Witaj!

[MISTRZ GRY] kiter96
kiter96
Nobody important




Posty: 209
Tematy: 15
Gru 2014
430
Ravenclaw
#1
Na wstępie chciałby zaznaczyć, że większość informacji jakie tu zawarłem są częscią wiadomości jaką wysłałem do Emila w sprawie Narratora RP. Akcja, pomysły czy też "Dlaczego ja?" są wzięte z wiadomości.

Imię: Kamil
Wiek (minimalny wiek wynosi 16): Wymóg spełniam, natomiast chcąc zachować informacje dotyczącą mojego wieku, wolałbym podać go na PW.
Posiadasz mikrofon?: Tak.
Kontakt: Skype - kamil.m981
Napisz projekt akcji lokalnej/globalnej (minimum 35 zdań złożonych):

[A] - Auror (NPC)
[G] - Gracz (Każdy z nas)
[M] - Mieszkaniec Wioski (NPC/Postać gracza[niezależna])

**Ciepły, cichy sobotni wieczór. Zbliżała się godzina 22:00. Na niebie przez lekkie zachmurzenie można było zauważyć tarcze księżyca. W miasteczku Hogsmeade, a dokładniej na jej ulicach nie dało się zauważyć żywej duszy. Osoby kładące się spać/powoli zasypiające przebudził przeraźliwy krzyk kobiety jak i dźwięk stłuczonego szkła. Mieszkańcy spoglądający przez okno mogli dostrzec parę świateł w jednej z uliczek po czym wszystko się uspokoiło.**

**Następnego dnia, późnym popołudniem mieszkańcy wioski zaczęli wychodzić ze swych domostw. Osoby ciekawskie, pamiętające dziwne rzeczy dziejące się poprzedniego dnia, udały się w jedną z uliczek. Stała tam grupka Aurorów nie pozwalająca wejść do jednego ze sklepów.**

[G]: *Zaciekawiony grupką Aurorów, jak i jeszcze liczniejszą grupą osób podszedłem bliżej. Przedzierając się przez tłum i wychodząc przed szereg od razu zostałem odsunięty przez jednego z Aurorów od tyłu. Spojrzałem na niego i zapytałem* "Mogę wiedzieć co tu się stało?"

[A]: **Mężczyzna starszy niż reszta aurorów. Średniego wzrostu o paru widocznych bliznach. Widać było na twarzy, że jest nieco zaniepokojony zaistniałą sytuacja. Na swój sposób nie wydawał się osobą która chętnie przystąpiłaby do rozmowy** *Uśmiechnął się lekko po czym odpowiedział* Nic ciekawego, był tu po prostu niewielki incydent.

**Po chwili Aurorzy zebrali się w mur, stając jeden obok drugiego i zaczęli cofać ludzi każąc im opuścić uliczkę**

[G]: *Będąc lekko popychany przez Aurorów do tyłu spojrzałem jednemu z nich przez ramie*

**Można było dostrzec tam wybite szyby, czerwone plany na kamieniu jak i białe płótno coś przykrywające z którego wystawała dłoń**

[G]: *Szybko połączyłem ze sobą fakty po chwili wybiegając czym prędzej udałem się do publicznej toalety.*

**Z wyglądu była ona czysta jak i zadbana, ale w zapachu bardzo śmierdziało**

[G]: *Gdy spojrzałem w lustro miałem całą białą twarz. Nieco chwiejąc się na nogach szybko chwyciłem się umywalki, a po niedługi odstępie czasowym to co zobaczyłem jak i smród z toalety spowodował, że zwymiotowałem.*

**Tego samego dnia, aż do godziny 15:00 panował lekki harmider w okół tej uliczki. Przechadzając się po wiosce na ulicach było wiele ludzi, a wśród nich słyszeć można było jak poruszany jest temat o tym zajściu. Na ich twarzach malował się jedynie smutek/przygnębienie jak i bojaźń.**

[G]: *Podszedłem do jednej z ławek, dosiadając się do mieszkańca Hogsmeade, mojego przyjaciela po sąsiedzku.* Dzień dobry! *Schyliłem nieco głowę w stronę sąsiada lekko się uśmiechając*

[M]: **Mężczyzna w podeszłym wieku z widocznymi zmarszczkami na twarzy jak i dłoniach. Na Jego twarzy zawsze widać chęć do poprowadzenia wspólnej konwersacji.** *Spojrzał na mnie również schylając głowę z lekkim smutkiem na twarzy* Nie wiem czy taki dobry... Zapewne wiesz co wydarzyło się wczorajszego wieczora.

[G]: *Westchnąłem cicho* Wiem, niestety coś takiego się wydarzyło w naszej społeczności. Słyszałem, ale niestety Aurorzy nic jak na tą chwilę nie wiedzą więcej niż ja jak i każdy z nas.

[M]: *Mieszkaniec splótł dłonie, schylił głowę i otworzył usta* Wczorajszej nocy... spojrzałem przez okno. Byłem ciekaw co się dzieje. Widziałem jakiegoś mężczyznę który biegł mniej więcej z tamtej uliczki. Było ciemno więc niestety, ale go nie widziałem za dobrze. Jedyne co pamiętam to to, że był bardzo wysoki jak i utykał na jedną nogę.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

I tutaj moja akcja się kończy. Czemu? Ponieważ w tej chwili gracz sam decyduje co chciałby zrobić w tej sytuacji. Mógłby pójść z tą informacją do Aurorów, przeprowadzić śledztwo na własną rękę wypytując mieszkańców wioski lub powiedzieć coś w stylu "Raczej wole nie zagłębiać się w ten temat." i odejść.

Mieszkańcem wioski może być NPC z ustalonymi tekstami czy też podstawiony gracz/postać niezależna z która można przeprowadzić zwykłą rozmowę. NPC których można podstawić byłoby więcej więcej niż 2. Nie każdy z nich wiedziałby coś na ten temat, jedni powiedzą, że o niczym nie wiedzą, druga grupa powiedziała by coś o wyglądzie podejrzanego, a trzecia widziała w którą stronę prawdopodobny morderca się udał.

W chwili aktualnej ograniczałaby jedynie wyobraźnia graczy jak i osób organizujących event. Pomysłów na urozmaicenie rozgrywki jest wiele co daje szerokie pole do popisu.

Jeśli chodzi o akcje, to według mnie, miała ona na celu sprawdzenia naszej poprawności pod względem budowy zdań, poprawnej gramatyki etc. dlatego nie myślałem o pisaniu jakiegoś fantastycznego opowiadania.

Dlaczego chciałbyś zostać Mistrzem Gry? Jako mój staż chciałby zaznaczyć, że przez około 3 lata grałem w Dungeons and Dragons, w tym nieco ponad 2 lata jako MP - Mistrz Podziemi, również nazywany jako MG - Mistrz Gry. W skrócie kim jest MG - jest to osoba opisująca otoczenia, odgrywająca postacie niezależne. Ma za zadanie urozmaicić rozgrywkę innym graczom. Podczas uczestniczenia w rozgrywce jako MP czułem się znacznie lepiej mogąc urozmaicać rozgrywkę losowymi eventami, dodaniem postaci niezależnych mających na celu zachęcenia ludzi do dalszej rozgrywki niż samemu w niej uczestniczyć jako gracz biorący udział wraz z innymi w przychodzie.

W planach mam również wszczepienia chęci eksploracji zamku w nowych graczy, gdyż ich drogi prowadzą następująco Wielka Sala ---> Sala Lekcyjna ---> Wielka Sale. Mam już pewien pomysł jak to zrobić.

Jestem osobą przede wszystkim pomocną, kreatywną, zorganizowaną jak i odpowiedzialną. Potrafię wczuć się w postać, jeśli miałbym za zadanie odgrywanie takowej, mającej na celu rozwinięcie akcji w stopniu większym lub mniejszym. Jeśli chodzi o dyspozycyjność - staram się być jak najwięcej aktywny dzięki czemu często można do mnie po prostu napisać na skype i spodziewać się najczęściej szybkiej odpowiedzi.

Czy byłeś karany? Jeżeli tak to kiedy, na ile i za co? Jeśli chodzi o poważne występki to konto mam czyste.
guccis
Azkaban




Posty: 252
Tematy: 24
Sty 2015
Slytherin

#2
Definitywnie za.
//edit. Napiszę w tym momencie praktycznie to samo, co napisałem pod podaniem Feara, z tym, że odwrotnie. 
Jak do tej pory jest dwóch kandydatów na Mistrza RP, więc jestem w stanie zagłosować tylko na jednego i wybieram Ciebie. Mam wrażenie, że mógłbyś wypaść lepiej, niż konkurent.
that's all.
Mati121
Czarodziej




Posty: 20
Tematy: 3
Gru 2014
44
#3
Osoba obeznana w świecie HP,z dużym stażem na serwerze,jedyna moja uwaga to okresy czasu na które ten gracz znika lecz myśle że po otrzymaniu owych obowiązków będzie aktywnie je wykonywał.Mimo to jestem za.
Grzywus
naszpicowany




Posty: 63
Tematy: 3
Gru 2014

#4
Sam fakt, że owy gracz ma wieloletni staż na serwerze jest dużym powodem, aby takową range mu powierzyć. Posiada na pewno spore doświadczenie i wiedzę. Jest aktywny, to trzeba mu przyznać. Wie co robi, jak i ma fajne pomysły i przytłaczającą wenę i determinacje. Wierze, że jak mało kto ruszy trochę rozgrywkę i doda rzeczy, które jeszcze bardziej zachęcą nas do odgrywania akcji.
 Moim zdaniem nie ma tutaj lepszej osoby do tej funkcji. Za.
Ravenail
Czarodziej




Posty: 184
Tematy: 4
Kwi 2015
91
#5
Zacznę od tego że wszystkie podania staram sie oceniać na podstawie zawartych w nich informacji, wyłączając przy tym staż spędzony z ową osobą i moją znajomość jego charakteru. W ten sposób zrozumiem tok myślenia świeżych graczy i będę podawać ocene obiektywną. No to tak, pierwszym zgrzytem jest to że w momencie opisywania "dlaczego miałbyś zostać mistrzem gry" mówisz jaki to jesteś kreatywny i pomocny, a podanie jest na żywca skopiowane z wiadomości prywatnej do Emila. Co prawda jest to dopuszczalne, ale przeczy samemu sobie, no bo jak osoba kreatywna może nie być w stanie napisać od podstaw akcji RP, chociaż będzie musiała prowadzić ich ogrom? Co do akcji no to rozwijanie momentu rzygania jest nieco niesmaczne. Pomimo wszystko, chociaż pomysł był dobry to jest ona nie skończona. Nie wydaje sie tak jakbyśmy mieli wybór a po prostu została urwana. Rozumiem chęć wprowadzenia tu elementu wyboru, ale no... nie wyszedł on za dobrze. Sam już nie wiem co o tym myśleć dlatego też niestety ale wypowiem sie NEGATYWNIE. Kandydat powinien nie pozostawiać po sobie wątpliwości, zaś w twoim wypadku one wystąpiły. Kończąc, broń boże nie uważam cie za złego gracza. Po prostu podanie nie przekonało mnie, że spełnisz sie w owej roli.
Hikaru
Czarodziej




Posty: 261
Tematy: 17
Gru 2014
73
Ravenclaw
#6
Jestem jak najbardziej za. Znam nie co jego plany względem rozgrywki i brzmi to bardzo obiecująco.

#Edit

@Ravenail

Po co miałby dwa razy pisać to samo?
Deleted
Mugol


 
#7
[Obrazek: thumbs-up-thumbs-down-icons-psd-image-23...56x256.png]


Sądzę, że mój autorytet na serwerze jest dobrze znany tak samo jak moje opinie na tematy powszechnie znane, że jednym argumentem jaki tutaj użyję będzie ów powaga autorytetu.
SubaRumax
Azkaban




Posty: 162
Tematy: 5
Gru 2014
Slytherin

#8
Za
Rainkooli
Czarodziej




Posty: 1,985
Tematy: 0
Gru 2014
222
#9
Jestem za. Długi staż już na początku przemawia na korzyść gracza. Sama koncepcja prowadzenia rozgrywek wymieniona przez gracza w apelacji wydaje się być dość ciekawą. Przynajmniej ja chciałabym zobaczyć czy działałoby to wszystko w praktyce, czy tylko na teorii i zapewnieniach by się to skończyło. Jedynym negatywnym aspektem, jaki przychodzi mi na myśl jest to, czy gracz byłby na tyle aktywny, by w przyzwoitej częstotliwości akcji wzbogacać rozgrywkę graczy.
Silexan
Mugol


 
#10
Nie jesteś graczem wystarczająco aktywnym i nie sądze aby to się zmieniło. Wydaje mi sie że daną funkcje będziesz maksymalnie aktywnie wypełniał przez dwa tygodnie zaś potem Ci się znudzi i znów przestaniesz grać. To już wystarczający argument przeciw twojej kandydaturze jednak dodam jeszcze że akcja w podaniu nie jest zbyt pociągająca. Nie zainteresowała mnie ani troche. Być może coś zmieni moją opinie, wtedy edytuję post. Ale póki co jestem przeciw.


@Edit. Na uczniaku też nie gra zbyt dużo. Tak samo ma długie okresy nieaktywności - do Vada.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 2 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.