Witaj!

Zaakceptowane Podanie na Ucznia
karoliina
Czarodziej




Posty: 3
Tematy: 1
Sie 2018
0
#1
Imię i nazwisko: Carolina Edwards
Miejsce urodzenia: Londyn, Szpital św. Munga
Status krwi: 50%
Cechy charakteru: Carolina cechuje się życzliwością, cierpliwością oraz przyjaznym nastawieniem do ludzi. Jej ulubioną porą roku jest wiosna, ponieważ przyroda budzi się do życia, jest kolorowo i wesoło. Jest przyjazna i waleczna. Nie lubi aroganckich i egoistycznych ludzi oraz kłótni. Jest naiwna, niecierpliwa i podejmuje pochopne decyzje, które nie zawsze się kończą na jej korzyść
Wygląd postaci: Carolina ma niebieskie oczy i złote włosy. Najczęściej ubiera się na czarno, szaro i biało. Jej nos i uszy są normalnych rozmiarów a usta pełne. Ma szczupłą sylwetkę i jest wysoka a szyja jest krótka. Twarz ma kształt przybliżony do trójkąta. Posiada długie, zgrabne nogi. Ma wyraziste, grube i brązowe brwi kontrastujące z jej włosami. Włosy są grube i lekko falowane. Ręce podłużne a dłonie małe. Paznokcie mają kształt owalu. Stopy natomiast są nieduże rozmiaru europejskiego 37.
Historia postaci: 16 listopada 2054 roku przyszłam na świat. Moja rodzina nie była zamożna ani uboga. Uwielbiałam bawić się lalkami, które kochałam ponad wszystko. Gdy rodzice zaczynali czytać mi książki do snu o czarodziejach powtarzali mi, że kiedyś ja też nim zostanę. W wieku 5 lat poszłam pierwszy raz do przedszkola, w którym poznałam wiele fajnych koleżanek i kolegów. W wakacje jeździłam z nimi zawsze na rowerach do momentu, w którym wywaliłam się na moim rowerze i złamałam nogę, po około trzech miesiącach moja noga wyzdrowiała. Gdy miałam 7 lat biegłam po moim podwórku za moim balonem, którego wypuściłam podczas zabawy. Poleciał bardzo wysoko ponad chmury. Zaczęłam płakać. Gdyż balon niespodziewanie zaczął opadać po moje kolana. Pewnego poranku, gdy miałam 11 lat na okno mojego pokoju przyleciała sowa z listem. Był to list od Hogwartu. Pisało w nim, że zostałam przyjęta do szkoły magi w Hogwarcie. Nie mogłam w to uwierzyć, byłam taka szczęśliwa i dalej jestem. Gdy powiedziałam o tym rodzicom podeszliśmy pod ścianę a tata zamachnął gwałtownie różdżką i nagle znikła cała ściana a my pojawiliśmy się na ulicy pokątnej. Mama dała mi pieniądze i powiedziała żebym poszła do pana Ollivandera kupić różdżkę, gdy on pójdzie kupić inne potrzebne rzeczy. Jak weszłam do sklepu to poprosiłam grzecznie o różdżkę, Pan Ollivander zaczął szukać dla mnie różdżki, gdy nagle przyszedł z jedną i poprosił żebym nią machnęła, po machnięciu Pan Ollivander powiedział, że jest to ta i należy się dwanaście galeonów, zapłaciłam za różdżkę i podeszłam do rodziców. Później razem z rodzicami poszliśmy do domu po to bym się spakowała i odpoczęła. Na drugi dzień poszliśmy na dworzec i przeszliśmy przez portal w ścianie. Pojawiliśmy się na peronie 9 i 3/4 obok pociągu. Pożegnałam się z najbliższymi i weszłam do wagonu. Tak zaczęła się moja przygoda.

Udziel poprawnych odpowiedzi:
Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: Cześć, jak się nazywasz?
Cześć, nazywam się Caroline

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: (Ej, wiesz gdzie jest Pałac Kultury w Warszawie?)
(tak, wiem)

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: *podaje Ci talerz, wypełniony jakąś zupą*
Bardzo dziękuję, chętnie spróbuję *odbiera talerz*

Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze: O serwerze dowiedziałam się od kolegi 

Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl?
Tak, przeczytałam

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
Wilk
Siemowit




Posty: 512
Tematy: 6
Lip 2017
95
Hufflepuff
#2
Wstrzymuje. 
Rozwiń wygląd oraz charakter postaci, do tego drugiego dopisz przynajmniej dwie wady. Zabrakło objawienia mocy czarodzieja oraz otrzymania listu z Hogwartu. W wieku 5 lat nie mogła pojechać od tak do Hogwartu. Akcje zapisz w gwiazdkach, zamiast na /me, gdyż tą komendę używam już w grze. 
3 dni, 3 szansę.
karoliina
Czarodziej




Posty: 3
Tematy: 1
Sie 2018
0
#3
Wilk napisał(a): (19.08.2018 11:47)
Wstrzymuje. 
Rozwiń wygląd oraz charakter postaci, do tego drugiego dopisz przynajmniej dwie wady. Zabrakło objawienia mocy czarodzieja oraz otrzymania listu z Hogwartu. W wieku 5 lat nie mogła pojechać od tak do Hogwartu. Akcje zapisz w gwiazdkach, zamiast na /me, gdyż tą komendę używam już w grze. 
3 dni, 3 szansę.

Poprawione
Wilk
Siemowit




Posty: 512
Tematy: 6
Lip 2017
95
Hufflepuff
#4
Rozwiń jeszcze wygląd o 4 zdania złożone.
karoliina
Czarodziej




Posty: 3
Tematy: 1
Sie 2018
0
#5
Wilk napisał(a): (19.08.2018 14:02)Rozwiń jeszcze wygląd o 4 zdania złożone.

Poprawione.
Wilk
Siemowit




Posty: 512
Tematy: 6
Lip 2017
95
Hufflepuff
#6
Zaakceptowane!
Trafiasz do...
[Obrazek: N8E9j5b.png]
Na serwerze zgłoś się po rangę, pisząc: /helpop Zaakceptowano moje podanie. [Link do podania].



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.