Witaj!

Zaakceptowane Podanie na Ucznia
Komishan
Czarodziej




Posty: 12
Tematy: 2
Paż 2018
1
Hufflepuff
#1
Imię i nazwisko: Alex Pressley
Miejsce urodzenia: Londyn, Birmingham
Status krwi: 50%
Cechy charakteru: Alex to chłopiec, który jest nieśmiały, a świadczy o tym jego pamiętnik, historii czarodziejów oraz stworzeń magicznych wraz z historiami jego życia. Często się uczy i uważnie. Posiada różne cechy jak np. nieśmiały, złośliwy, kolekcjoner. Zazwyczaj często próbuje zwrócić na siebie uwage, w domu często pyskował. Nigdy nie bił lecz pyskował strasznie. Zawsze mu zimno, nigdy ciepło, więc dlatego zazwyczaj ubiera się ciepło. Pyskowanie do mamy i babci, częste kłotnie. Zawsze komuś dokuczał w domu np. kolegom, jedynie komu nie dokuczał to była jego wymarzona i jego "best friendzie". Posiada różne artefakty typu Amethyst i inne. Boi się podchodzić do nowcych ludzi.
Wygląd postaci:
Alex, jest chudy i bardzo niski. Miał grzywkę, wraz z cerą jasną jak "ściana". Nosi okulary od urodzenia, jedno oko miał czerwone a drugie niebieskie, ma jasny blond włosy, nos ma taki sam jak normalni ludzie, często ubiera się elegancko. Na dwór ubiera się jak ostatnia fleja, ciągle chodzi rozchełstany, z szalikiem mało dobrze ubrany.
Historia postaci: Alex Pressley, żył w Londynie z mamą dopóki tata nie zmarł na raka. Z mamą mieszkaliśmy w nie wielkim domu, obok pana Alfa, dokładnie pan z Niemczech, moja postać była zamkniętą w sobie. Rodzina Pressley'ów ma ciekawą legende powstania magii.... Dalej nie znano, każdy kto był w tamtym wieku nie ma przodków. Podczas Alex'a pra-pra dziadka kojażył więcej niż teraz rodzina Pressleyów... Kiedy Alex odkrył swoje moce był wkurzony na mame, a po chwili gdy się wkurzył ponadto, zrzucił swoją magią obrazki. Po kilku tygodniach pojawił się list z Hogwartu, gdzie najpierw go odrzuciliśmy i pojawiały się więcej więc zdecydowała mama, żeby wziąć mnie do Hogwartu, później pojechałem na ulicę Pokotną przeszedłem się zobaczyć co to jest. Szukałem różdzek dosyć długo aż w końcu, testowałem jedna z drugą aż w końcu pojawiła się ta. Nastała chwila na pojechanie na King Cross. Zastnawiał się o co chodzi z peronem 9 i 3/4, wtedy kiedy zobaczył swój pociąg odrazu pobiegł do  niego. Wszedł do pociągu i zaczął szukać swojego działu, po czym zaczął poznawać ludzi, najpierw zaczął od dziewczyn a potem od chłopaków, po przyjechaniu do Hogwartu, czekał na specjalnej sali rozpoczęć żeby rozpocząć historie z Hogwartem, i swoim domem.

Udziel poprawnych odpowiedzi:
Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: Cześć, jak się nazywasz?
Cześć, mam na imię Alex Pressley, a ty?

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: (Ej, wiesz gdzie jest Pałac Kultury w Warszawie?)
(Nie wiem ponieważ nie mieszkam w Warszawie.

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: *podaje Ci talerz, wypełniony jakąś zupą*
*bierze talerz i zaczyna powoli jeść*

Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze:
Od koleżanki.

Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl?
Tak przeczytałem.

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
Wilk
Siemowit




Posty: 512
Tematy: 6
Lip 2017
95
Hufflepuff
#2
Wstrzymuje.
Nie widzę tutaj historii.
3 dni, 3 szansę.
Komishan
Czarodziej




Posty: 12
Tematy: 2
Paż 2018
1
Hufflepuff
#3
edit: rozwinięto historie
Wilk
Siemowit




Posty: 512
Tematy: 6
Lip 2017
95
Hufflepuff
#4
Wstrzymuję.
Cały czas za mało, niepotrzebnie się spieszysz nie wiadomo po co. Charakter zdecydowanie do rozpiski, poświęć każdej cesze parę zdań, brakuje mi również jakiś wad - nie ma ideałów. Wygląd również, zacznij od opisu sylwetki przechodząc następnie do sposobu ubierania się. Opisz w jaki sposób objawiła mu się moc magiczna, zielony proszek nie przejdzie. 
3 dni, 2 szansę.
Komishan
Czarodziej




Posty: 12
Tematy: 2
Paż 2018
1
Hufflepuff
#5
#edit zmieniono
/\
|
|
Wilk
Siemowit




Posty: 512
Tematy: 6
Lip 2017
95
Hufflepuff
#6
Zaakceptowane!
Trafiasz do...

[Obrazek: N8E9j5b.png]

Na serwerze zgłoś się po rangę, pisząc: /helpop Zaakceptowano moje podanie. [Link do podania].



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.