Witaj!

Podanie na Woźnego
Mikowskyy
Udzielający się na forum



Donator

Posty: 1,105
Tematy: 60
Gru 2014
172
Ravenclaw
#1
[IC]

Imie i nazwisko:Adam Bein

Wiek:17 lat

Miejsce urodzenia:Londyn
Historia postaci: (Minimum 12 rozwiniętych zdań):
Lata przed Hogwartem:
Adam urodził się w Mugolskim szpitalu w Londynie.Dojrzewał w miłej i spokojnej rodzinie.Dziecinistwo mineło bardzo szybko rodzice postanowili go wysłac do mugolskiej szkoły.W wieku 7 lat ujawnily sie jego moce magiczne gdy przez przypadek zwalił wazon i on zamiast upaść zawisł w powietrzu co go zdziwiło.Nadchodziły jego 11 urodziny kilka miesięcy po nich siedział w pokoju myśląć,  aż nagle do okna zapukała sowa i szybko je otworzył i ona przez nie wleciała i rzucila na łóżko list.Szybko podszedł do listu i go otworzył było napisane że został przyjęty do Howartu.Następnego dnia pojechali na pokątną by kupić potrzebne rzeczy do zamku i tego samego dnia pojechali na pociąg do Hogwartu przeszli przez barierke. Pożegnali się przed pociągiem i wsiadł do niego,usiadł w wolnym przedziale i ruszył do Hogwartu.
1,2 Klasa w Zamku:
Jak dojechał do zamku zaprowadzono jego i innych do Wielkiej sali na przydział do domów.Kiedy wyczytano jego imię i nazwisko podszedł do tiary i założył ją.I po krótkim czasie wypowiedziała Gryffindor! Ucieszony poszedł do stołu gryfonów.Podczas 1 klasy nic sie ciekawego nie działo  Szybko nadszedł koniec roku szkolnego egzaminy napisał tak ledwo ledwo ale zdał do następnej klasy.
Wakacje między 2 a 3 klasą:
Wrócił do Londynu w wakacje, po jakimś czasie wyjechał do Hogsmeade gdzie spędził reszte wakacji.Pewnego dnia siedząc przed trzema miotłami zauważył dziwnego męzczyzne który podpalił pub.Przeniesiono ich do Ministerstwa i napisał z innymi jak wydarzenie sie rozgrywalo.Nadszedł koniec wakacji i powrót do szkoły.
3,4,5 klasa w Hogwarcie:
Wrócił do Hogwartu jak zawsze na początku dyrektor mówił przemowe i przydział do domów.Rok szkolny minął spokojnie uczęszczał na większość zajęć dzięki czemu został dopuszoczny do części egzaminów.Nadeszły SUMY napisał je bardzo dobrze większość zaliczył i tak sie zakończył rok szkolny.
Wakacje przed 6 klasa
Jak w poprzednie wakacje wyjechał do rodziny do Londynu ale wrócił do Hogsmeade.Raz siedząc pod trzema miotłami dostał list od sowy którą przysłał domu jego opiekun.W liście było napisane że został prefektem domu.
Ostatnie lata w Hogwarcie:
Jak zwykle na początku odbyło się rozpoczęcie roku szkolnego.Kilka tygodni później Hogwart zatakowały wilkołaki przez co uczniów zabrano do ministerstwa magii.Z obowiązków prefekta wywiązywał się.Poznał on wielu znajomych.Na zajęcia chodził systematycznie i czasami mu sie zdarzały spóźnienia.
Życie dorosłe:
Po skończeniu Hogwartu zaczął oglądać się za jakąś pracą zuawazywszy ogłoszenie o wolnych posadach w szkole postanowił spróbować.
Wygląd postaci: (Minimum 10 rozwiniętych zdań):
Adam jest niskim chłopcem z brązowymi włosami. Jest dość chudy, ma oczy koloru niebieskiego, ładną twarz, zawsze chodzi uśmiechnięty.Lubi zakładać czerwoną bluzę z białym podkoszulkiem niebieskie spodnie. Ma też trochę bladą twarz i mały nos jak i uszy. Nie ma za dużo mięśni.Z wiekiem zaczął rosnąć jak i mięśnie.Zaczął zakladać niebieskie trampki do szaty uczniowskiej jak ubrań w czasie wakacji.Na jego twarzy mozna zauważyć kilka niedużych piegów.Niedawno na ciele pojawiło się troche blizn bardzo zniekształconych.

[b][i]Cechy charakteru: (Minimum 10 rozwniętych zdań):

Adam jest koleżeński, pomocny ale czasami leniwy i uparty. Jest miły, przyjazny, da się z nim porozmawiać na konkretny temat. Jest bezkonfliktowy cichy, cierpliwy. Adam lubi bardzo opowiadać dowcipy. Jest bardzo odważny, praktyczny. Chłopiec jest optymistyczny, sympatyczny, zabawny. Dba bardzo o punktualność, nigdy się nie spóźnia na zajęcia lub na pociąg czy autobus. Zawsze jest uczciwy, troskliwy, ambitny.Zawsze jak coś pomoze innym lub ich obroni przed śilniejszymi osobami.Zawsze siedzi cicho i nie zaczepia nikogo, ale jak trzeba interweniować to włącza się i próbuje jakos temu zaradzić.Zaczął stawać się poważniejszy mało reagował na dowcipy.Zawsze jak ktoś komu dokucza to na spokojnie to wyjaśnia.
Wykształcenie:Ukończona Szkoła Magii i czarodziejstwa w Hogwarcie Gryffindor
Oceny z OWUTEM:
Zaklęcia Zadawalający
Eliksiry Zadawalający
OPCM Nędzny
Starożytne runy Troll
numerologia Troll
Językoznawstwo Nędzny
Historia Magii Nędzny
Posada na jaką aplikujesz:Woźny
Dlaczego to właśnie ty powinieneś otrzymać tą posadę?: (Minimum 7 rozwiniętych zdań):
Ostatnio mam dużo czasu jestem bardzo dokładny w czynnościach.W razie czego zawsze uczniom moge pomóc w czymś.Znam wiele mugolskich jak i czarodziejskich sposobów na sprzątanie.Jestem młody i poradze sobie z uczniami ponieważ byłem niedawno częścią ich.Nigdy nie miałem żadnego szlabanu a ni punktów ujemnych nie zadzierałem z nauczycielami.Na serwer by wchodzić mam bardzo dużo czasu i wiem jaki to jest obowiązek mieć jaką kolwiek posade w Hogwarcie.
[OOC]
Nick w grze:bogo36
Czy jest to multikonto?:Nie
Czy masz już jakieś doświadczenie w nauczaniu, jeśli tak to jakie:brak
Jak oceniasz swój poziom RP?
Jeśli chodzi o ocene poziomu to zawsze jakąś drobną akcje zrobie.Znam regulaminy panujące na serwerze i zawsze próbuje się do nich dostosować.Ale jeśli chodzi o ocene jak odgrywam postać to sam nie dam rady, wole ocene innych osób.Gram juz ponad pół roku na forum jestem od roku.
Nazwa Skype
[/i][/b]:bogo362[/color][/i][/b]
mumia1230
Dyrektor



Donator

Posty: 351
Tematy: 48
Gru 2014
836
#2
W ocenie swojego poziomu RP się rozpisz - oceną w skali x/10 mogę się podetrzeć.

Poza tym - rozwiń podanie, poświęć na nie trochę czasu. To, że zgłosiłeś się pierwszy nie daje ci jakichkolwiek uprzywilejowań.
Mikowskyy
Udzielający się na forum



Donator

Posty: 1,105
Tematy: 60
Gru 2014
172
Ravenclaw
#3
@ Gotowe
mumia1230
Dyrektor



Donator

Posty: 351
Tematy: 48
Gru 2014
836
#4
Podanie odrzucone.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.