Witaj!

Podanie na nauczyciela eliksirów
Silexan
Mugol


 
#1
Imie i nazwisko: Silexan Gingerblade

Wiek: 20-21

Miejsce urodzenia: Severwood , Wielka Brytania
Historia postaci: (Minimum 12 rozwiniętych zdań):

Przed Hogwartem


Klasa Pierwsza

Klasa Druga

Klasa Trzecia


Dorosłość

Wygląd postaci: (Minimum 10 rozwiniętych zdań):

Silexan należy do ludzi wyglądających po prostu normalnie, i słowo normalnie najlepiej go opisuje. Nie jest zbyt wysoki, ani zbyt niski – ot niecałe 180 cm wzrostu. Budowa jego ciała także jest normalna, nie jest zbyt chudy ani zbyt gruby. Umięśnienie jego ciała w ostatnim czasie rozwinęło się dzięki częstym ćwiczeniom. Wygląd jego twarzy także nie jest nadzwyczajny. Oczy ma szare, nos średniej wielkości zaś włosy ciemno brązowe. W jego twarzy wyróżniają się jedynie ślady pazurów na policzku które ma już od pewnego czasu. Jego uśmiech często wygląda na złośliwy, mimo iż taki nie jest. Jego cera jest jasna, z powodu że jego rodzina wywodzi się z Anglii. Na pierwszy rzut oka może wydawać się delikatny. Cechą po której można go też łatwo rozpoznać jest nieduży tatuaż na nadgarstku który ma juz kilka lat.

Cechy charakteru: (Minimum 10 rozwniętych zdań):

W raz z wiekiem mocno zmienił się charakter Silexana. Przestał być wiecznie uśmiechnięty, a zaczął nabierać powagi. Przestał się także interesować wszystkim i wszystkimi co dzieje się dookoła niego, jednak wciąż nie lubi gdy ktoś jest ciekawski w stosunku do niego. Na pierwszym miejscu stawia rodzinę i przyjaciół którym jest gotów pomóc w każdej chwili w każdy możliwy sposób. Po kilku sytuacjach w życiu zaczął dostrzegać cierpienia ludzi dookoła siebie i nawet jeśli jest to osoba mu nieznajoma stara się jej pomóc. Zaczął też zauważać że za swoje nieodpowiednie zachowanie trzeba ponosić konsekwencje. Co więcej, jeśli zrobi coś źle jest gotowy ponieść konsekwencje i nie unika ich. Stał się poważniejszy, można powiedzieć że dorósł, jednak to nie będzie do końca prawda. Prócz tego jest bardzo wrażliwy. Jednak ta ostatnia cecha zaczyna u niego zanikać z różnych przyczyn. Potrafi być skryty jeśli nie chce komuś o czymś powiedzieć, jednak generalnie patrząc na jego zachowanie jest otwarty na ludzi. Bywa uparty jak osioł, gdy obierze sobie jakis cel potrafi dążyć do niego naprawdę długo, i nie zapomina o nim.

Wykształcenie:

Ukończona Szkoła Magii i Czarodziejstwa w Hogwarcie. Ukończone szkolenia aurorskie.

Posada na jaką aplikujesz: Nauczyciel Eliksirów


Dlaczego to właśnie ty powinieneś otrzymać tą posadę?: (Minimum 7 rozwiniętych zdań):



Ponieważ potrafię się przyłożyć do tego co robię i poświęcić się pracy w stu procentach. Dzięki swojej otwartości będę mógł odpowiednio zachęcić uczniów do nauki eliksirów które gdy się ich dobrze naucza stają się naprawdę interesującym przedmiotem. Uważam że ja umiałbym nauczać ich w odpowiedni sposób. Prócz tego sam ukończyłem nie tak dawno szkołę, a także mam wśród uczniów naprawdę dobrych znajomych więc zdaję sobie sprawę czego oczekuje przeciętny uczeń od nauczyciela. Kolejnym moim atutem jest ocena którą uzyskałem na owutemach - Wybitny. Oznacza to że zapoznałem się w świetnym stopniu z przedmiotem zarówno teoretycznie jak i praktycznie i mam predyspozycje pozwalające mi na rozwijanie się w tym kierunku a także - być może nauczanie. Ponadto uzyskanie posady nauczyciela pozwoli mi na większą aktywność w życiu szkoły, ponieważ będę mógł zacząć prowadzić szkolne kółko czy też zabierać uczniów na spacery do pobliskiej wioski. Myślę że swoją dotychczasową pracą udowodniłem że nadaję się na pracę wśród młodych osób i wychodzi mi to całkiem nieźle. Tyle chyba wystarczy, a więcej argumentów mogę przedstawić na życzenie na rozmowie rekrutacyjnej - o ile do takiej dojdzie.


[OOC]



Nick w grze: Silexan
Czy jest to multikonto?: Nie
Czy masz już jakieś doświadczenie w nauczaniu, jeśli tak to jakie: Prowadzenie zaledwie kilku lekcji w zastępstwie za innych. Jednak myślę że sobie poradzę.
Jak oceniasz swój poziom RP? Najciężej oceniać samego siebie. Jednak myślę że mój poziom RP stoi na przyzwoitym poziomie. Umiem odgrywać charakter swojej postaci, a nawet kilka charakterów ponieważ posiadam multikonta. Pisanie mniej lub bardziej skomplikowanych akcji nie sprawia mi na ogół problemów i radzę sobie z tym dobrze. Czasami zdarza mi się coś pośmieszkować, ale raczej rzadko. Uważam że mój poziom RP jest odpowiedni aby odgrywać postać nauczyciela.
Nazwa Skype: kamil.nowakowski23
mumia1230
Dyrektor



Donator

Posty: 351
Tematy: 48
Gru 2014
836
#2
Zgłoś się na skype po test.
mumia1230
Dyrektor



Donator

Posty: 351
Tematy: 48
Gru 2014
836
#3
6/10
mumia1230
Dyrektor



Donator

Posty: 351
Tematy: 48
Gru 2014
836
#4
Po głębszym zastanowieniu, zweryfikowaniu waszych testów i podań - Fear zostaje nauczycielem eliksirów (radzę się jednak podszkolić, bo obaj słabo wyszliście).



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.