Witaj!

[Podanie] Profesor Obrony przed Czarną Magią bądź Historii Magii.
Zmija
Azkaban




Posty: 92
Tematy: 8
Gru 2014

#1
[IC]
Imie i nazwisko:  Anna Margel
Wiek:  -
Miejsce urodzenia:  Okolice Doliny Godryka
Historia postaci:  Lata szkolne to zamierzchła przeszłość pełna niefortunnych, bolesnych  zdarzeń. W czasie gdy uczęszczałam do Hogwartu jako uczennica, nastąpiła trzecia bitwa o Hogwart, przejecie szkoły i ponowne jej odzyskanie. W tym że, czasie jeszcze jako niepełnoletnia czarownica, uczyłam się pod piecza biura aurorów, walcząc o uwolnienie murów zamku spod jarzma śmierciożerców.  Ledwie po skończeniu szkoły już jako pełnoprawny Auror, zaczęłam moje liczne podróże po przeróżnych zakątkach świata. Zatrzymałam się na dłuższy czas, bo ponad dwa lata w Paryżu, gdzie studiowałam Historie Magii. Po powrocie do Wielkiej Brytanii, dalej ze współpracą z biurem aurorów, podjęłam się pracy dla ministerstwa magii. Po prawie 7 latach, po ukończeniu szkoły, zgłosiłam się  na stanowisko nauczycielki Historii Magii w szkole magii i czarodziejstwa. Od tamtej pory moja kariera zawodowa rozkwitała na dobre. Zostałam szefem departamentu, dwukrotnie szefem biura aurorów (gdzie też zapracowałam na liczne zasługi wobec kraju i ministerstwa magii) i honorowym członkiem wizengamotu. Odznaczona dwukrotnie orderem Merlina drugiej klasy i wieloma innymi odznaczeniami, za zasługi dla czarodziejskiego społeczeństwa.  Przez kolejne lata rozwijałam karierę aż do narodzin syna gdy  zwolniłam się z pracy dla biura aurorów i podzieliłam obowiązki związane z departamentem na siebie oraz zastępcę. Jednak mimo rozwoju życia osobistego, nie opuściłam murów szkoły, gdzie aż do końca ostatniego półrocza nauki, gdzie zostałam niesłusznie oskarżona o morderstwo jednego z pracowników szkoły. Teraz oczyszczona z zarzutów, dalej z czystą kartoteką i sumieniem, chce kontynuować nauczanie w szkole magii i czarodziejstwa Hogwart.

Wygląd postaci: Anna to kobieta elegancka, zawsze starająca się dobrać ubrania stosownie do sytuacji.Jako długoletnia, stała bywalczyni na wszelkich pokazach mody w Paryżu i Madrycie, zawsze ubiera się zgodnie z obowiązująca moda. Często w pracy można ją zobaczyć w czarnym żakiecie z długimi rękawami- To jej ulubiony żakiet. Często nosi Jeansy, albo po prostu spodnie materiałowe, prasowane na przysłowiowy "kancik". Lubuje się kolorach. Wiosenne sukienki to jej wielka lubość, jednak rzadko je ubiera, siedząc w pracy. Nie ma dnia w którym nie ubrała by małego, delikatnego, złotego zegarka na nadgarstek. Lubie swoje czerwone, dość skromne, lakierowane szpilki, jednak po Hogwarcie chodzi w niskich butach (adidasy,mokasynki).

Cechy charakteru:  Anna to na pierwszy rzut oka, dobroduszna, kochająca, miła osoba. Jednak już po krótszej chwili można dostrzec, iż piękny, zazwyczaj przyklejony do twarzy uśmiech to tylko ułuda. Nie ma dnia by nie obdarzyła któregoś z rozmówców szyderczym uśmieszkiem. Cyniczna, wredna nauczycielka Historii Magii, często odznacza sie zbyt dużą ilością sarkastycznych wypowiedzi i subtelnych, aczkolwiek słyszalnych dla inteligentnego rozmówcy, obraźliwych wypowiedzi. Dawna prefekt naczelna z domu Slytherina, oznaczyła sobie za hobby próbę obrażenia każdego z otaczających jej ludzi. Niegdyś ciesząca się z cichych pisków przestrachu uczniów, gdy tylko przechodziła po jednym z korytarzy szkolnych, teraz stara się raczej wspomagać młodych czarodziei. Z roku na rok, Anna staje się coraz bardziej dobroduszna dla uczniów.
Wykształcenie: Ukończona Szkoła Magii i Czarodziejstwa Hogwart.
Posada na jaką aplikujesz: Nauczyciel Obrony Przed Czarną Magią, Historii Magii
Dlaczego to właśnie ty powinieneś otrzymać tą posadę?: Ledwie pół roku temu zajmowałam się nauczaniem w tej że placówce, jako profesor Historii Magii. Wiele lat poświęciłam nauczaniu i pracy z dziećmi. Jestem fachowcem zarówno w dziedzinie magii jak i jej historii. Pracowałam w wielu zawodach, jednak moim prawdziwym zamiłowaniem jest przekazywanie wiedzy młodszemu pokoleniu. Wierze w potencjał i przyszłość nieukształtowanych, dziecięcych umysłów.
[OOC]
Nick w grze: Zmija
Czy jest to multikonto?: …
Czy masz już jakieś doświadczenie w nauczaniu, jeśli tak to jakie?:  Byłam, uczyłam, prawie dwa lata!
Jak oceniasz swój poziom RP?:  7/10
Nazwa Skype: …
mumia1230
Dyrektor



Donator

Posty: 351
Tematy: 48
Gru 2014
836
#2
8/10 - dotyczy OPCM.
mumia1230
Dyrektor



Donator

Posty: 351
Tematy: 48
Gru 2014
836
#3
Po odbyciu całego procesu rekrutacyjnego Zmija zostaje nauczycielem OPCM.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.