Witaj!

Zaakceptowane Podanie na Ucznia
ShadowRaven
Czarodziej




Posty: 4
Tematy: 1
Gru 2018
1
#1
Imię i nazwisko: 
Niko Shadow

Ksywka:
Raven

Miejsce urodzenia: 
Szpital Św.Munga w Londynie

Status krwi: 
50%

Cechy charakteru:
Niko jest przyjaznym ale za to bardzo nieśmiałym człowiekiem. To osoba bardzo w sobie zamknięta i inteligentna
potrafi się szybko dogadać i zawsze znajdzie wyjście z najtrudniejszej sytuacji.
Ma bardzo bujną wyobraźnie ale nie ukazuje tego ludziom interesuje się ptakami, kolekcjonuje rasy które spotka w swoim czarnym, matowym dzienniku. W którym też zapisuje swoje myśli, często płacze przez swoje dzieciństwo (Historia postaci) jest bardzo pamiętny i w wolnej chwili rozmyśla o wszystkich jego chwilach i dlatego jest myślicielem. Niko bardzo ale to bardzo się jąka. Jest poważny i nieśmiały. Jest bardzo emocjonalny.

Wygląd postaci: 
Niko jest bardzo tajemnicza osoba jego mroczne długie włosy przypominające pióra które zaczesane w prawo lekko zakrywają prawe śnieżno srebrzyste oko. Ma mały nos który nie jest za bardzo widoczny na jego bladej cerze. Ma małe lekko różowawe usta i małe niezauważalne uszy które zasłaniają włosy. Niko jest średniego wzrostu
Jego ubiór to czarne wysokie buty wojskowe, czarne obcisłe jeansy długi rozpięty czarny sweter sięgający jemu 
do kolan. Chodzi w bardzo zwracającej zwrok biało czarnej koszuli w paski. na nadgarstku nosi srebrny łańcuszek.


Historia postaci: 
Kiedy Niko był mały w jego domu wszędzie była magia, niestety jeszcze nie umiał czarować ale wiedział że pewnego dnia przyleci do niego piękna sowa z magicznym listem. Pewnego poranka do pokoju chłopca przyszła jego mama i podarowała mu czarny matowy dziennik od tego czasu już nigdy go nie odłożył. Rodzina Shadow była dosyć bogata
ale nie przechwalała się pieniędzmi, mieszkali oni w willi w Londynie zamieszkiwali tam ojciec Tom Shadow niegdyś uczeń Hogwartu a teraz szef fabryki zabawek, matka czyli Amelia Shadow kiedyś uczennica teraz tak zwana "kura domowa" chociaż się nie przemęcza ponieważ pomaga w tym jej syn Niko Shadow. Ponieważ Amelia spodziewa się drugiego syna. W sobotę rano cała rodzina wyjechała do teatru, gdy byli już na miejscu i czekali w kolejce gdy przed kupieniem biletów dzieliła tylko jedna osoba, nagle mężczyzna stojący przed nami wyją pistolet i groził kasjerce aby ta oddała mu pieniądze ochrona stojąca przy wejściu wycelowała w niego bronią. Złodziej szybko odwrócił się do tyłu wpatrując się w roztrzęsionego Toma, obezwładnił go i przyłożył lufę do czaszki ojca. Każdy z ochroniarzy odłożył broń oprócz jednego jeszcze uczącego się młodego strażnika. Wystraszony nowicjusz który nie wiedział co zrobić wystrzelił strzał ostrzegawczy, co za skutkowało iż złoczyńca się przestraszył i oddał pocisk w głowę taty Nika. Przestraszony Mężczyzna puścił martwego Toma na ziemie a on sam klękną i odrzucił broń. Zapłakany chłopiec razem ze swoją mamą podbiegli do zmarłego, przyjechała policja i kiedy już miała zabrać mężczyznę Niko wstał z ziemi, przestał płakać i podszedł do zabójcy i zapytał się go - Dl-laczego? ale nie odpowiedział wpatrując się w ziemie. Chłopiec powtórzył ale tym razem nie jąkał się ale krzyczał -DLACZEGO?!. Okazało się że zabójca był w posiadaniu "Nieśmiałka" czyli magiczne stworzenie które umie otwierać zamki bez klucza. Nagle Mężczyźnie spadł kajdanki i podbiegł do chłopca próbując złapać go za szyje. jest już blisko wokół wystraszonego chłopaka wytworzyło się pole które odepchneło mężczyznę na budkę z biletami. Niko padł na ziemie ze zmęczenia oraz zemdlał. Obudził się w szpitalu a obok niego siedziała jego mama, chłopak jedyne co pamięta z tego dnia to że jego ojca zabito. Gdy wstał jego mama miała w rękach pewien list zatytułowany dla chłopca, powiedziała mu że przyleciała do ich willi sowa która jej to dała. Syn nie mógł uwierzyć bo wiedział co się z tym łączy. Szczęśliwy przytulił swą mamę, ale bił się z jedną myślą, ponieważ zawsze myślał że najpierw moc musi się sama objawić. Gdy chłopiec zapytał się swojej matki jak objawiła mu się moc ponieważ tego nie pamięta, a ta odpowiedziała mu że przez przypadek nieumyślnie wyczarował zaklęcie protego. Niko uwierzył jej, dzień później wyszli ze szpitala a jego mama zabrała go do starej karczmy pod tytułem Dziurawy kocioł . Poszli na zaplecze, podeszli do ceglanej ściany kobieta zastukała trzy razy w mur a ściana zaczeła się otwierać. Chłopcu i matce ukazała się długa droga która była zasłonięta z dwóch stron szeregami sklepów.
Poszli do Sklepu z różdżkami żeby nabyć magiczny przedmiot dla chłopca, oraz do innych sklepów po potrzebne rzeczy. Następnie poszli na peron i czarodziej zatrzymał się między peronem 9 a 10, kobieta powiedziała przyszłemu czarodziejowi aby wbiegł w ceglany filar który wskazała. Niko myśląc co dzisiaj go spotkało nie czekał długo i wbiegł w filar ukazał się przed nim długi czerwono czarny pociąg z napisem "Hogwart Express"...


Udziel poprawnych odpowiedzi:
Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: Cześć, jak się nazywasz?
he-ej mam na imię Niko Shadow ale mówią na m-mnie Raven a ty j-jak się na-azywasz?

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: (Ej, wiesz gdzie jest Pałac Kultury w Warszawie?)
(Gdzieś w centrum miasta, nie wiem mieszkam daleko od tego miejsca)

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: *podaje Ci talerz, wypełniony jakąś zupą*
*Niko nic nie reaguje ale po chwili namysłu mówi* N-nie dziękuje nie j-jestem głodny

Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze: Od kolegów i sam kiedyś grałem

Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl?  TAK

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
Magnesim
Pazur Żbika




Posty: 184
Tematy: 16
Lut 2017
140
Hufflepuff
#2
Wstrzymuje.

Objawienie mocy jest zbyt chaotycznie opisane, to samo tyczy się fragmentu z listem z Hogwartu - spróbuj to jakoś rozjaśnić. Popraw błędy interpunkcyjne - postaw przecinki w odpowiednich miejscach. Spróbuj unikać powtórzeń, zastępując odpowiednie słowa synonimami.
Wracając do objawienia mocy - kontrolowanie wystrzelonego pocisku to lekka przesada. Przypominam, że objawienie mocy magicznej jest nieświadome, niekontrolowane. Weź jakiś inny przykład, który będzie się z tym zgadzał.

3 dni i 3 szanse na poprawę! Powodzenia.
ShadowRaven
Czarodziej




Posty: 4
Tematy: 1
Gru 2018
1
#3
Magnesim napisał(a): (23.12.2018 00:14)poprawiłem Smile
Magnesim
Pazur Żbika




Posty: 184
Tematy: 16
Lut 2017
140
Hufflepuff
#4
Podanie nadal pozostaje wstrzymane.

I znowu problem jest z objawieniem mocy! Tak jak napisałem wcześniej, jest ono NIEŚWIADOME - chłopiec nie kontroluje nad tym. Idąc tym tropem, twoja postać nie może użyć w tym momencie zaklęcia, ani jego kontrolować.

2 dni i 2 szanse na poprawę! Powodzenia.
ShadowRaven
Czarodziej




Posty: 4
Tematy: 1
Gru 2018
1
#5
Magnesim napisał(a): (23.12.2018 02:56)poprawione po raz kolejny, już jestem zmęczony Big Grin
Magnesim
Pazur Żbika




Posty: 184
Tematy: 16
Lut 2017
140
Hufflepuff
#6
No niech będzie.
Akceptuje!
Trafiasz do...


[Obrazek: jJTw8Kx.png]


Na serwerze zgłoś się po rangę, pisząc: /helpop Zaakceptowano moje podanie. [Link do podania].



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.