Witaj!

Karta postaci Timothy Clark - Uczeń Klasa 1
hebrews
Czarodziej




Posty: 2
Tematy: 1
Paż 2020
0
#1
INFORMACJE PERSONALNE:
Imię i nazwisko:
Timothy Clark

[Obrazek: CJsdU]


STATUS KRWI
50%

MIEJSCE ZAMIESZKANIA:
Londyn, Stable Yard 14

WYMARZONY DOM W HOGWARCIE
Gryffindor

CHARAKTER POSTACI:
Jestem bardzo miły i koleżeński. Nie widzę różnicy między mugolem, a czarodziejem czystej krwi. Jest mnie ciężko zdenerwować i jestem opanowany. Bardzo lubię się uczyć tak naprawdę wszystkiego. Jestem zdolny tolerancyjny odważny i szlachetny. Zawsze dotrzymuje obietnic i mam dużo przyjaciół.

HISTORIA POSTACI:
Moja mama jest mugolem, a tata czarodziejem. Nie mam rodzeństwa. Często bawiłem się z moimi rówieśnikami i wszyscy mnie lubili. Pierwszym oznakiem, że  jestem czarodziejem było to, że gdy zauważyłem, że jakieś łobuzy bili mojego kolegę moje zdolności pchnęły ich w ścianę. Pomogłem koledze, ale on ode mnie uciekł. Zaraz pobiegłem do taty i gdy powiedział co się ze mną dzieje bardzo się ucieszyłem.
Za miesiąc miałem 11 urodziny, Dostałem list do Hogwartu i następnego dnia już byłem na pokątnej i kupowałem swoje rzeczy. Na peronie zebrali się wszyscy moi znajomi i nie wierzyłem własnym oczom jak pokazali mi swoje rzeczy i listy z zaproszeniami do Hogwart. Oczywiście nie było ich wielu, ale i tak się ucieszyłem.
Jacob Farrel
Tak to Jacob Farrel




Posty: 89
Tematy: 20
Mar 2020
32
Slytherin
#2
fajna karta pozdrawiam
hebrews
Czarodziej




Posty: 2
Tematy: 1
Paż 2020
0
#3
Jacob Farrel napisał(a): (24.10.2020 10:57)fajna karta pozdrawiam
dzk pozdrawiam
Vildan
Fanka kawusi



Weryfikator

Posty: 92
Tematy: 5
Mar 2019
87
Ravenclaw
#4
Karta postaci zaakceptowana! Twój dom to...

[Obrazek: 58FGqR8.png]
Aby rozpocząć rozgrywkę, prześlij w grze prośbę o rangę za pomocą komendy /helpop,
dołączając do wiadomości link do tego wątku.

Przykład:
/helpop Zaakceptowano moją kartę, proszę o rangę: [w tym miejscu umieść link do karty postaci]


Życzę miłej gry!



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.