Witaj!

Odrzucone Podanie na Ucznia
_JaniseQ_
Czarodziej




Posty: 33
Tematy: 9
Lip 2019
45
Hufflepuff
#1
Imię i nazwisko: John Blee
Miejsce urodzenia: Szpital Świętego Munga w Londynie
Status krwi: 80%
Cechy charakteru: John jest osobą towarzyską. Pomaga innym nawet gdy na czymś wtedy traci. Nie lubi on czarnej magii. 
Wygląd postaci: John jest dość wysokim i szczupłym chłopcem. Ma szare włosy i oczy, natomiast ust jego nie widać, ponieważ nosi czarną chustę. Ma biała koszulkę, czarne, trochę dziurawe spodnie i białe buty.
Historia postaci: John mieszka w Londynie w małym domu wraz z rodzicami i z młodszą siostrą. Ma wielu przyjaciół z którymi często spędza czas. Jego rodzice byli Gryfonami i godnie reprezentowali Hogward. Marzeniem Johna było zostanie czarodziejem. Chciał być tak jak jego rodzice Gryfonem. Jego marzenie się spełniło, ponieważ w te wakacje przyszedł do niego list z Hogwartu. 

Udziel poprawnych odpowiedzi:
Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: Cześć, jak się nazywasz?
Witaj jestem John Blee a ty ?
Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: (Ej, wiesz gdzie jest Pałac Kultury w Warszawie?)
Tak wiem, jeśli chcesz to cię tam zaprowadzę.

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: *podaje Ci talerz, wypełniony jakąś zupą*
Dziękuję ci Steven. 

Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze: Szukałem serwerów związanych z Harrym Potterem.
Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl? Tak

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
AlexiTheWolfie
Udzielający się na forum



Weryfikator

Posty: 1,403
Tematy: 3
Sie 2015
53
Slytherin
#2
Odrzucam.
-Nieistniejący status krwi;
-Nierozwinięty charakter. Pisząc następne podanie upewnij się, że zawiera min.3 zalety i 2 wady (nie w formie wyliczanki);
-W historii brak objawienia mocy, dokładniejszego otrzymania listu, zakupów na Pokątnej, akcji na peronie 9 i 3/4.
-Brak znajomości podstawowych pojęć RP.
Zapoznaj się z poradnikiem, wideoporadnikiem, regulaminem.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.