Witaj!

Odrzucone Podanie na Ucznia [MayukoChan]
Akane
Czarodziej




Posty: 1
Tematy: 1
Sie 2019
0
#1
Imię i nazwisko: Claire Anderson

Miejsce urodzenia: Brighton, Anglia

Status krwi: 50% - Czarodziej półkrwi

Cechy charakteru: Claire jest zamkniętą w sobie dziewczyną o silnym charakterze. Zawsze dąży do ukończenia postawionego przez siebie celu. Posiada fobię społeczną, przez co bardzo ciężko nawiązać jej znajomość z kimkolwiek. Od zawsze była niesamowicie wścibska - dzięki temu, dowiedziała się o magicznych umiejętnościach swojego ojca.

Wygląd postaci: Niewysoka brunetka z prostymi włosami sięgającymi do ramion. Ma duże niebieskie oczy, jasną cerę, piegi i mały nos. Jest szczupła, ale też dobrze zbudowana, ponieważ w przeszłości regularnie uczęszczała na basen.

Historia postaci: Claire urodziła się wczesną wiosną. Zaraz po urodzeniu dziewczyny, przeprowadzili się do Londynu. Matka zajmowała się domem, a ojciec - William Anderson, pracuje w Proroku Codziennym (o czym młoda czarodziejka na początku nie wiedziała). Młoda Anderson dorastała w towarzystwie rówieśników z którymi spędzała ogrom czasu. Świetnie się uczyła, a nauka nie sprawiała jej problemu. Gdy Claire miała 8 lat, jej rodzicielka popełniła samobójstwo.
Wtedy doszło do pierwszego ujawnienia zdolności magicznych. Okazało się, że umie przewidywać przyszłość podczas snu.

Około 2 lata później, dziewczyna podsłuchała rozmowę z której kontekstu wynikało, iż jej tata jest czarodziejem. William obiecywał jej już nigdy nie okłamywać, po czym wytłumaczył jej wszystko od początku. Wtedy Claire dowiedziała się o swoich zdolnościach i zdecydowała się na ich rozwijanie

Kiedy dziewczyna ukończyła 11 lat, otrzymała list z Hogwartu. Po przeczytaniu listy przedmiotów potrzebnych do nauki wybrała się na ulicę Pokątną, kupując potrzebne jej przedmioty do rozpoczęcia nauki.

Udziel poprawnych odpowiedzi:
Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: Cześć, jak się nazywasz?
Emm, cześć. Jestem Claire Anderson. A ty to kto?

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: (Ej, wiesz gdzie jest Pałac Kultury w Warszawie?)
(No chyba w Warszawie ale pewności nie mam. A jakiego koloru jest biały Maluch?)

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: *podaje Ci talerz, wypełniony jakąś zupą*
Oh, dziękuję Steven.

Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze: O serwerze dowiedziałam się od mojego brata.

Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl? Tak, przeczytałam go

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
RoxStars
łajdak



Donator

Posty: 359
Tematy: 13
Sty 2017
112
Gryffindor
#2
Wstrzymuję.

Jeśli posiadasz zgodę na jasnowidzenie proszę podesłać mi na pv. Jeśli nie zmień objawienie mocy na coś innego, dokładnie je opisując. Pamiętaj, że muszą przy tym być obecne silne emocje. 
W historii zabrakło wyjazdu z peronu 9 i 3/4.
Dopisz 2-3 cechy w charakterze, abym miał pewność gdzie cię przydzielić.
Ostatnie pytanie w pomocniku źle.

3 dni i 3 szansę na poprawę.
RoxStars
łajdak



Donator

Posty: 359
Tematy: 13
Sty 2017
112
Gryffindor
#3
Odrzucam, czas minął.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.