Witaj!

Podanie na Ucznia
_MatiiZ_
Czarodziej




Posty: 1
Tematy: 1
Kwi 2020
0
#1
Imię i nazwisko: Matt Jonson
Miejsce urodzenia: Londyn
Status krwi: 0%
Cechy charakteru: Matt lubi przygody jest nerwowy i gapowaty ma dużo na sumieniu jest wstydliwy wie ze
może i nie jest urodzonym czarodziejem ale jedyne co mu pozostało to nadzieja. 

Wygląd postaci: Matt jest szczupły ma dużo pryszczy których nie lubi ma ciemny blond włosy i grzywkę która przeszkadza mu w wzroku
Historia postaci: Matt dowiedział się o swojej magii przez stres wywoływany na nim gdyż jego rówieśnicy obgadywali go
i wyśmiewali  to wtedy tez zobaczył pierwszy raz jak latają książki i zrozumiał ze może z tym coś zrobić. W wieku 11 lat
dostał list z Hogwartu udał się po zakupy na ulice pokątną po czym najważniejsza chwila dla niego to peron
to wtedy właśnie tez pierwszy raz jechał pociągiem jechał z uśmiechem bo wiedział ze tam moze coś osiągnąć nie ważne kim jest chce zacząć życie od nowa ....

Udziel poprawnych odpowiedzi:
Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: Cześć, jak się nazywasz?
Cześć jestem Matt Jonson a ty?

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: (Ej, wiesz gdzie jest Pałac Kultury w Warszawie?)
(Pałac Kultury? Niestety nie wiem, nigdy nie byłem w Warszawie)
Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: *podaje Ci talerz, wypełniony jakąś zupą*
*Matt patrzy zdziwiony* Dziękuje co to za zupa?

Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze: Szukałem z dziewczyna serwera w MC coś w tematyce Harrego pottera szczerze jestem mało oblatany w tej tematyce grałem w rożnych grach w rp tak ze nie będę miał raczej problemów bawić się i tez chce z nią zagrać

Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl? Tak.

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
Maciuś
Czarodziej




Posty: 34
Tematy: 3
Sie 2019
11
#2
Matt JonSnow
ola566
Pierwiastek



Pracownik Hogwartu

Posty: 433
Tematy: 20
Cze 2015
233
Ravenclaw
#3
Oki, hufflepuff

Aby zdobyć rangę, musisz wejść na serwer i poprosić o nią moderacje poprzez wpisanie na czacie /helpop, np:

/helpop Poproszę o rangę, to link do mojego podania - [LINK]



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.