Witaj!

[Mistrz Gry] Fear.
Sigths
Czarodziej




Posty: 372
Tematy: 62
Gru 2014
301
Ravenclaw
#1
Imię: Mateusz;
Wiek: rocznikowo 16;
Posiadasz mikrofon?: tak;
Kontakt: skype - thefamir;
Napisz projekt akcji lokalnej/globalnej: 
Legenda:
[W] - tajemniczy czarodziej; 
[C1] - czarodziej 1; 
[C2] - czarodziej 2;
[M] - Margaret;
[C3] - czarodziej 3;
[CP] - czarodziejskie pogotowie;

**Znajdujemy się w Centrum Wioski Hogsmeade w jeden z dni letnich, podczas którego panuje upał. Przed lokalem Trzech Mioteł mieszkańcy Hogsmeade mogą zauważyć nową, tajemniczą osobę - a dokładniej, mężczyzna, przypominającego biednego czarodzieja w poniszczonej szacie i ukrywającego stwoją twarz pod kapturem.**

[W] *Rozglądając się po otoczeniu w którym się znajduje, udał się do środka lokalu. Gdy już znalazł się w środku pubu, zatrzasnął dość głośno drzwi i udał się do lady za którą stała odwróca plecami Margaret.* Ekhm.. 
[M] *W czasie gdy mężczyzna wszedł do lokalu, przeglądała szafki widocznie w poszukiwaniu czegoś. Gdy usłyszała ochrypły głos męski, odwróciła się i spojrzała na mężczyznę, zatykając przy tym swój nos chusteczką, udając kichnięcie.* Czyy, coooś poddaaać?
[W] *Mruknął, coś niezrozumiałego pod nosem i skierował swój wzrok ponownie na kobietę.* Piwo.
[M] *Przytaknęła głową, cały czas zakrywając nos chusteczką, po czym schyliła się i wyciągnęła z półeczki kufel do którego nalała piwa. Kolejną czynnością było położenie przed mężczyzną kufel z piwem.* Naleeeży się 10 sykli.
[W] *Od razu, gdy zbliżyła się do niego Margaret z zamówieniem - 'złapał go atak kaszlu', który dosięgł kobietę. Włożył swoją dłoń do kieszeni poniszczonej szaty i wyciągnął 10 zabrudzonych srebrnych monet, które położył obok kufla.*
[M] *Zaczęła dziwnie wymachiwać chusteczką w stronę mężczyzny, ponieważ chciała uniknąć zarazków brudnego mężczyzny.* A gdzie pańska kultura? Jeśli już tak panu zbiera się na kaszel, niech pan zasłania buzię! 

**Zaledwie godzinę później, znajdujemy się cały czas w Trzech Miotłach, ludzi coraz więcej w lokalu. Zaś od kilku minut zaczął łapać Margaret kaszel i jej twarz zaczęła się zielenić.**

[M] *Uniosła swój głos, kaszląc co jakiś czas.* Proszę o opuszczenie mojego lokalu!
[W] *Gdy już kufel piwa był pusty, uniósł się z krzesła i złapał go tak samo kaszel, lecz szybko opuścił Trzy Miotły a potem udał się w swoją stronę.*

**Następny dzień, tak jak w poprzednim dniu panuje upał. Przed lokalem Trzech Mioteł siedzi oraz stoi mnóstwo mieszkańców, zaś na drzwiach pubu widać przyczepioną kartkę.**

[W] *Poszedł do drzwi lokalu, zapoznając się z treścią kartki, po czym odwrócił się, rozglądając po otoczeniu* Zamknięte? Do odwołania? *Zwrócił się do dwójki czarodziejów siedzących przy stoliku, od razu ruszył w ich kierunku i usiadł na wolnym krześle.*
[C1] No, niestety - chodzą plotki, że Margaret jest ciężko chora, a przecież ona prowadzi najlepszy lokal w tej okolicy!
[C2] *Zatkał nos, czując smród od mężczyzny* Nie chcę.. być niegrzeczny, ale może by się pan umył?
[W] *Na nieszczęście mężczyzn i szczęście tajemniczego czarodzieja, złapał mężczyznę kaszel, który dosięgł obojga mężczyzn siędzących obok niego.* O, przepraszam! Jestem dość chory! A pan jest strasznie nie miły.. Widzę, że nie macie w tej wiosce szacunku do biednych, a oni nie są gorsi od was! *Co kilka słów, kaszlał.*
[C1] No.. przepraszam za kolegę. On bardzo dba o czystość! I niech pan się nie martwi każdemu się zdarza, zapomnieć zatkać buzi przed atakiem kaszlu.
[W] No cóż.. Nie będę panom przeszkadzał. *W tej chwili wyjątkowo zatkał buzię przed atakiem kaszlu i wstał, udając się do innego stolika, obserwując otoczenie przez najbliższą godzinę.*
[C1 i C2] *Oboje czarodziejów po około godzinie dostali atak kaszlu, a ich twarz zaczęła się powoli zielenić, poczym zaczęli szukać wzrokiem tajemniczego czarodzieja.*
[W] *Widząc skutek swoich działań, podniósł się i ruszył w swoją stronę.*

**Około tydzień później, okolice Hogwartu, w krzakach leży tajemniczy mężczyzna.**

[C3] *Przechadzając sobie w ciepły dzień, zauważa, że z krzaków wystają ludzkie nogi. Postanowił szybko podbiec, aby zobaczyć kim jest osoba znajdująca się w krzakach.* Na brodę merlina! *Schylił się nad mężczyzną i zdjął kaptur z głowy czarodzieja, widząc jego twarz odsunął się do tyłu.* No to nieźle.. *Wyciągnął różdżkę, którą wyczarował patronusa, który poleciał w dal, a dokładnie do Czarodziejskiego Pogotowia* 
[CP] **Po około piętnastu minutach na miejscu zdarzenia, pojawił się zespół Czarodziejskiego Pogotowia, który zbadał na miejscu mężczyznę.* Niestety, nie żyje. Był w zaawansowanym stadiu Smoczej Ospy. Zabierzemy go do kostnicy w Mungu.. 

Dlaczego chciałbyś zostać Mistrzem Gry?: Postanowiłem złożyć podanie na Mistrza Gry, ponieważ myślę, że przez tyle czasu co gram na tym serwerze, zauważyłem jakich akcji może braknąć graczom serwera, jak pozbyć się nudy i nie afczeć, czy to przed Wielką Salą, czy przed Trzema Miotłami. Uważam, że przez ten czas, który spędziłem na serwerze, mam przyzwoity poziom RP i chciałbym spróbować swoich sił jako narrator, no i mam troszkę pomysłów na akcje, które mogłby odbyć się na serwerze, a jeden z nich zamieściłem powyżej.
Czy byłeś karany? Jeżeli tak to kiedy, na ile i za co?: Karany owszem byłem - jakoś w 2013 za udział w projekcie konkurencyjnym oraz przed końcem roku 2014, za drobne MG (ban był na cztery dni);
hubcik99
Azkaban




Posty: 59
Tematy: 7
Gru 2014
Gryffindor

#2
Zaaa! Big Grin
Schrodinger
Czarodziej




Posty: 568
Tematy: 29
Gru 2014
643
Ravenclaw
#3
Szczerze, nie wiem czy mogę bo nie zauważyłem nigdzie zakazu przy rekrutacji na MG, więc powiem tyle, że jestem za.
StachuJones
Czarodziej




Posty: 40
Tematy: 8
Mar 2015
35
#4
Gracz z tego co zauważyłem jest ogarnięty, a na dodatek gra już dłuższy czas.Projekt akcji ciekawie rozpisany, nie mam żadnych sprzeciwów.Jestem za.
SubaRumax
Azkaban




Posty: 162
Tematy: 5
Gru 2014
Slytherin

#5
Jestem Za
Ravenail
Czarodziej




Posty: 184
Tematy: 4
Kwi 2015
91
#6
Powiem szczerze, że tak jak wcześniej nie uważałem cie za osobę godną tej funkcji to teraz po przeczytaniu twojego podania i akcji którą sie poparłeś to całkowicie zmieniłeś mój pogląd. Pomimo tego że całość jest strasznie kalkowa, czyli piwo w barze, rozmowa z margaret i choroba, która była wielokrotnym tematem do odgrywania to jakość i ilość słów jakich użyłeś do opisania panującego wokół klimatu było zaskakująco dobre. Co prawda jestem świadomy, że w trakcie rozgrywki, gdzie każda chwila jest na wage złota, odegranie tego będzie niemożliwe to i tak robi wrażenie. To skłoniło mnie by dać ci szanse i wypowiedzieć sie pozytywnie. Mam nadzieje, że spełnisz oczekiwania moje jak także innych osób cie popierających.
Prosektorium
Czarodziej




Posty: 11
Tematy: 2
Maj 2015
9
#7
Może i nie jestem serwerowym weteranem i nie gram tu nawet miesiąca ale wypowiem się tak czy siak. Nie znam ciebie to fakt ale czytając twoje podanie, to jak opisałeś miejsce, akcje wykonywane przez postacie jest dokładne. Jak napisał przedmówca motyw akcji dosyć oklepany, nie miałem także przyjemności grać z tobą jedyną akcję z twoim udziałem jaką widziałem do tej pory było szukanie winnego wśród dwóch uczniów, którzy nawzajem się oskarżali. Sądząc po twoim sposobie odgrywania, twoich akcjach wtedy liczę na dwie rzeczy, że kiedyś co zapewne się spełni uda nam się odegrać pewną bardziej rozbudowaną akcje. A drugą rzeczą będzie to, że zostaniesz owym Mistrzem Gry. Jak pisała większość przedmówcą Serdeczne Za.
Życie jest jak gra, pojawiamy się w niej jako nowy bohater, w trakcie życie zdobywamy cenne doświadczenia i umiejętności. Czas kiedy umieramy jest jak koniec gry, główny bohater odchodzi z tego świata.

guccis
Azkaban




Posty: 252
Tematy: 24
Sty 2015
Slytherin

#8
Przeciw.
//edit. Nie popieram Feara, bo po prostu konkurencja wydaje mi się silniejsza. Mowa tu o kiterze. Po prostu bardziej                       przypadł mi do gustu jego pomysł. A jeśli tylko dwie osoby (jak do tej pory) napisały podanie, to jestem w 
            stanie popierać kandydaturę tylko jednego z graczy.
C4mp3r
Czarodziej




Posty: 815
Tematy: 53
Gru 2014
899
Hufflepuff
#9
Za!
Wiedźma
Czarodziej




Posty: 1,017
Tematy: 20
Gru 2014
434
Ravenclaw
#10
Za
·٠●самый замечательный●٠·
[Obrazek: https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/ori...cddebc.gif]




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.