Witaj!

[Hapel 3.1] Zaginione itemy!
Kolorowo15
Czarodziej




Posty: 278
Tematy: 28
Gru 2014
Ravenclaw

#11
Nick konta: PtysiaguPL
Posiadane itemy: Interesuje mnie tylko różdżka, hajs w wysokości 800g (Asacron wie skąd tyle mam, 700 zarobiłem u niego sprzedając itemy a 100 zarobiłem gdy miałem jeszcze rangę pracownika mm), no i oczywiście jedzonko
Dowody [Mogą być to ss'y wprost wyrwane z akcji, w których jasno widzimy, że owy item posiadaliście.]: Nie posiadam
Soneaaa
baszan



Donator

Posty: 231
Tematy: 15
Sty 2015
525
Slytherin
#12
Nick Konta:
Soneaaa

Posiadane itemy:
Wystarczy mi zwrot różdżki, moich 2 stacków befsztyków, oraz zegarka z Salazarem, chociaż i tak wątpię, że dostanę te itemki z powrotem ze względu na brak zaufania.

Pieniądze w sakwie:
152G + 10G w Gringott'cie

Dowody:
http://i.imgur.com/ldOqNri.jpg
CenTuria
Czarodziej




Posty: 170
Tematy: 19
Gru 2014
359
Ravenclaw
#13
Nick Konta: CenTuria
Posiadane itemy: nimbus 2001, taka niebieska różdżka, różdżka normalna, kompas i siekierka, i misie dwa takie słodziaszne :3, i okularki do których nie mam ssa (i pierdyliard innych itemów do których nie mam screenów)
Pieniądze w sakwie: 3338 galców
Dowody: http://i.imgur.com/T1WY9bs.png

Nick Konta: Secilia
Posiadane itemy: różdżka taka czarna, i kij, był jeszcze plecak i dwie korony i okularki (ssów nie mam :C)
Pieniądze w sakwie: 134 galców
Dowody: http://i.imgur.com/50w8kWy.png
merlin0
Weteran




Posty: 1,084
Tematy: 162
Gru 2014
2,523
Ravenclaw
#14
Nick Konta: merlin0
Posiadane itemy: Chyba nic ważnego przy sobie nie miałem.
Pieniądze w sakwie: Coś koło 3000. Nie pamiętam dokładnie bo mam bana
Dowody: Brak

//Edit by Eryk: Przedmioty oraz pieniądze zostały zwrócone na podstawie okazanego screena (wysłał na PW).
Ravenail
Czarodziej




Posty: 184
Tematy: 4
Kwi 2015
91
#15
Nick Konta: Beta
Posiadane itemy: Zależy mi jedynie na różdżce, oraz przedmiotach na które posiadam zgode.(No i jakieś żarełko by sie przydało)
Pieniądze w sakwie: Coś koło 1100. Nie pamiętam dokładnej ilości
Dowody [Mogą być to ss'y wprost wyrwane z akcji, w których jasno widzimy, że owy item posiadaliście.]: Nie posiadam


Nick Konta: Ravenail
Posiadane itemy: Zależy mi jedynie na różdżce i przedmiocie IC (Błękitne róże Garry'ego). (No i jakieś żarełko by sie przydało)
Pieniądze w sakwie: Coś koło 350. Hajs od ojca Pryyka gdy jeszcze żył
Dowody [Mogą być to ss'y wprost wyrwane z akcji, w których jasno widzimy, że owy item posiadaliście.]: Nie posiadam
Schrodinger
Czarodziej




Posty: 568
Tematy: 29
Gru 2014
643
Ravenclaw
#16
Nick Konta: Inverno
Posiadane itemy: Zniknał mi tylko "bat tresera" z powodu usunięcia moda, jakby można było dać jakiś item odpowiadający temu i podpisać byłbym wdzięczny
Pieniądze w sakwie: Pieniądze mam tyle ile powinienem
Dowody [Mogą być to ss'y wprost wyrwane z akcji, w których jasno widzimy, że owy item posiadaliście.]: Nie posiadam, ale tutaj item dostałem od Selvyna podczas akcji lokalnej.

//Asacron: Item oddany. [20.06.15]
SubaRumax
Azkaban




Posty: 162
Tematy: 5
Gru 2014
Slytherin

#17
Nick Konta: SubaRumax
Posiadane itemy: Nimbus 2000, różdzka, okulary przeciwsłoneczne, normalne okulary, 2 stacki fasolek,  laska mocy (czy jakoś tak), korona, proca, notatnik, zeszyty, pełny mundurek Slytherinu, pochodnie, czapkę krowy, zegarek ze Slytherinem i mój stack chleba.
Pieniądze w sakwie: Coś około 50 nie pamiętam dokładnie
Dowody [Mogą być to ss'y wprost wyrwane z akcji, w których jasno widzimy, że owy item posiadaliście.]: Nie posiadam


//oddane - Silexan
Rajder01
Czarodziej




Posty: 177
Tematy: 7
Gru 2014
81
#18
Nick Konta: Rajder01
Posiadane itemy: Kometa 250, różdżka, zegarek na łańcuszku (czy jakoś tak), pełno cukierków (Omdlejki, Zmarzlinki, krwotoczki), Jedzenie.
Pieniądze w sakwie: 50 G
Dowody [Mogą być to ss'y wprost wyrwane z akcji, w których jasno widzimy, że owy item posiadaliście.]: Brak
Ewka02
Czarodziej



Weryfikator

Posty: 240
Tematy: 8
Lut 2015
143
Ravenclaw
#19
Nick Konta: Ewka02
Posiadane itemy: zależy mi tylko na maskotce krowy i krowiej czapce
Pieniądze w sakwie: mam tyle co powinnam
Dowody [Mogą być to ss'y wprost wyrwane z akcji, w których jasno widzimy, że owy item posiadaliście.]: ss'ów tych przedmiotów niestety nie mam krowę wiedzieli chyba zappesugar i kolorowo15
Elenore
Azkaban




Posty: 35
Tematy: 2
Mar 2015

#20
Nick Konta: Elenore
Posiadane itemy: Korona, proca, okulary przeciwsłoneczne, gitara, kij do Quidditcha, pedalska koszulka Lee kogośtam. (Jak nie ma na te moda, dać zastępcze)
Pieniądze w sakwie: ....
Dowody: http://imgur.com/5UTQoUA



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.