Witaj!

Odrzucone Podanie na Ucznia
Kapi123
Czarodziej




Posty: 5
Tematy: 5
Lip 2019
1
#1
Imię i nazwisko: James Collins
Miejsce urodzenia: Szpital Św. Munga w Londynie 
Status krwi: 75%
Cechy charakteru: James Jest osobą miłą i tolerancyjną wobec innych i miłą oraz pomocną  oraz tez lubi poznawać nowe osoby i im pomagać, James bardzo lubi adrenalinę i przygody jest odważy jak na chłopaka w jego wieku jak ktoś w jego obecności naśmiewa się z jego rodziny albo przyjaciół to staje się wtedy agresywny i jest wtedy strasznie wściekły, James tez pomaga wielu osobom chociaż ich nie zna ale pomaga im w trudnych sytuacjach wszyscy twierdzą że tak nie powinien robić ale on cały czas nie przestaje pomagać  
Wygląd postaci:James to zwykły chłopak jego oczy są koloru zielonego a do tego jego kolor włosów to kasztanowy ma tez wady lekko odstające uszy zawsze ma swoją kasztanową grzywkę która bardzo mu pasuje do oczu nie posiada piegów ma mały i nie szpiczasty nos boki głowy są zawsze krótko ostrzyżone, James nie jest wysoki bo ma około 165 wzrostu i jest szczupły 
Historia postaci: James w dzieciństwie miał dużo znajomych jego rodzice cały czas mówili mu o magii i o Hogwardzie, jak James miał 6 lat umiał gasić światła nie dotykając wyłącznika i na odwrót oraz jak James [b]miał 9 lat razem z ojcem uczył się początkowych zaklęć i tak do 11 urodzin a jak po wyprawionej imprezie z okazji 11 urodzin Jamesa wleciała do salonu sowa z Hogwardu i dała ojcu list ze Szkoły Magii i Czarodziejstwa rodzice się strasznie ucieszyli z tego listu i wtedy na ul. Pokątnej kupiliśmy: różdżkę a jej rdzeniem był szpon hipogryfa, Sowę którą nazwałem Zuzia, Podręczniki i kociołek do eliksirów potem pojechaliśmy na stację tata dał mi bilet na którym był peron 9 i 3/4 nie zdziwiłem się bo rodzice mi o nim mówili wiec z tatą biegliśmy w mur pomiędzy peronem 9 a 10 no i byliśmy na peronie 9 i 3/4 usiadłem w wagonie i odjechałem i czułem że zostało spełnione moje największe marzenie czyli zostanie uczniem Hogwardu.[/b]
Udziel poprawnych odpowiedzi:
Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: Cześć, jak się nazywasz?
Cześć, Jestem James, James Collins a ty jak się nazywasz ?
Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: Ej a ty wiesz gdzie jest pałac kultury i nauki w Warszawie ?
Jasne! Jest on obok dworca centralnego w Warszawie. Jest tam SUPER 

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: *podaje Ci talerz, wypełniony jakąś zupą*
*Bierze talerz z zupą i stawia na stole i po czym mówi*

Dzięki Steven 




Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze:
Szukałem fajnego serwera o Harrym Potterze 
Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl?
Tak 

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
Tenshi
abominacja



Weryfikator

Posty: 480
Tematy: 17
Lut 2015
554
Slytherin
#2
Wstrzymuję.

Rozpisz nieco bardziej charakter postaci, to samo z wyglądem - postaraj się bardziej sprecyzować całokształt. Dobrze, że zwracasz uwagę na wady swojej postaci.
W historii dodaj moment ujawnienia się jej mocy magicznych, w jakim wieku była wtedy twoja postać zależy tylko i wyłącznie od Ciebie, ale pamiętaj, że dzieje się to jeszcze przed otrzymaniem listu z Hogwartu. Dodatkowo chciałabym, żebyś rozpisał same zakupy na Pokątnej.

Zajrzyj do poradnika RP (https://hapel.pl/forum/showthread.php?tid=91) w celu zapoznania się z pojęciami IC oraz OOC, ponieważ po udzielanych przez Ciebie odpowiedziach widać pewne braki. W trzecim dialogu dopisz akcję odbierania talerza z zupą, tak dla jasności.

3 dni i 3 szanse na poprawę.
Tenshi
abominacja



Weryfikator

Posty: 480
Tematy: 17
Lut 2015
554
Slytherin
#3
Wstrzymuję.

Wciąż za krótki charakter postaci, wygląd to wyliczanka. Mam wrażenie, że je nawet skróciłeś. Czystość krwi Twojej postaci nie może wynosić 70%, ale 0%, 25%, 50%, 75% lub 100% (100% wyłącznie za zgodą). Wciąż brak znajomości podstawowych pojęć w RP. Zalecam przeczytać regulamin i zajrzeć do poradnika, który już wcześniej proponowałam.

3 dni i 2 szanse na poprawę.
Tenshi
abominacja



Weryfikator

Posty: 480
Tematy: 17
Lut 2015
554
Slytherin
#4
Wstrzymuję.

Dalej brak objawienia mocy w historii, pytania w pomocniu źle napisane. Zapoznaj się z podstawowymi pojęciami.

3 dni i 1 szansa na poprawę.
Tenshi
abominacja



Weryfikator

Posty: 480
Tematy: 17
Lut 2015
554
Slytherin
#5
Odrzucam.

Źle opisane objawienie mocy, powinno się to dziać pod wpływem emocji, a nie od tak, jak gaszenie świateł na zawołanie. Pytania w pomocniku pomimo wielu upomnień również błędnie napisane. Zerknij na zaakceptowane podania, zapoznaj się z podstawowymi pojęciami (wszystko to znajduje się tu na forum, więc nie musisz daleko szukać) i dopiero wtedy napisz podanie jeszcze raz.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.