 20 metrów i uciekł. Po kilku godzinach wróciłem do domu i nic nie mówiłem dla rodziców. 2 lata później mój tata zmarł w wypadku samochodowym.byłem bardzo smutny i zacząłem chodzić w czarnych ubraniach. Jeszcze raz 2 lata później miałem 11 urodziny ja z Nienacka wleciała sowa przez okno ale za uwarzyłem że ona ma list  wiec go wziąłem i przeczytałem że przyjęli mnie do szkoły o nazwie Hogwart ale nie wiedziałem co robić ale w tym liście pisało małym druczkiem że dostane pomoc w kupieniu wszystkich potrzebnych rzeczy.  Tydzień później byliśmy na ulicy Pokątnej w towarzystwie jednego z pracowników ministerstwa magii żeby kupić potrzebne rzeczy:książki , miotłę, kociołek i sowę pozostała tylko różdżka ale przy wybieraniu różdżki upadła i wystrzeliła raniąc moją lewą rękę  po której została blizna  po kupieniu tych wszystkich rzeczy pośliśmy na stacje King's Cross. Jak zauważyłem że nie ma takiego perony to spytałem się Ministra magii gdzie mam iść. Po dostaniu się przed pociąg pożegnałem się z mamą i wszedłem do pociągu pełen entuzjazmu spowodowanym światem pełen magii 


Udziel poprawnych odpowiedzi:
Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: Cześć, jak się nazywasz?
Cześć  nazywam się Adam Norris 

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: (Ej, wiesz gdzie jest Pałac Kultury w Warszawie?)
(Na pewno w Warszawie) 

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: *podaje Ci talerz, wypełniony jakąś zupą
* adax * biorę talerz* dziękuje to jest moja ulubiona zupa pomidorowa !
Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze:
Od brata a ma nick _qdbp_
Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl?
Tak

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
Blusimusic
Władca Gwiazd



Pracownik Hogwartu

Posty: 1,045
Tematy: 40
Sie 2015
179
Hufflepuff
#2
Wstrzymane!
Zapoznaj się z tym poradnikiem: >>Klik!<<
Rozpisz charakter i wygląd. Muszą być one napisane w zdaniach.
Historia powinna zawierać:
- Opis życia przed Hogwartem;
- Odkrycie magicznej mocy;
- List w jedenaste urodziny;
- Zakupy na ulicy Pokątnej;
- Pożegnanie z rodzicami na stacji King's Cross.
Akcja z niedźwiedziem jest nierealna.

Odpowiedź na drugie pytanie powinna być napisana w OOC.
Trzy dni na poprawę.
adax
Czarodziej




Posty: 4
Tematy: 1
Sie 2018
0
#3
poprawione
Blusimusic
Władca Gwiazd



Pracownik Hogwartu

Posty: 1,045
Tematy: 40
Sie 2015
179
Hufflepuff
#4
Wilk nie mógł stać się miły, najlepiej gdyby coś go odepchnęło od chłopaka.
OOC zapisuje się w nawiasach.
adax
Czarodziej




Posty: 4
Tematy: 1
Sie 2018
0
#5
poprawione ponownie
Blusimusic
Władca Gwiazd



Pracownik Hogwartu

Posty: 1,045
Tematy: 40
Sie 2015
179
Hufflepuff
#6
Zmień jeszcze nazwisko na inne i będzie zaakceptowane.
adax
Czarodziej




Posty: 4
Tematy: 1
Sie 2018
0
#7
poprawione jeszcze raz
Blusimusic
Władca Gwiazd



Pracownik Hogwartu

Posty: 1,045
Tematy: 40
Sie 2015
179
Hufflepuff
#8
Zaakceptowane!
Trafiasz do...
[Obrazek: N8E9j5b.png]
Na serwerze zgłoś się po rangę, pisząc: /helpop Zaakceptowano moje podanie. [Link do podania].



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.