Witaj!

Louis Magott
Bilzz
Czarodziej




Posty: 22
Tematy: 7
Lut 2015
6
Slytherin
#1
[Obrazek: W89qzNI.png]

⚝⚝⚝

[Obrazek: PK6BrYP.png]
Miejsce urodzenia
Belgia | Leuven

Data urodzenia
07.01.2040

Pochodzenie
Belgijskie

Status krwi
Czarodziej półkrwi

⚝⚝⚝

[Obrazek: 91BfAoN.png]
Jestem dosyć spokojną, ale za to bardzo pozytywną osobą, przynajmniej tak mówią moi znajomi. Nigdy nie staram się szukać problemu na siłę, a jak już mi się jakiś trafi to staram się go na spokojnie rozwiązać. Nie uważam się za osobę konfliktową, ale też nie dam sobie w kaszę dmuchać. Uwielbiam spędzać czas ze swoimi znajomymi, to właśnie przy nich jest mi się łatwiej rozluźnić. Ze wszystkich to właśnie ja jestem tym śmieszkiem, który lubi sobie najbardziej z czegoś pożartować. Ambitny - uważam, że mogę tak o sobie mówić, gdy stawiam jakiś cel to zawsze staram się go zrealizować i nie ważne ile zajmie mi to czasu. Myślę też, że jestem osobą stanowczą, gdy mam podjąć jakąś decyzje to po prostu ją podejmuje i tyle. Czy jestem pomocny? Oczywiście, że tak. Nigdy nie przejdę obojętnie obok osoby potrzebującej pomocy, zawsze staram się pomóc na tyle ile jestem w stanie. To samo tyczy się też zwierząt. W tej sprawie też mogę dodać parę słów. Bardzo lubię zwierzęta, kiedyś w dzieciństwie miałem nawet psa! Jestem osobą, która potrafi się bawić . Kiedy idę do klubu, nie kończę tylko na jednym piwie. Uwielbiam poznawać nowe osoby. Uważam, że każda nowa znajomość wnosi coś nowego do mojego życia. Nie cierpię nudy i monotoniczności, więc zawsze poszukuję nowego zajęcia, które pochłonęłoby jakąś część z mojego wolnego i niewykorzystanego czasu. Mimo tego, że jestem mężczyzną, potrafię o siebie zadbać. Lubię być czysty i pachnący, a szczególnie wtedy, kiedy idę na spotkanie z płcią przeciwną. Nie jestem przesadnie romantyczny, lecz wiem jak przekonać do siebie kobietę. Pomimo mojego wieku w łóżku ruszam się jak kocur, bo wiem, że te sprawy są podstawą dobrego związku. Kobiety staram się szanować, a gdybym sobie jakąś znalazł, to traktowałbym ją jak moje oczko w głowie i nie dałbym jej nikomu skrzywdzić.

⚝⚝⚝

[Obrazek: 7k7SPoZ.png]
[Obrazek: bJ9Lgva.png]
Szczerze mówiąc to nie mam zielonego pojęcia co mogę powiedzieć ci o moim wyglądzie, jestem normalnym facetem po czterdziestce, ale jak już tak bardzo na tym ci zależy to po prostu zerknij na to zdjęcie. Myślę, że po zobaczeniu tego będziesz już wszystko wiedział. Mogę coś tam tylko od Siebie dodać. Nie lubię ubierać się w luźne ciuchy, może jak byłem małolatem to śmigałem w dresach czy coś, ale z czasem mi to przeszło. Teraz raczej staram ubierać się elegancko, jakaś marynarka czy coś w tym stylu.

⚝⚝⚝

[Obrazek: 3UeLeIy.png]
Urodziłem się siódmego stycznia dwutysięcznego czterdziestego roku w jednym ze szpitali w Belgi. Rodzice nadali mi imię Louis. Moje dzieciństwo było normalne jak u każdego innego dziecka. W wieku siedmiu lat po raz pierwszy objawiła mi się moc, to było podczas spotkania z tym wilkiem. Za bardzo nie pamiętaj sytuacji, więc ci o niej po prostu nie powiem. Przez kolejne cztery lata poznałem bardzo dużo ciekawych osób z którymi kontakt mam do dzisiaj, niektórzy nawet poszli ze mną do Hogwartu, ale o tym zaraz. Dobra nadeszły moje 11 urodziny to właśnie wtedy dostałem list od wcześniej wspomnianej szkoły, bardzo się cieszyłem z tego powodu, ale też nie byłem jakoś bardzo zaskoczony tą wiadomością, ponieważ rodzice już wcześniej mi o tym wspominali. Kilka dni później rodzice wybrali się ze mną na pokątną i w raz z ich pomocą kupiłem sobie najpotrzebniejsze rzeczy do szkoły i teraz musiałem czekać do września. Kilka miesięcy później, nadszedł pierwszy września to właśnie wtedy udałem się po raz pierwszy do szkoły. Zostałem przydzielony do Ravenclaw. Z tego powodu bardzo się ucieszyłem, ponieważ od zawsze marzyło mi się tam trafić. Hogwart był świetny, dzięki niemu poznałem dużo ciekawych osób, nauczyłem się wielu ciekawych zaklęć i przeżyłem tyle super wydarzeń, że pewnie do końca życia o nich nie zapomnę, ale o nich nie będę ci mówił, zostawię sobie to dla siebie. Nadeszły egzaminy końcowe, poszły mi w sumie całkiem nieźle. Skończyłem szkołę i od razu po niej znalazłem sobie prace, ale po kilku miesiącach z niej zrezygnowałem. Aktualnie jestem bezrobotny, ale cały czas rozglądam się za jakąś pracą..

⚝⚝⚝

[Obrazek: 4mNKwv0.png]
Astronomia | Nędzny
Eliksiry | Zadowalający
Historia Magii | Okropny
Numerologia | Okropny
Opieka Nad Magicznymi Stworzeniami | Nędzny
Obrona Przed Czarną Magią | Zadowalający
Zielarstwo | Zadowalający
Wróżbiarstwo | Okropny
Transmutacja | Okropny
Starożytne Runy | Nędzny
Zaklęcia i Uroki | Powyżej Oczekiwań
Latanie | Zaliczone
AlexiTheWolfie
Udzielający się na forum



Weryfikator

Posty: 1,403
Tematy: 3
Sie 2015
53
Slytherin
#2
Chciałabym, żebyś jeszcze troszkę rozpisał charakter.
Jeśli chcesz, to możesz sobie wpisać dom z Hogwartu. Tu krzyczeć nie będę
Vita_MinkA
Pracownik Hogwartu



Pracownik Hogwartu

Posty: 186
Tematy: 22
Mar 2016
537
#3
[Obrazek: 51MkNN6_d.webp?maxwidth=640&shape=thumb&fidelity=medium]

:thinkingemoji:
AlexiTheWolfie
Udzielający się na forum



Weryfikator

Posty: 1,403
Tematy: 3
Sie 2015
53
Slytherin
#4
Piękniaście. Akcept



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.