Witaj!

Odrzucone Podanie na Ucznia
Ollite
Czarodziej




Posty: 1
Tematy: 1
Sie 2019
0
#1
Imię i nazwisko: Emily Miller
Miejsce urodzenia: Szpital Świętego Munga w Londynie
Status krwi: 52%
Cechy charakteru: Postać jest samotnikiem i jest złośliwa. Ponadto jest bardzo mądra.
Wygląd postaci: Jest wysoka i szczupła. Jej oczy są koloru brązowego. Posiada długie różowe włosy. Jej cera jest bardzo blada. Lubuje się w czarnych ubraniach.
Historia postaci: Emily mieszkała wraz z rodzicami w wielkim domu w Londynie. Rodzice cały czas opowiadali jej o tym jak fajnie jest być czarodziejem. Emily od zawsze interesowała się magią oraz magicznymi stworzeniami. Wszystkie dzieci z jej okolicy nie przepadały za nią. Emily nie miała żadnych koleżanek, ale nie przeszkadzało jej to. Marzeniem Emily było dostanie się do Hogwartu, a po wyjściu z niego zostać magizoologiem. W dniu jej jedenastych urodzin dostała to na co tak długo czekała... Biała sowa wleciała na balkon i zostawiła list z Hogwartu. Teraz Emily wiedziała że może zrealizować swoje marzenia.

Udziel poprawnych odpowiedzi:
Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: Cześć, jak się nazywasz?
Witaj nazywam się Emily Miller.

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: (Ej, wiesz gdzie jest Pałac Kultury w Warszawie?)
Przepraszam, ale nigdy tam nie byłam więc nie wiem gdzie się znajduje.

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: *podaje Ci talerz, wypełniony jakąś zupą*
Bardzo ci dziękuję, ale nie jestem głodna.

Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze: Przeglądałam serwery z Harrym Potterem i natrafiłam na ten.

Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl? Tak

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
Tenshi
abominacja



Weryfikator

Posty: 480
Tematy: 17
Lut 2015
554
Slytherin
#2
Odrzucam.

Wygląd, charakter to wyliczanka. Postać nie może mieć 52% czystości krwi. Brak objawienia mocy magicznych w historii postaci. Źle napisane pytania w pomocniku.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.